Ніка Найз• 29 марта в 14:12

Посадовицю Вінницького ТЦК відправили під варту ❗️

Та ти шо!!! Посадовицю Вінницького ТЦК відправили під варту ❗️без права внесення застави.

У Вінниці посадовиця ТЦК била і душила військовозобов’язаного

12 вересня 2024 року до Центру прийшов чоловік, який отримав повістку. Він мав чинне бронювання, оскільки працював на підприємстві критичної інфраструктури. Під час перебування в установі його направили до заступниці керівника.

Посадовиця була незадоволена його поведінкою та почала примушувати підписати анкету військовозобов’язаного й відмовитися від бронювання. Після того, як чоловік не погодився на такі дії, вона вдарила його по голові, а потім почала душити.

У кабінеті також перебував інший військовослужбовець, на той час підлеглий чиновниці, який наніс потерпілому щонайменше три удари кулаками в обличчя та голову. Після побиття у чоловіка відібрали телефон.

Внаслідок нападу постраждалий отримав забій головного мозку, синці та садна. Він не підписав жодних документів та звернувся до ДБР.

Вінницький міський суд ухвалив рішення взяти Оксану Янчак, яка била й душила військовозобов´язаного, під варту без права внесення застави. Також посадовицю Вінницького міського ТЦК відсторонили від посади.

