Ноу коммент• 31 марта в 14:52
Маленька зп та високі вимоги до зовнішнього вигляду
Чи стикались ви із таким в реальному житті?
Ситуація не моя ,але керівник сказав,що не хоче бачити такого то працівника через неохайний зовнішній вигляд,але вибачте в людини зп 15-20 -це на базове комуналка пару тисяч,проїзд та харчування дуже скромне
За які гроші купувати дрес код та ходити в салон краси на манікюр, фарбування, косметику купувати тощо?
В керівника мабуть є можливість по краще,а не зп в 15 тисяч гривень,а чого вимагати тоді від звичайних підопічних із мізерною зп,щоб вони виглядали ,як пеніс хілтон?
Фізик-ядерщик заочно• 31 марта в 15:17
Ответ дляНоу коммент
А всім потрібна стрижка?
Наверно да
Моя подруга маникюр всегда делала работала в элитном магазине одежды, а продажи копеечные
Потужна махіна• 31 марта в 15:17
Ответ дляЧервона калина
Скажите начальнику чтоб на фарбування докидывал ещё тысяч 8))
Прикол. В одній організації керівник структурного підрозділу ( в її обов´язки входили переговори)
Просто обожнювала секонхенд-. Гребла мішками.
Ну вигляд речей був відповідний, не було цільного образу.
Якось директор не витримав і каже, я тобі випишу премію тридцять тисяч, купи собі Новий одяг, хоча б для зустрічей.
Виписав премію на яку вона купила вже два мішка одягу в снконхенді
Море_море_я_скучаю• 31 марта в 15:17
Ответ дляНоу коммент
Дешевий манікюр ,буде і відповідна якість
Гігієнічний коштує 250 грн
Love_Love_Love_• 31 марта в 15:18
Ответ дляЯ тертий жук
О чем? О том, что можно открыть рот и задать вопрос?
А автор троль
Ласковая_львица• 31 марта в 15:18
Ответ дляНоу коммент
Так в них охочих немає на таку зп в Києві
Нема охочих, то варіантів 2: 1. Піднімуть зп. 2. Закриють вакансію,а обов´язки розкидають на інших співробітників
Море_море_я_скучаю• 31 марта в 15:20
Ответ дляСіточка
Якщо живеш одна то так.
У мене подруга на 20 тис живе сама з донькою підлітком.
Ще й на літо назбирала на відпустку.
Манікюр і стрижка - постійно, бо працює в офісі.
Ще й на літо назбирала на відпустку.
Love_Love_Love_• 31 марта в 15:20
Ответ дляПотужна махіна
Що значить: гребла мішками секонд хенд і значить вигляд був відповідний?
Відповідний чому?
Ноу коммент
• 31 марта в 15:21
Ответ дляНе худа ні разу
Ніхто не забороняє працювати не за копійки. Це ж не ЗСУ, щось не подобається - можна звільнитися, а якщо працюєш, значить погодилася працювати з такими вимогами і за такі копійки
Вимог по зовнішньому вигляді в контракті немає
Червона калина• 31 марта в 15:21
Ответ дляПотужна махіна
Правильно сделала
Потужна махіна• 31 марта в 15:22
Ответ дляLove_Love_Love_
Відповідний чому?
Речі не нові, не модні, іноді відчутний запах.
Дійсно є люди які вміють підбирати і вибирати речі в снконхенді
В конкретно тому випадку жінка гребла все підряд.
Ноу коммент
• 31 марта в 15:22
Ответ дляПотужна махіна
Ок. Ви бачили візуально цю працівницю.
Як вона виглядає на вашу думку?
От порівняйте її з оперецаністом в банкі
Як вона виглядає на вашу думку?
Так ,бачила тому і не розумію претензій керівника
А до чого тут операцаніст?
Принцепесочка• 31 марта в 15:23
Очевидно руководитель либо фантазер, который не представляет реальной стоимости жизни. Либо скорее всего просто ищет повод избавиться от неприятного сотрудника. Например, учитель. В муниципальной школе нет вопросов,вы все видели, как скромно выглядят учителя. И в частной гимназии, где зарплата может быть не сильно выше, но персонал должен оправдывать ценник одним своим видом.
