Пугачиха• 30 марта в 13:43

В якому віці вже немає сенсу їхати за кордон для життя з 0?

Нам з чоловіком по 30 років, в Києві є 2 квартири, які можна продати; але після закінчення війни є бажання жити в Європі можливо де є море, тільки ніхто не знає скільки чекати відкриття кордонів, питання про дітей- поки немає бажання їх народжувати, в Україні з роботою в мене норм в чоловіка бізнес рухнув і відновлення не буде із-за нововведень, дохід середній, але цих коштів не вистачає, хочеться почути думку тих хто виїхав….
Жена аллигатора• 30 марта в 16:09
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
І Чехія і Словаччина і Словенія і так далі
Не всі ж Монако зібралися
Але автор хоче тепло і море. Лише в Словенії з цих країн є малюсеоьктф шматочок моря. Але все одно це не про тепло.
Жена аллигатора• 30 марта в 16:10
Ответ дляПугачиха
Я з маленького міста на Сумщині де особливо ніякого розвитку не було і дуже багато молодих людей виїхали за кордон ще до війни і вже там мають громадянство, а якщо на рахунок громадянства то мій чоловік наполовину поляк і зробити польське громадянство для нас не проблема, це вже громадянин ЄС, але в Польщі жити ми не хочемо вже жили там
Питання про автора, а не про вас.
Польща без моря і не про тепло, автор хоче море і тепло.
автор Пугачиха • 30 марта в 16:12
Ответ дляЖена аллигатора
Питання про автора, а не про вас.
Я автор, наскільки я знаю громадянство ЄС дає право жити в інших країнах ЄС, чи щось змінилося?
автор Пугачиха • 30 марта в 16:14
Ответ дляЖена аллигатора
Питання про автора, а не про вас.
Тут не те що море під носом, а їхати не 2 доби, а пару годин в літаку чи машині, мені подобається Іспанія та Греція але я не впевнена що там буде робота, але в нас буде змога купити там нерухомість
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:15
Ответ дляЖена аллигатора
Питання про автора, а не про вас.
Польща з морем але холодним
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:16
Ответ дляПугачиха
Головне бережіть житло від окупасів в Іспанії
автор Пугачиха • 30 марта в 16:16
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Польща з морем але холодним
Чоловік там вчився не хоче більше туди
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:17
Ответ дляПугачиха
Я біотехнолог з міжнародним дипломом, в Україні по професії не працювала бо зп пропонували копійки, вийшла заміж, працюю в іншій сфері, до речі вивчивши мову зможу працювати і за кордоном, це сфера обслуговування і я впевнена що вивчити мову я зможу, мені якщо чесно близька Іспанія, чоловік навчався в сфері туризму можливо і працювати зміг би
Міжнародні дипломи чудова казочка українських вузів , а потім приходить реальність
автор Пугачиха • 30 марта в 16:18
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
В мене дійсно працюють однокурсники, треба тільки захотіти
автор Пугачиха • 30 марта в 16:19
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну те що пережила моя рідна домівка на Сумщині і наша квартира в Ірпені то вже не лякає
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:20
Ответ дляПугачиха
Чоловік там вчився не хоче більше туди
Класні рожеві окуляри
Легалізуйтеся там де вам хочеться якщо і тій країні теж захочеться
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:21
Ответ дляПугачиха
Так , тільки захотіти і дипломи стають ліквідними і країни світу чекають з теплим морем
Всі обмеження в голові
Жена аллигатора• 30 марта в 16:22
Ответ дляПугачиха
До громадянства вам далеко
Якщо ви поїдете в Польщу, то перше - це карта часового побиту від роботи оформлюється. Десь пів року оформлюється, інколи більше. Але це далеко не громадянство.

Карта поляка - на основпнии польських корней. Нудно доказать что эти корни есть. Сдать экзамен языка и на знание традиций, культуры и т.п. Тоже гражданства не даёт.

И после карты поляка через несколько лет можно подаваться на гражданство. Но там ещё выше требования.
автор Пугачиха • 30 марта в 16:23
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Класні рожеві окуляри
Так нам обоє по 30 років і вже хочеться обрати де ми хочемо жити, а не де навʼязували батьки раніше, я спробувала 3 українських міста для життя мені більше подобається європейське життя
Перша леді колгоспу• 30 марта в 16:23
Ответ дляПугачиха
Кому ви там потрібні без досвіду? Якщо за дипломом ніколи не працювали - то він пустий папірець
Краще думати про теперішню професію
Жена аллигатора• 30 марта в 16:24
Ответ дляПугачиха
Тобто хочу жити в теплі і біля моря, але достатньо літаком на пару днів, а жити буду в країні з таким же кліматом як зараз живу.
Ви не знаєте чого хочете. Нічого не дізнаєтесь. Просто хочу і все. Підхід як у дитини.
Жена аллигатора• 30 марта в 16:25
Ответ дляПугачиха
Скільки років пройшло у однокурсників після ВНЗ до роботи?
І скільки у вас?
60 метрів сметани• 30 марта в 16:25
Ответ дляЖена аллигатора
31 березня закінчився термін дії програми.
Сестра поїхала 2 роки тому. Вмовляла маму до неї їхати - у неї віза по куает відкрита. Дізнавалась що останній термін до 31 березня 2025р був
Ні, це не так, ви можете заїхати до Канади по своїй візі до кінця її терміну. А ворк перміт отримати до дати у листі на дозвіл отримання його. Програма завершилась для оформлення нових та різних бонусів.
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:25
Ответ дляПугачиха
Як після 3х укр міст ви зрозуміли що для вас європейське життя і бажано біля теплого моря ?
Жена аллигатора• 30 марта в 16:26
Ответ дляПугачиха
Де ви жили в Європі не туристом?
автор Пугачиха • 30 марта в 16:26
Ответ дляПерша леді колгоспу
Краще думати про теперішню професію
А я і не кажу що хочу працювати по диплому, в мене є одна ідея по якому я проходила навчання, для реалізації треба жити тільки в Європі
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:27
Ответ дляПугачиха
Ну то справа за малим - жити в Європі
Доречі , Україна - Європа
автор Пугачиха • 30 марта в 16:27
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Бо я була за кордоном і не в одній країні
Жена аллигатора• 30 марта в 16:28
Ответ дляПугачиха
Як турист?
Чи скільки там прожили?
автор Пугачиха • 30 марта в 16:28
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Ну то справа за малим - жити в Європі
Доречі , Україна - Європа
Ми дуже далекі від Європи і я не вірю що офіційно ми там будемо
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:28
Ответ дляПугачиха
І дипломи міжнародні
І туризм майже еміграція
Дивно для 30 ти років
автор Пугачиха • 30 марта в 16:29
Ответ дляЖена аллигатора
Як турист?
Чи скільки там прожили?
Як турист, але з задоволенням би працювала там навіть в магазині на викладці товару
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:29
Ответ дляПугачиха
Географічно давно
Стопясят раз обсуждала• 30 марта в 16:30
Ответ дляПугачиха
Тоді порахуйте чи працюючи на викладці вас країна легалізує і вам вистачить на життя

І це буде зовсім не туризм
автор Пугачиха • 30 марта в 16:30
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Географічно давно
За 7 років в сфері обслуговування на різних посадах до керівника я зрозуміла що ми дуже далекі