🤔Як думаєте закриють чи по ітогу все скінчиться штрафом?
Результат:
вже голосів: 10
6 (60%) Штраф
4 (40%) Посадят
Teonaa• 29 марта в 14:14
Чого іі аід вартою тримать. Придушить, дать срача, і хай працює. Може неповадно вже буде зі штанів так лізти, щоб загребти якогось бідолагу
deep soul• 29 марта в 14:15
Убить, а лучше отдать на самосуд
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:15
Ответ дляTeonaa
В камере она получит все, о чем Вы написали!
begovelik• 29 марта в 14:16
Ви про неї кожного дня писати будете? Вона вам плате за піар, чи шо?
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:17
Ответ дляbegovelik
На передовую мразь! В первые ряды пехоты! А сзади заград отряд!
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:19
Будет сидеть , там где даже лежа сидят!
natlem• 29 марта в 14:25
Думаю, і не посадять, і не оштрафують. Підвищення дадуть в іншому населеному пункті, перекинуть і все.
Маска-0b9f• 29 марта в 14:27
Гестаповка
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:27
Ответ дляМаска-0b9f
Гестаповка
Ссовка
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:27
Ответ дляnatlem
А орден?
Маска-0b9f• 29 марта в 14:28
Ответ дляНіка Найз
Ссовка
И эта тоже
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:38
Перевірені оголошення Вінниці
Лена Самойленко · 23 декабрь 2024 г. ·
Коррупционный скандал в Вінницькому ТЦК: что известно об Оксане Янчак?
Винница находится в центре громкого скандала с возможными коррупционными злоупотреблениями в местном Территориальном центре комплектующих (ТЦК и СП). Главной фигурой общественных обсуждений стала сотрудница центра Оксана Янчак. Ее обвиняют в создании коррупционных схем, уклонении от мобилизации и прикрытии знакомых и родственников от службы на фронте.
«Тарифы» за избежание мобилизации
По словам винничан, ТЦК действует неофициальный «прайс-лист» для тех, кто хочет избежать мобилизации. Как утверждают люди, за решение «вопросов» с призом нужно платить:
1000 долларов за то, чтобы не получить уведомления.
$1500 - снять из списков после подачи уведомления.
2500$ - удалят из списков после посещения ТЦК.
$6000 - за уклонение от службы из-за ложного решения ВЛК
’Все об этом знают, но никто ничего не может доказать. Хочешь сидеть дома - плати. Иначе иди на фронт’, - говорит один из местных жителей, пожелавших остаться анонимным.
Личный пример: как Янчак избегал отправки в военкомат Сирского?
Еще одной причиной возмущения стала личная история Янчака. Согласно документам дела No211/674/86 от 30 января 2023 года она официально развелась с мужем, чтобы не отправиться на фронт. После развода Оксана Янчак взяла на себя законную опеку над несовершеннолетними детьми, что дало ей причины не мобилизовываться согласно действующему законодательству.
Однако местные утверждают, что это просто формальность. Несмотря на развод, Янчак продолжает жить с мужем и совместно воспитывать детей. ’Это просто театр! Как может человек, который сам нарушает законы, требовать честности от других? ’ - возмущенный местный активист.
Мобилизация освобожденных - на защиту ’своих’
Еще одной причиной общественного возмущения стали слухи о том, как янчак решает вопрос о мобилизации. По словам местных жителей, с
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:38
https://www.facebook.com/groups/2347111145509430/p...
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:41
Вінницький обласний ТЦК та СП
1 дн. ·
Нульова толерантність до порушників законодавства України!
Вінницький обласний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки інформує: сьогодні, 27 березня, працівники ДБР оголосили про підозру заступниці начальника та її колишньому підлеглому одного з ТЦК та СП Вінницької області. Особи підозрюються у перевищенні службових повноважень, вчиненому групою осіб в умовах воєнного стану (ч. 1 ст. 28, ч. 5 ст. 426-1 КК України).
Вінницький обласний ТЦК та СП повністю сприяє правоохоронним органам у встановленні всіх обставин події. Ми засуджуємо будь-які прояви насильства та зловживання владою і наголошуємо: діяльність територіальних центрів комплектування має ґрунтуватися виключно на нормах закону та повазі до прав кожного громадянина.
У ході слідства щодо підозрюваних будуть ухвалені всі необхідні кадрові рішення відповідно до чинного законодавства.
Підтримуємо проведення всебічного й об’єктивного розслідування та сприяємо його перебігу. Кожен громадянин має право на коректне, законне ставлення з боку державних установ. У разі підтвердження фактів, винні особи понесуть відповідальність згідно з законом.
Водночас закликаємо не ототожнювати окремі правопорушення з роботою всієї системи. Територіальні центри комплектування відіграють ключову роль у забезпеченні обороноздатності країни. Закликаємо громадян довіряти лише перевіреній офіційній інформації.
Igor Di
Орки розслідують свої злочини. Гарний цирк.
17 ч.
Показать перевод
Карлівка Допомога Безпритульним Тваринам
Мотузочка завжди має кінець...
18 ч.
Показать перевод
Ivan Samoylenko
Зашкваренные пчелы против мёда
1 дн.
Выбран фильтр ’Самые актуальные’, поэтому некоторые комментарии могли быть скрыты.
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:42
Сядет! Слишком большой разголос!
автор Ніка Найз • 29 марта в 14:47
Зазначимо, що захисники військовослужбовиці під час судових засідань виступили проти тримання її під вартою. Вони наголосили, що розслідування триває вже майже пів року, і протягом цього часу жодного тиску з боку підозрюваної не здійснювалося. Один із адвокатів, зокрема, просив врахувати те, що сам потерпілий вчиняв протизаконні дії.

— Зокрема, листом від 12.09.2024 року на адресу начальника ПрАТ «Вінницяоблпаливо» було надіслано повідомлення, у якому зазначалося, що громадянин Смольницький, зловживаючи наданим йому законним правом на бронювання, відкрито через соціальні мережі висміював діяльність військовослужбовців Вінницького ТЦК та СП. При цьому він грубо порушував законодавство у сфері охорони державної таємниці, розголошуючи інформацію про заходи та показники розвитку Збройних сил України, — сказав захисник.
Його колега додав: “Мені, як колишньому військовослужбовцю правоохоронного органу, доволі дивно спостерігати цю ситуацію, коли щодня з відкритих джерел відомо про просування ворога. На плечі цієї жінки поклали питання мобілізації. Вона не повинна бігати, як собака, по Вінниці, ловити ухилянтів і забезпечувати їхню доставку. Вона має, не виходячи з кабінету, організовувати роботу. А тепер, у період воєнного стану, коли ситуація й так складна, цілий орган ДБР разом із прокуратурою спеціально привели до вас”.
Крім того, захисник додав, що слова прокурора про те, що хтось відмовився свідчити через страх перед пані Янчак, не мають жодного юридичного підтвердження. Також він наголосив на певних невідповідностях в підозрі.