Королева Сарказма• 30 марта в 13:45
Купуємо з чоловіком квартиру у шлюбі
Як краще оформити?
Я знаю що все буде ділитись навпіл,вдруг що.
В нього є дитина від першого шлюбу.
Краще оіормити на когось одного?
Чи на обох?
Як вигідніше?
В нього є дитина від першого шлюбу.
Краще оіормити на когось одного?
Чи на обох?
Як вигідніше?
Танцепесенная• 30 марта в 22:34
Ответ дляМама Никитки-2
Я думаю, що авторка хоче залишитись і без грошей і без квартири. При такому дивному чоловікові, я б нічого спільного не купувала.
авторка банальна троляка з банальною, але дуже популярною темою ’спільна власність і дитина від першого шлюбу’
питання про іпотеку вона вперто ігнорує
зрозуміло, що при купівлі нерухомості в кредит покупцем виступає виключно позичальник. і ніяких ’оформити на двох, оформити 60/40’ не може бути в принципі.
питання про іпотеку вона вперто ігнорує
Асталависта бэйби• 30 марта в 22:38
Ответ дляПопа как у Кардашьян
А що купиш на ці 25 відсотків?
Дитина то щодня хоче їсти,а не по вихідним тільки
Там колишня дві квартири здає, одну з яких купили батьки чоловіка автора, так що голодна дитина точно не лишиться. А зважаючи на те, що колишня не дозволяє з автором дитину знайомити, але при цьому планує їм на голову скинути цю дитину, коли вона буде вчитися, то краще їй взагалі не відсвічувати.
Чи чоловік має свою жінку обділяти?
Асталависта бэйби• 30 марта в 22:40
Ответ дляМама Никитки-2
Категорично не погоджуйтесь на те, щоб пасинок жив з вами.
Напишіть обидва заповіт один на одного. Щоб чоловіка не дуже травмувати.
Та не кажіть. З такою чарівною колишньою уявляю, як той пасинок налаштований. Та і в принципі хай йде в общагу, нащо він автору треба
Королева Сарказма
• 30 марта в 22:59
Ответ дляМама Никитки-2
Дитина повнолітня? Питання спадкування вирішується заповітом
12 років
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:01
Ответ дляТанцепесенная
авторко, то хто бере кредит? хто позичальник?
Я
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:03
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Хто буде погашати кредит?
Разом
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:03
Ответ дляТанцепесенная
авторка ніяк не може визначитись, хто буде брати той кредит.
чи вона, чи чоловік, чи її місце роботи
Я беру в себе на роботі
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:03
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Чия це ініціатива брати іпотеку?
Спільна
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:04
Ответ дляМама Никитки-2
Так жінці такий варіант підійде. Куток в кімнати не продаси за 25 тис.
В неї першочергове право на викуп. А далі продати мають право не нижче ціни, запропонованій жінці. Так шо 3-5 тис це максимум за куток 2х3м
А жити то можуть
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:04
Ответ дляМама Никитки-2
Які у вас з ними відносини, і які з онуком?
Відпишуть свою частку кому?
І я б переживала за спадок батьків, а не дитини.
Відпишуть свою частку кому?
Бачила їх тільки по відео
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:05
Ответ дляМама Никитки-2
Відпишуть свою частку кому?
Вони вже купили квартиру дитині чоловіка
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:06
Ответ дляМама Никитки-2
Я б не купувала нічого. Буде великий гемор. Потерпіть трохи.
Трохи,це скільки?
Дикі гроші викидаються на зйом
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:06
Ответ дляМама Никитки-2
Половина то моя буде
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:07
Ответ дляТанцепесенная
питання про іпотеку вона вперто ігнорує
Ні
Танцепесенная• 30 марта в 23:07
Ответ дляКоролева Сарказма
Я беру в себе на роботі
в іпотеку.
ага...
ДеньгиНеСдаю• 30 марта в 23:14
Ответ дляКоролева Сарказма
Спільна
То ви спочатку вирішили взяти іпотеку ( чи що там?), а потім почали задаватися питаннями?
Глаголиця• 30 марта в 23:29
Ответ дляСлава Українi
ой,хоть про стирать не рассказывайте!прачки,мля...
забросить в стиралку свои вещи и нажать кнопку может даже ребенок.
обстирались уже вся))
да,соглашусь,что такое неудобство,как пасынок очень и очень,но автор знала что муженек с прицепом))
обстирались уже вся))
А говно старческое достать с одежды и тогда закинуть в стиралку или с говном старческим кидать в стиральную машину?
Слава Українi• 30 марта в 23:32
Ответ дляГлаголиця
пока что речь шла о молодом студенте и обстирывании автором его.
откуда у него старческое говно?
Телефон Рубика• 30 марта в 23:33
Изначально какой % стоимости квартиры вы берете в кредит на свое имя? И какой% вносит каждый из вас?
Глаголиця• 30 марта в 23:34
Ответ дляТролю як можу
Та вона там вище розписала, кому за ким треба померти)
Уже план порушен, всё уже (((
Глаголиця• 30 марта в 23:34
Ответ дляТак точно!
Ну тут вже не повезло. Треба було батька вихажувати і берегти, пилинки здувати, щоб отримати частку майна, на яку насправді, не маєш прав
Они первые на нём ездили , замучали отца (
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:37
Ответ дляТанцепесенная
в іпотеку.
ага...
Яка різниця як це правильно називається
Тролю як можу• 30 марта в 23:37
Ответ дляГлаголиця
Уже план порушен, всё уже (((
Та чого ж все, ви так нічого і не зрозуміли? якщо тітка лишиться останньою, ви будете її спадкоємицею замість вашого батька
Королева Сарказма
• 30 марта в 23:38
Ответ дляТелефон Рубика
50 відсотків
25%+25% перший внесок порівну мій і чоловіка
Янгол в камуфляжі• 30 марта в 23:40
Ответ дляНагайна
Це маєте вирішити ви з чоловіком разом.
Можна пропорційно внеску кожного. Це чесно.
Навіть,якщо на одного оформити, то придбане у шлюбі рахується як 50/50.
Можна оформити, що квартира придбана на ваші власні кошти. Нотаріус знає як це робити. Чи погодиться на таке чоловік, велике питання.
Підкажіть, будь ласка, а можна таке оформити у нотаріуса пізніше? Я у шлюбі за власні кошти інвестувала у будівництво квартири, будинок добудували, але ще не здали.
Танцепесенная• 30 марта в 23:42
Ответ дляКоролева Сарказма
Яка різниця як це правильно називається
вам же в банку щось розказували
а тепер виявляється, на роботі
Глаголиця• 30 марта в 23:43
Ответ дляСлава Українi
откуда у него старческое говно?
Я думала пишут что сын будет смотреть старого отца
Глаголиця• 30 марта в 23:44
Ответ дляТролю як можу
Я этого не узнаю уже, пока папа был жив знала что они живы, теперь ничего незнаю
Крайня невістка• 30 марта в 23:50
Ответ дляСоседка Маши
Конечно у каждого свое, свекровь ваша решила что муж ваш заработает, а дочке с ребенком тяжелее, вообще ничего критичного, хотя конечно я бы не продавала вообще одна бабкина квартира дочке, другая сыну вообще идеальный вариант.
Сын тоже на съеме жил и ему тоже надо было жизнь устраивать и получается, маман его обобрала. Но есть в этом и плюс: мы ей ничего не должны, весь спрос с дочки.