Злюка-закусюка• 30 марта 2025
Пропоную трудотерапію!
Якщо ви втомились і хочете відпочити на городі, на дачі, саджаючи картоплю чи квіти пропоную свою дачу... приїжджаєте, працюєте...з мене картопля, квіти, лопати, сапи
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Не, спасибо, далеко за ехать ))
Під Києв..є 2 варіанти 30 км по Житомирській трасі і 55 по Одеській трасі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
после этого отказать вам невозможно
Щедрик ведрик• 30 марта 2025
Ооо....моя свекровь, едит отдыхать что бы дома не сидеть, приезжает, всё, конец света, всё болит, стогнет ноет)))
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляЩедрик ведрик
Відправляйте до мене, роботи непочатий край
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляДаЗдраПерма
Картофель ещё ладно, а к цветам я никого не подпустила бы
Я готова до будь-якого розвитку події...є де реалізувати всі ваші фантазії
Пиу!Пиу!• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я на другом континенте
Викасикрет• 30 марта 2025
Я могу только приехать и других вдохновлять на труд, умею красиво говорить и заговаривать, уговаривать, успокаивать)) Буду музой
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Мені вікна помити треба
Та любе.. з мене весь інвентар..
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Та таке я і сама вмію і практикую...але 2 музи краще ніж одна
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Я на другом континенте
Жаль..жду восени на викопування того, що закопаєм
Викасикрет• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Нуу.... я готовить вкусно умею, если будете сильно просить, хвалить, нахваливать и говорить что вкуснее никогда не ели в жизни, то я готова на подвиги)
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Не ну, а що .. тут багато ниють, що .. бо клас б земелька, вони б уххх... Зміна діяльності, кайфанули б, пропоную ж)
ДаЗдраПерма• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Нет, спасибо, это мысли вслух. Я свою дачу только продала, отдыхаю.
Пиу!Пиу!• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Карту написать? Или самолёт пришлете?
Миловидна леді• 30 марта 2025
Хочу сказати, що трудотерапія насправді дуже ефективна. Якщо наробишся фізично, то потім ніяких депресій чи тривожних розладів. Просто всі думки про те, щоб доповзти до душу, а потім до ліжка.
Конфиденциальность• 30 марта 2025
Ответ дляЛЮБА
У меня их будет мыть робот для окон )))
В мене немає, все треба робити руцями))
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляМиловидна леді
От і я про те)
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Карту написать? Или самолёт пришлете?
Можу тільки лопатами, сапами, граблями
Конфиденциальность• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ще поливати треба)
Пиу!Пиу!• 30 марта 2025
Ответ дляЗлюка-закусюка
Можу тільки лопатами, сапами, граблями
Бартер не хочу
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляКонфиденциальность
Ще поливати треба)
Не питання, на одній прямо озеро 200 метрів і колодязь і шланги, якщо треба то і басейн поставимо)
Злюка-закусюка
• 30 марта 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Бартер не хочу
Так я ж вообще безплатно пропоную кайфануть на моїй дачі