Пугачиха• 30 марта 2025

В якому віці вже немає сенсу їхати за кордон для життя з 0?

Нам з чоловіком по 30 років, в Києві є 2 квартири, які можна продати; але після закінчення війни є бажання жити в Європі можливо де є море, тільки ніхто не знає скільки чекати відкриття кордонів, питання про дітей- поки немає бажання їх народжувати, в Україні з роботою в мене норм в чоловіка бізнес рухнув і відновлення не буде із-за нововведень, дохід середній, але цих коштів не вистачає, хочеться почути думку тих хто виїхав….
Хвігура мічти• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
А як українці до війни отримували?
Працювали
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ длязабиякина
Нет.
Только если там недвижимость за полмиллиона или больше
Ні. В тій же Чорногорії умови лояльніші. І в Албаніі, здається, теж. І ще є країни.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляАнонім Секретар
купити нерухомість можна.
И что это даст? Находиться можно как турист, 3 через 3 без права на работу и без получения внж
Видна міленіалка• 30 марта 2025
Ой, не. Вам уже не стоит. Вам бы простынь поискать... ну чтобы в сторону кладбища начать ползти...
Анонім Секретар• 30 марта 2025
Ответ длязабиякина
Нет.
Не видумуйте. В мене сестра з чоловіком купили в Болгарії квартиру, не за пів млн, всі доки на офіціне постійне прибування в них є. Право є на відкриття свого бізнесу. Все це реально і не так мега важко..
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
А як українці до війни отримували?
Высококвалифицированные специалисты, которым нет равных во всем ес, замужество и все
Видна міленіалка• 30 марта 2025
Ответ дляБожий одуванчик
Люди и в 50 и в 60 выезжают, почему Вы боитесь ехать в 30, тем более имея деньги, работу?
Им уже поздно потому что. Вы в главной теме, что не услышали вайб нафталина? Вы принюхайтесь!
Я не чарівниця вам• 30 марта 2025
Ответ длязабиякина
Нет.
В Сербії дають ВНЖ якщо є нерухома власність, при цьому без різниці її вартість. І ціни на житло плюс-мінус як у нас.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляKhmelnichanka
В деяких країнах дає.
Не даёт нигде, даже Турция уже отменила
Анонім Секретар• 30 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Будь ласка, ви реально думаєте, що у людей, які туди зібралися їхвти на пмж немає плану? Купа людей до війни виїхали і там залишились. З нерухомістю мені не розповідайте взагалі, я написала той факт, який є в моїй родині.
Khmelnichanka• 30 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Не даёт нигде, даже Турция уже отменила
Я писала вище.
Чорногорія, Албанія і ще ряд країн.
В Туреччині все ускладнилось, так.
А ранвше вона надавала ВНЖ навіть тим, хто довгостроково винаймав житло.
Анонім Секретар• 30 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Ну ви серьозно? )) Дальнобійник і медсестра, це супер специ? тим паче навіть працюють там не по спеціальності.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Гражданство ні, а є країни, де внж можна отримати. І легально там знаходитись. Та це взагалі не проблема, що ви пишите. Ви не знаєте скільки людей там вже живе давно, і все офіційно?
По рабочей визе в таких странах как Польша и ей подобные. О том сколько живёт и на каком основании знаю прекрасно, сама живу давно сгражданством. Я и написала какие категории людей, а не так, что захотел и поехал жить
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляАнонім Секретар
Те, которые собрались, глупые темы и вопросы на советчице не задают
Диверсификация• 30 марта 2025
Залежить від прив´язаності. Комусь і в 17 виїхати - це вже запізно і не а бажання приймати інший менталітет. Комусь і в 50 нормально все міняти, ніяких привязаностей до країн нема. А дітей краще не відкладати на потім, якщо плануєте хоча б двох дітей. Природу ніхто не відмінив, і пік фертильності - це до 25. Після 35 все важче завагітніти
Кудряшка Сью• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
На кінець не розраховую, тільки на варіант знайти можливість виїхати чоловіку
«…але цих коштів не вистачає» - чому? Житло є, дітей нема. І яким чином за кордоном стане більше коштів?
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Муж не выездной, не нашли пока способ как выехать
Родили бы троих за 3 года.😆
dibrov• 30 марта 2025
Разве дело в возрасте?
В моём детстве многие в 40 и за 50 выезжали за границу сначала на заработки, а потом оставались.
Ну это были девяностые, в стране была действительно жопа.
Сейчас я в Киеве, мне около 40, своя квартира, есть работа со средней зарплатой (по меркам советчицы это нищета😁) - считаю что пока всё не так уж плохо.
Желание уехать за границу и начать с нуля ещё ни разу не появлялось.
P.S. в принципе опыт за границей есть, что это и как это знаю.
Шальная коклетка• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
За эти три года уже б детей родили троих и выехали.
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляШальная коклетка
Выехать не могут, детей сделать не могут, куда собрались?
Перша леді колгоспу• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Якщо до цього часу не виїхали, то забудьте, більшість схем закрили і по ціні буде космос
Ну шо не так?• 30 марта 2025
Ваша жизнь по сути только начинается.
Едьте

Я когда в тему заходила - думала тут кто-то лет 40-60
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляКудряшка Сью
Не за грошима женемося, просто Європа дійсно подобається і хочеться жити там де працюють закони, я не бачу майбутнього в Україні хоча працюю на посаді директора
Перша леді колгоспу• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Війна закінчиться, ТЦК перестане ловити людей і ви таки залишитесь в Україні
Мальчун-задирун• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Война закончится или откроют границы лет через 20. Об этом пишут все и везде.
Живите здесь и сейчас. Вы можете родить ребёнка /детей, выехать с ними заграницу, пусть там пойдут в школу и уже ассимилируются.
Муж будет работать в Украине, будете ездить к нему.
Он выедет к вам после 60 лет.
Шальная коклетка• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Ну так делайте что то для выезда.
Муж учится и получает востребованную профессию, вы рожаете детей. Не понимаю почему вы до сих пор этого не начали.
Кудряшка Сью• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
«я не бачу майбутнього» - це погана фраза. Не думайте її. Живіть теперішнім.
Столічна штучка• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Дивно що ви це усвідомили в 30 років...
У мене в 30 років навпаки - закінчилася кар´єра ’заробітчанина’, на той час вже вже була родина і з´явилась дитина.
Попрацювавши в Польщі, Німеччині, Великобританії і Данії - виникло одне єдине бажання, реалізувати себе на батьківщині.
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляНу шо не так?
Ваша жизнь по сути только начинается.
Едьте

А в 40 у нее жизнь закончится, значит.🤣 Пока война закончится, можно уже и не рыпаться, где 40, там и 60, понятно…😁
БезВзяток• 30 марта 2025
Дякую за тему, автор, дуже актуально якраз, ми трохи старші, по 35 і двоє дітей, постійно по це думаємо, чоловік виїздний