Пугачиха• 30 марта 2025

В якому віці вже немає сенсу їхати за кордон для життя з 0?

Нам з чоловіком по 30 років, в Києві є 2 квартири, які можна продати; але після закінчення війни є бажання жити в Європі можливо де є море, тільки ніхто не знає скільки чекати відкриття кордонів, питання про дітей- поки немає бажання їх народжувати, в Україні з роботою в мене норм в чоловіка бізнес рухнув і відновлення не буде із-за нововведень, дохід середній, але цих коштів не вистачає, хочеться почути думку тих хто виїхав….
Стопясят раз обсуждала• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
За 7 років в сфері обслуговування на різних посадах до керівника я зрозуміла що ми дуже далекі
Тоді подивитися на європейську сферу обслуговування
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Мені подобається ця сфера, тому я вдосконалюю зараз англійську
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
А я і не кажу що хочу працювати по диплому, в мене є одна ідея по якому я проходила навчання, для реалізації треба жити тільки в Європі
Так езжайте сейчас, пока есть возможность. Потом и мужа заберете. Все равно вы в Украине только время теряете.
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Европейское обслуживание нравится, реально? А куда Вы с английским собрались, Англия вроде визы уже не дает. В Ирландию на остров?
Жена аллигатора• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Як турист, але з задоволенням би працювала там навіть в магазині на викладці товару
Авторе, туристом і жити це різні речі. Я прозріла від різниці. Вам наче не 30, а 15.
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляВеселуха Муха
Бо з англійською мовою більше шансів знайти роботу ніж з українською, а там буде видно яку мову далі вчити
Жена аллигатора• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Я по роботі працюю з майже усіма країнами Європи, в багатьма світу.
В чомусь ми навіть краще. Я з транспортом працюю і з людьми.
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Я це прекрасно розумію, але я родом із Сумщини жила в Ірпені і війна сильно по мені вдарила, я не вірю про те що буде постійний мир, моя психіка мені стала важливіше
Жена аллигатора• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
А чому англійську?
Ви вже плюнули на море і тепло?
Потрібно ще вчити мову країни, куди збираєтесь. Це міф, що англійською вас всюди зрозуміють.
ЛісАпетная• 30 марта 2025
А детей хотите? Если да, то есть смысл рожать в ближайшее время. Если у мужа с работой сейчас так себе, пусть в декрете сидит он. Переедете потом уже с ребёнком, которого можно сразу сдать в сад. Либо ждать когда этот дурдом закончится, потом адаптироваться в новой стране пару лет. Так как ни Вы ни муж не айти и другие востребованные специ, работать надо будет и Вам и ему чтобы нормально прожить. В такой ситуации идти в декрет напряжно. А так уже ребёнка в сад отдали и можно работать.
Жена аллигатора• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Але ви ж збираєтесь жити тут до кінця війни, тобто ще кілька років точно.
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляЖена аллигатора
А чому англійську?
Ви вже плюнули на море і тепло?
Так я побачила це коли була туристом, час на вивчення мови ще є, тут треба визначитися з країною, на даний час я схиляюся до Іспанії
В шоколаде• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Я біотехнолог з міжнародним дипломом, в Україні по професії не працювала бо зп пропонували копійки, вийшла заміж, працюю в іншій сфері, до речі вивчивши мову зможу працювати і за кордоном, це сфера обслуговування і я впевнена що вивчити мову я зможу, мені якщо чесно близька Іспанія, чоловік навчався в сфері туризму можливо і працювати зміг би
Якщо не працювали то система така сама як і в Україні, без досвіду ви особливо не потрібні. Вчити після 30 вас ніхто задарма не буде, такі реалії. І поки мову вивчите, це час, треба на щось жити. В Іспанії без знання мови та й просто з вулиці знайти роботу важко, не кажу що неможливо, але це не виїхав і живу у моря. Мають бути на то доходи відповідні, віддалена робота з хорошим доходом. Ну і головне, поки відкриттям кордонів і не пахне, а там і 40 може бути.
