Королева Сарказма• 30 марта 2025

Купуємо з чоловіком квартиру у шлюбі

Як краще оформити?
Я знаю що все буде ділитись навпіл,вдруг що.
В нього є дитина від першого шлюбу.
Краще оіормити на когось одного?
Чи на обох?
Як вигідніше?
Тролю як можу• 30 марта 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Поступати ж наче буде. У автора теж, можливо, є батьки. Майно у шлюбі воно таке...
Ну автор не на війні, як мінімум, а враховуючи, що вона друга дружина і не має дітей, то мабуть і молодша
Слава Українi• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Квартира в Дніпрі,зараз здається.
Живе дитина з мамою в Кривому розі.
Є ще окрема одна квартира в Кривому розі,теж здається
здається за три копійки,а ви вже чужі грошіпорахували((
Так точно!• 30 марта 2025
Ответ дляГлаголиця
Почему? Он родной брат сестре, сестра бездетная
У сестри є чоловік, який в першій черзі, на відміну від брата. У того чоловіка є дитина, яка має право наслідувати за батька.
Тролю як можу• 30 марта 2025
Ответ дляТак точно!
Та вона там вище розписала, кому за ким треба померти)
Так точно!• 30 марта 2025
Ответ дляТролю як можу
Ну тут вже не повезло. Треба було батька вихажувати і берегти, пилинки здувати, щоб отримати частку майна, на яку насправді, не маєш прав
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Ви б сходили що тоді, що зараз не нормальну консультацію до нотаріуса - і мали б свою частку в квартирі на печерську. А так по форумах дані збирати, то тут ще й не такого напишуть.
Ага, вже стільки дурні понаписували. Ще й з таким апломбом
Танцепесенная• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Та вже зрозуміла,що треба оформляти на 2, бо буде налог на розкіш
чому ви не відповідаєте про кредит?
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
От цього я й боюся
Якщо ви плануєте купувати 100 метрову квартиру у Києві, то купіть просто кожен собі по меншій
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3696371?utm... це ваша тема, авторе?
Якщо так, то йдіть швидше до юриста
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Що саме вигризе мати дитини? Ви будете ділити майно з дочкою чоловіка, тільки у разі його смерті. На цей випадок можна написати заповіт
Мама настраює дитину,щоб як можна більше з батька грошей тягнула,і це я сама чула,чоловік домовлявся про зустріч,і не повісив слухавку,і мама дитині напутствія давала
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляМеломанка Маланка
автор, оформлюйте 50х50, але свою частку оформіть на маму. Все. В випадку чого - його частка ділиться на всіх порівну, хоч розлучення, хоч не дай Бог смерть. На вашу частку - зась. А якщо частка на вас, інша на ньому - то при розлученні ви нічого не отримаєте, крім своєї частки.
Я не можу нічого оформити на маму,в мене її не має
Ваша прЭлесть• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Не хоче він так, бо колишня віджала вже все житло.
А Вы тут при чём до его бывшей? Теперь он хочет отжать у Вас?
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляТролю як можу
Я старша на 3 роки
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляСлава Українi
Я не рахую чужі гроші,я хочу щоб не лізли до моїх.
А чути від колишньої, то нехай тебе твоя дружина утримує,а ти витрачай на дитину більше( 25 тис грн дає на дитину коли гарна зп, і 10 (50 відсотків від доходу) коли тільки 20 тис.
Це не є нормально
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
чому ви не відповідаєте про кредит?
Продублюйте питання, можливо пропустила
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Якщо так, то йдіть швидше до юриста
Ні,не моя.
Але дивлюсь не тільки в мене такі думки в негативному ключі
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Це не має ніякого значення, якщо чоловік вас любить і не дає ображати. Хто за ким буде спадкувати на цей момент невідомо. Якщо ви не впевнені в ньому і вкладається в покупку квартири рівноцінно, то краще купуйте квартиру кожен собі окремо. І обов´язково проконсультуйтеся із юристом, бо тут вам нарадили вже купу недостовірної інформації
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Ні,не моя.
Це не думки ваші, а об´єктивна реальність. Ви можете хоча б конкретно написати, хто вкладає кошти у покупку, це буде іпотека, чи є у вас рідні
Танцепесенная• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Продублюйте питання, можливо пропустила
два рази питала
який кредит ви берете?
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В мене рідних не має.
Вкладаємо порівну,50 на 50 з чоловіком
Буде пергий внесок десь 50 відсотків, і іпотека
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
два рази питала
який кредит ви берете?
Іпотека на житло
Танцепесенная• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Іпотека на житло
і при цьому у вас раптом виникає питання, на кого оформляти?!
хіба вам в банку не пояснили
ДеньгиНеСдаю• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
В мене рідних не має.
Вкладаємо порівну,50 на 50 з чоловіком
В такому випадку у вас один варіант, щоб себе убезпечити - купувати кожному по квартирі і писати заповіт один на одного ( якщо чоловік згоден на таке).
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
хіба вам в банку не пояснили
Пояснили,що все що в шлюбі ділиться порівну,мене інше цікавить
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Нам не вистачає грошей на 2
Танцепесенная• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
як це не цікавить? а для чого ваша тема тоді
Слава Українi• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Це не є нормально
значит свое не отдавайте,крепко держите кошелечек двумя лапками.
муж пусть ест перловку и ходит в дырявых носках,а потом помогает бывшей семье.
у него есть доход вот вы и посчитайте сколько чего нужно для семейного бюджета.
вынь да положь,а потом уже будешь д´Артаньяном.
автор Королева Сарказма • 30 марта 2025
Ответ дляТанцепесенная
Нюанси оформлення.
Дізналась багато корисного
А тема як завжди пішла не в ту колію
Танцепесенная• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Нюанси оформлення.
Дізналась багато корисного
А тема як завжди пішла не в ту колію
хто позичальник?
Асталависта бэйби• 30 марта 2025
Ответ дляКоролева Сарказма
Це не є нормально
Вам би задуматися, що зараз він Вашу сім´ю обділяє, бо дає тій дитині більше, чим має давати. 50% від зп? Тобто в такі місяці по суті Ви його утримуєте, бо він віддає гроші туди. Мене б таке дуже сильно бентежило.