Ноу коммент• 31 марта 2025
Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду
Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляОбласті пітьми
В мене були 2 такі жінки колеги за мій робочий досвід. Одна сильно смерділа потом, прям жахливо, одяг змінювала рідко, інша мала речі з плямами, засалені комірці з полосками тоналки. Обидві працювали з клієнтами.
І їх через це звільнили?
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляКраля-Галя
Ви в керівника запитали, що він вкладає в поняття «охайний зовнішній вигляд»?
Я не маю відношення до того керівника
Я тертий жук• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Ну може одяг все одно не той ,але дуже дивні вимоги враховуючи дохід в 15 тисяч
Так вы требований и не знаете, чтоб называть их странными. Только додумываете
Джавеліна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Что ж вы вцепились в доход? Может учительнице приходить на уроки в школу в трикотажном халате? Или нянечке в садике в растянутых лосинах?
ЗаведУющая• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Це не про мене мова
Можливо людина отак ходить на роботу? Або перекос в іншу сторону?
Море_море_я_скучаю• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
При зарплаті в бюджетній сфері в 6200 теж є дркс код. Уявіть, прийшли ви в держ установу а там бомж вас приймає
Не худа ні разу• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Так, чого тоді керівник причепилась ?
Ви ж написали, що керівник хоче охайного вигляду
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Наприклад сестра працює в Вацак, там вимога обов´язково манікюр, принаймні гігієнічний. Охайний вид, чисте волосся, охайна зачіска. Зарплата 12-14 тис
Так тут це все є теж
Море_море_я_скучаю• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
А всім потрібна стрижка?
Охайна зачіска.
Дивлячись яка робота ще
Не рахую, а вважаю• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Залежить,бо якщо немає на що купити одягу ,то буде один і той самий роками наприклад,не всі вміють самі себе стригти та фарбути волосся ,робити манікюр
Ну , за пару лет на новый свитер можно и отложить . И маникюр делать не в элитном салоне .
Love_Love_Love_• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Ну людини не воняє, миється
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Нігті теж чисті
Що це потрібно?)
Запитайте в керівника.
Зазвичай це все прописано в контракті/вимогах
Джавеліна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
А вам что годами не ща что купить новую блузку или свитер? Или у вас нет денег раз а год обновить две пары брюк или джинсов?
Не худа ні разу• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Коли я в податковій працювала з платниками, то в нас також вимоги до зовнішнього вигляду були, а з/п -копійки
У вчителів також є вимоги, хоча з/п дуже мала
Потужна махіна• 31 марта 2025
Охайний вигляд це чисте тіло, причесане волосся, чистий випрасуваний одяг.
В багатьох банках бачила дрескод темний низ світлий верх .
Краля-Галя• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Стрижка кінчиків - 200 гривень, або попросити подружку. Фарбуватися необовязково. Манікюр - просто пилочкою підпиляти нігті і зволожити кутикулу олійкою. Охайний одяг - це не новий одяг, а чистий і випрасуваний, без дірок і ниток.
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Може волосся треба не розтріпане, взуття чисте і не спортивне, одяг класичний діловий стиль, а не спортивний костюм оверсайз чи джинси широченні
Нігті не просто чисті, а ще й підстрижені, з формою
Одяг не помʼятий
Ми ж не знаємо як виглядає співробітник
Одяг не помʼятий
Ми ж не знаємо як виглядає співробітник
Волосся чисте та зібране, костюм не спортивний, просто брюки та кофта ,нігті чисті із формою,що це потрібно?
НаливайКа• 31 марта 2025
Ответ дляЗаведУющая
Я знаю такую эпатажную даму, продавца, это не мешало ей работать)
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Так ми ж не знаємо які конкретно претензії виставляє керівник
Області пітьми• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
І їх через це звільнили?
Першу так. Але на неї скаржився увесь колектив. Бо це важко працювати цілий день у сморіді. А у другої були інші косяки. Її звільнили за них
Ласковая_львица• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Чистити /прати / прасувати одяг має вміти кожна доросла людина. Теж саме із гігієною. Не вмієш- вчися, не хочеш- працюй там, де зовнішній вигляд нікого не цікавить
НаливайКа• 31 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Лучше бы за производством своим следили, очень сомневаюсь, что там такие требования к чистоте, как к продавцам. Про качество вообще молчу.
Джавеліна• 31 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
А майке после жарки котлет, и в дырявых лосинах . Ну а чё? У работника минималка, может позволить ходить только так.
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляЯ тертий жук
Які вимоги із даними копійками?
Море_море_я_скучаю• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
І що тут дорогого і нереального?
Love_Love_Love_• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Це є
Ну в мене на роботі не можна мати лак на гігтях, нарощені чи накладні вії, прикраси ніякі. Хз що там у вас
Ноу коммент
• 31 марта 2025
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Людині не їсти ,а купляти собі новий одяг?
І до чого тут бомжі взагалі?
Потужна махіна• 31 марта 2025
Ответ дляНоу коммент
Які вимоги із даними копійками?
Вимоги роботодавець може виставляти які хоче.
І вже вибір працівника погоджуватись працювати чи ні