сказочное_Бали• 30 марта в 23:33
Порадьте мультики та мультсеріали 5+
Бажано з українською озвучкою можна не дуже популярні.
Пепу, Шрека, Щенячий патруль, Крижане серце вже багато разів передивились по кілька разів. Земля первісних часів і ще якихось динозаврів любить.
Напишіть що вашим дітям подобається, впевнена що знайду серед них ті, які ми не бачили
ТихоЯ• 30 марта в 23:42
Ми дивились Нінзяго, Робокари . По ютубу натрапила на навчальний мультик про різні типи машин, як працюють, з чого складаються, де використовуються. Назви не пам´ятаю, нажаль.
сказочное_Бали
• 30 марта в 23:49
Ответ дляЖдушечка
Ваяна (1,2), Лука
Ваяну півсотні разів дивились.
Лука подивимось, дякую
сказочное_Бали
• 30 марта в 23:49
Ответ дляSo_so
Монстры на каникулах, там несколько частей
Я й забула про цей мультик, старша дочка його любила
Ждушечка• 30 марта в 23:50
Ответ длясказочное_Бали
Ваяну півсотні разів дивились.
Лука подивимось, дякую
Ще згадала секрети домашніх тварин
Лапка• 31 марта в 00:00
Ответ длясказочное_Бали
Цей любимио ♥️
Ещё про кротика любим
https://www.youtube.com/playlist?list=PLf7fnAK9a40M3C7WRZ0RD87lm5R-k1Xes
Оно само купилось• 31 марта в 00:51
Мне очень нравился мультик ’дом’ и ’город героев’( не сериалом), мы с дочкой каждый день смотрели