Мамина квіточка• 30 марта 2025
Почему раньше считалось престижным выйти замуж за киевлянина?
Который со своей квартирой. Даже если он живет в бабушатнике.
Престижно для сельской девушки
Грамотний хвіст• 30 марта 2025
Коли це? Мені під 50, ніколи такого не було. Крім Києва теж багато гарних міст.
Бавовнятий Пупс• 30 марта 2025
Ніколи про це не чула.
Чула лише про «масквічєй» такі історії 😂
Однозначная• 30 марта 2025
Вообще таких не знаю, чтобы прям охотились за киевлянином в бабушатнике. У нас в провинции своих принцев с приличными апартаментами хватало)))
Грамотний хвіст• 30 марта 2025
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ніколи про це не чула.
То мабуть масквіч і зробив тему.
Однозначная• 30 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
То мабуть масквіч і зробив тему.
Сумує падло за київлянами)))
Пилосмок працює• 30 марта 2025
Вон лежит мой киевлянин в серых трусах, который наследство на вторую квартиру оформил. В чем престиж, если он даже из Киева выехать не может, чтоб его тцк не запаковали и сегодня мы в епик не смогли зайти, потому что там принимали? А за наследство кучу денег отдали и там как после притона с долгами по коммуналке 140 тыс. Вот сейчас сидим и не знаем что с этим киевским счастьем делать.
Перша на селі• 30 марта 2025
Ответ дляУкраїна понад усе!
Хотіли виходити з ’парадного’ кожен ранок
Мені теж свого часу так смішно було, як вони засрані підʼїзди парадними називали.
Директор Пляжу• 30 марта 2025
Я за хлопця із села мріяла заміж вийти, я заміжня, двоє дітей, але все життя кохаю того хлопця. Мені було 15,йому 21,він одружився на дівчині, вона була вагітна, її батьки купили йому авто, він із дуже бідної сім´ї, я прийшла на дискотеку і він прийшов, підійшов до мене і запросив танцювати, провів додому, зустрічалися так десь три роки, потім мені набридло це, хоча і безмежно його кохала. Єх, недавно бачила, але, вже звикла до чоловіка і коханкою більше бути не хочу.
Україна понад усе!• 30 марта 2025
Ответ дляПерша на селі
Отож.
Маю декілька думок• 30 марта 2025
Ответ дляПилосмок працює
Чем он отличается от любого другого жителя Украины и причём здесь это вообще к данной теме?
Единорог_помог• 30 марта 2025
Це можливо деякі мамо київських жонихів так вважали
А взагалі у нас якось ось ця «масковщина» не прижилась.
Дуб береза• 30 марта 2025
По своему окружению скажу : единицы коренных киевлян к чему стремились , пахали , добивались чего-то в жизни
Большинство тех , кто сейчас при деньгах, приезжие . Молодцы . Были цели в жизни и стремление
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляГрамотний хвіст
та ну. я такого ж віку. в гуртожитку майже всі хотіли вийти заміж за киянина з житлом.
Пилосмок працює• 30 марта 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ничем. Наоборот геммороя больше с этим жильём.
Угадайс• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
Они все тогда жили с мамами. Что там охотится ?
А мне папа дом построил и подарил на 20 лет
Вот это показатель! Но в пригороде
Единорог_помог• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
5 років жила в гуртожитку, ніколи такого не чула від дівчат. Було таке, що + вважалось хоч якесь авто. Але ідея фікс вийти заміж за киянина? Ні, не чула.
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
в Києві жили?
Угадайс• 30 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Да авто это был плюс
Однозначно
Весела моль• 30 марта 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну так 🤷♀️
не знаю. як можна було залишитися тут без житла? я так розумію ви навчались в 90ті?
Однозначная• 30 марта 2025
Ответ дляВесела моль
Ну так у гуртожитку Запоріжжя, чи Дніпра, або десь в гуртожитку робочому Обухівки не менше хотіли заміж та чоловіка з квартирою. В мене чоловіку фартануло, з гуртожитку до мене переїхав ))) Не Київ, але прям тепер думаю після теми цієї, що прям мрією для кавалерів була 😂