Королева Сарказма• 30 марта в 13:45

Купуємо з чоловіком квартиру у шлюбі

Як краще оформити?
Я знаю що все буде ділитись навпіл,вдруг що.
В нього є дитина від першого шлюбу.
Краще оіормити на когось одного?
Чи на обох?
Як вигідніше?
автор Королева Сарказма • 30 марта в 19:53
Ответ дляАсталависта бэйби
Вам би задуматися, що зараз він Вашу сім´ю обділяє, бо дає тій дитині більше, чим має давати. 50% від зп? Тобто в такі місяці по суті Ви його утримуєте, бо він віддає гроші туди. Мене б таке дуже сильно бентежило.
Він переживає,що не додає уваги і компенсує це грошима
Ответ дляТанцепесенная
хто позичальник?
Моє місце роботи
Асталависта бэйби• 30 марта в 19:53
Ответ дляКоролева Сарказма
Це його проблеми. Хай переживає так, щоб сімейний бюджет не обділяти
Танцепесенная• 30 марта в 19:54
Ответ дляКоролева Сарказма
Моє місце роботи
ваше місце роботи бере кредит в банку?!
Асталависта бэйби• 30 марта в 20:00
Ответ дляКоролева Сарказма
Ще питання - а платити як ви будете ту іпотеку? Ось у нього зп 20 тис, 10 він віддав дитині, а як жити і з чого платити? Чи Ви маєте і чоловіка утримувати, і іпотеку платити? то може тоді треба оформляти не 50/50, а умовно 60/40?
Асталависта бэйби• 30 марта в 20:01
І ще де гарантія, що він на свою частину дарчу чи заповіт не напише на дитину? Бо бачте уваги не додає...
Цвірінь• 30 марта в 20:06
Ответ дляКоролева Сарказма
У дитини чоловіка вже є окрема квартира,
Куплена вашим чоловіком? Чи як вона зʼявилась?
ЖующаЯКонфету• 30 марта в 20:10
Автор - в вашем случае любой вариант - фиговый. Если развод то пополам. Если наследство - его ребенок - законный наследник четверти той квартиры...
ЖующаЯКонфету• 30 марта в 20:11
Ответ дляКоролева Сарказма
Дитина живе в Крмвому розі,ми в Києві.
Планується навчання дитини в Києві і якщо щось, то там мама щубами вигризе той шматок квартири,або зробить життя не можливим.
Вона навіть проти щоб я познайомилась з дитиною, з чоловіком у шлюбі вже 3 роки
Ее ребенок в любом случае законный наследник...
автор Королева Сарказма • 30 марта в 20:29
Ответ дляАсталависта бэйби
В нього ж не кожний місяць така зп.
Іноді і 80 т
А в мене зп незмінна
автор Королева Сарказма • 30 марта в 20:30
Ответ дляЦвірінь
Купили батьки чоловіка
ФрекенБок• 30 марта в 20:30
Ответ дляКоролева Сарказма
Він так не захоче.
Бо якщо щось,залишиться ні з чим
Це єдине житло
Тогда смиритесь с тем , что ребёнок вашего мужа будет иметь право наследовать половину квартиры , принадлежащую отцу.
Ответ дляЖующаЯКонфету
Пополам це по справедливості
автор Королева Сарказма • 30 марта в 20:31
Ответ дляФрекенБок
Не тільки дитина,а й батьки.
Чоловік військовий,от і думай тепер
Цвірінь• 30 марта в 20:35
Ответ дляКоролева Сарказма
Купили батьки чоловіка
Хм, тоді було б ок, якби ви зробили всю цю квартири тільки на вас двох
автор Королева Сарказма • 30 марта в 20:37
Ответ дляЦвірінь
Добре,але нереально
ФрекенБок• 30 марта в 20:37
Ответ дляКоролева Сарказма
Не тільки дитина,а й батьки.
Чоловік військовий,от і думай тепер
Идите к юристу и обсуждайте варианты. Даже если муж напишет на вас завещание, то пенсионеры и несовершеннолетние дети будут иметь право на свою долю.
Цвірінь• 30 марта в 20:41
Ответ дляКоролева Сарказма
Добре,але нереально
Ви про говорювали це з чоловіком?
Фиона Шрековна• 30 марта в 20:51
Ответ дляГлаголиця
Тогда оформляйте как есть, и копите денеги.
Даже если его ребенок получит наследство после отца, там будет очень маленькая часть и что он с ней сможет сделать? Аж ничего.
Будут иметь микро часть на бумаге, а пользоваться не сможет.
Сможет, даже если микро часть есть может зайти в квартиру и жить.
АБВГДейка• 30 марта в 20:59
Ответ дляНоунэйм
А ребёнку ничего не нужно ?
Если что-то нужно - купит себе сам. Это имущество не ребенка, а отца и он вправе этим имуществом распоряжаться так, как посчитает нужным
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:19
Ответ дляКоролева Сарказма
Дитина живе в Крмвому розі,ми в Києві.
Дитина повнолітня? Питання спадкування вирішується заповітом
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:25
Ответ дляСоседка Маши
Смогут через суд
Ні. Долі нічтожно замалі. При будь-яких розкладах жити будуть і на частці автора
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:27
Ответ дляСоседка Маши
Да может если захочет, но у него еще есть ребенок о котором нужно позаботиться
Не зможе, навіть якщо 25% буде мати.
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:30
Ответ дляГлаголиця
Нет , такого нет.
Я просто..... Отец умер первый у меня и квартира на печерске прошла мимо, если бы он умер последний из ( брат и сестра его).
Был бы шанс
Безрізниці перший чи останній. Ви мали право спадкування за правом представлення, тобто стали спадкоємцем першої черги замість батька.
Садоводница• 30 марта в 21:30
Ответ дляГлаголиця
Вы что его на улицу выкините?
Не думаю что вы так поступите если он Вам дарственную напишет
а разве в браке дарственная имеет силу ?
Танцепесенная• 30 марта в 21:31
авторко, то хто бере кредит? хто позичальник?
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:31
Ответ дляКаяспер
Заставят купить свою часть!! Не будьте наивной
Яким чином?
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:33
Ответ дляГлаголиця
Я не общаюсь с его сестрой, она бездетная.
И я не первая линия
Перша замість батька. Якщо не пройшло 3 роки ідіть до нотаріуса а потім в суд. Забирайте свій спадок
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:34
Ответ дляСоседка Маши
С папой !
А дружину пропонуєте виселити на час поки бубочка буде гризти граніт науки?
Мама Никитки-2• 30 марта в 21:36
Ответ дляГлаголиця
Там квартира приватизирована на сестру, брата, и её мужа.
У брата есть сын, у её мужа есть сын, она бездетная.
Якщо на тата приватизації не було, то державні квартири не підлягають спадкуванню