Ті хто реально влаштовуються і можуть вже давно знайшли шляхи і виїхали. Закордоном так само, на початку треба пробивати собі шлях дуже наполегливо, якщо не маєте звʼязків та грошей.
Веселуха Муха• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
В каждой стране нужен государственный язык. Зачем им английский? Английский - это бонус к официальному. Ну можно где-то что-то спросить на нем. Работать вряд ли получится.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Я з маленького міста на Сумщині де особливо ніякого розвитку не було і дуже багато молодих людей виїхали за кордон ще до війни і вже там мають громадянство, а якщо на рахунок громадянства то мій чоловік наполовину поляк і зробити польське громадянство для нас не проблема, це вже громадянин ЄС, але в Польщі жити ми не хочемо вже жили там
Вы сначала получите это польское гражданство, а потом будете утверждать как это просто
В шоколаде• 30 марта 2025
Не хочу автора засмучувати, але.
Реальна історія.
Сусіди виїхали до Іспанії, мали певну суму грошей, хотіли відкрити там сто, в підсумку, українців не знайшли, таких щоб підійшли, іспанці ліниві, ну і мова. Вчили в Україні, але реалії виявилися жорстокими, рівень мови дозволяє лише магазин відвідати. Гроші проїли, роботу знайти не можуть, бо мова не на тому рівні, вертаються в Україну. Але там чоловік виїздний, тому можуть кататись.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Я автор, наскільки я знаю громадянство ЄС дає право жити в інших країнах ЄС, чи щось змінилося?
А у вас уже есть гражданство страны ес?
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Головне бережіть житло від окупасів в Іспанії
Его сначала, это жилье, надо приобрести
В шоколаде• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Дає право жити і працювати тимчасовий захист, знайти роботу і на підставі роботи податись на робочу візу, і все це можна робити на місці. А не з України. Коли відкриють кордони у вас таких умов не буде.
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляЖена аллигатора
Де ви жили в Європі не туристом?
Вряд ли автор где то даже туристом была
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляДжем Шакіри
Его сначала, это жилье, надо приобрести
Разве это проблема при наличии денег?
КликОЛЬКА• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Так, можна жити в будь якій країні
У вас громадянство ЄС ?
забиякина• 30 марта 2025
Ответ дляМиззери
В 65-70 нет желания жить спокойной жизнью и спать без обстрелов ?
Желание есть, но тут речь не о желании, а о том, чтобы начинать жизнь с нуля - мало кто в таком возрасте сможет работать и себя обеспечивать
Неправдиша• 30 марта 2025
Если заграницей есть работа,то ехать можно в любом возрасте.
Так же хочу вам сказать,что границы в Украине закрыты только для тех кто не хочет выезжать, все мои знакомые которые хотели уехать - уехали. Ищите пути, а не оправдания
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Так, можна жити в будь якій країні
У вас громадянство ЄС ?
Є в чоловіка карта поляка, можемо зробити, але довго думали чи потрібно, в чоловіка вся сім’я по лінії бабусі поляки
автор Пугачиха • 30 марта 2025
Ответ дляНеправдиша
В 25 году есть кто уехал?
Джем Шакіри• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Разве это проблема при наличии денег?
Смотря каких денег. Если бы у вас был миллион евро, то вы бы такие темы не создавали.
Жена аллигатора• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
Разве это проблема при наличии денег?
Ви ціни знаєте?
Куми живуть в Варшаві (не найдорожче місце Європи), вірніше під Варшавою.
В Києві у них велика квартира з гарним свіжим ремонтом біля метро (пішки пару хв).
Щоб купити квартиру невелику під Варшавою, їм потрібно продати Київську і докласти ще 1,5 вартості квартири.
Неправдиша• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
В 25 году есть кто уехал?
Последний выезд был в декабре 24, думаете что-то поменялось за 3 месяца?
забиякина• 30 марта 2025
Ответ дляПугачиха
В 25 году есть кто уехал?
Я в Австрии - сюда люди постоянно приезжают из Украины - поток не прекращается и в этом году. Но тут не все так сладко как себе люди думают. Но все равно едут.