Ноу коммент
• 31 марта в 15:24
Ответ дляЯ тертий жук
Это ваше субъективное мнение.
Мы человека не видели и не знаем.
Руководитель видит его неопрятным и думаю что ему виднее чем нам или вам.
Мы человека не видели и не знаем.
Так нехай премію дасть їй,на 15 тисяч не розгонишся от взагалі,але ж керівнику не зрозуміти в неї зп вища
Не худа ні разу• 31 марта в 15:24
Ответ дляНоу коммент
То й що? Треба самостійно розуміти доречність одягу
Якщо йдеш працювати на склади, то не треба вдягати шпильки і міні-плаття, бо ноги зламаєш та змерзнеш
А якщо йдеш в офіс до клієнтів, то не треба вдягатися так, наче йдеш з дитиною в пісочницю
Краля-Галя• 31 марта в 15:24
Ответ дляПринцепесочка
Так ми не знаємо, що конкретно не сподобалось керівнику, бо автор переказує всю історію від третьої особи.
Потужна махіна• 31 марта в 15:24
Ответ дляНоу коммент
А до чого тут операцаніст?
У нього зарплата така ж.
Я візуально розумію як виглядають оперецаністи.
Ви теж напевно
То я і питаю. Якби вашу подругу поставили касиром в приват банк, чи виділялася би вона візуально?
Ви теж напевно
Ноу коммент
• 31 марта в 15:25
Ответ дляНе худа ні разу
Мабуть є, якщо звільняють співробітника
Не звільняють,а перевели в інше місце
Сіточка• 31 марта в 15:25
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ще й на літо назбирала на відпустку.
Економна певно дуже. Блін. Я так не вмію
Краля-Галя• 31 марта в 15:25
Ответ дляНоу коммент
Спочатку хай Ваша людина дізнається, до чого конкретно у керівника є претензії, а потім хай вже премію на це випрошує.
Love_Love_Love_• 31 марта в 15:25
Ответ дляПотужна махіна
Ну так і не в секонді вона б гребла все підрд. Це елементарний несмак.
Ноу коммент
• 31 марта в 15:25
Ответ дляЦібаФу
Автор, вы непонятно описали суть проблемы.
Вы пишите, требуют опрятности - при этом пишите, что человек и так опрятный.
Тогда в чем вопрос? Ваш человек может вытащить язык из глотки и задать начальнику вопрос: что конкретно требуется?
Мабуть ,щоб речі були інші та косметика на обличчі
Ноу коммент
• 31 марта в 15:26
Ответ дляЛасковая_львица
І тому вони мають обрати неохайного кандидата?
На таку зп хоч папу римського ,що можна собі дозволити окрім пшона на таку зп???
Love_Love_Love_• 31 марта в 15:26
Ответ дляНоу коммент
Ну нехай дасть.
Така тупа тема, просто, жесть.
Ноу коммент
• 31 марта в 15:27
Ответ дляЛасковая_львица
Хочуть умовно Анджеліну Джолі нехай платять більше,теж мені аристократи ніщеброди
Потужна махіна• 31 марта в 15:27
Ответ дляПринцепесочка
Я колись працювала в навчальному закладі.
От педагог дозволяла собі приходити в мятому одязі, вилинялому наче підлогу мили.
Взуття брудне
Волосся сиве жирними сосульками.
Казали їй казали за зовнішній вигляд. Як горохом об стінку.
Ну таке не звільняли, але і годин давала тільки тільки. Бо і студенти сміялись з неї, чудненькою ввжали
Взуття брудне
Волосся сиве жирними сосульками.
Love_Love_Love_• 31 марта в 15:28
Ответ дляПотужна махіна
Ок. Ви бачили візуально цю працівницю.
Як вона виглядає на вашу думку?
Ахаха
Операцаніст в банкі
Я тертий жук• 31 марта в 15:28
Ответ дляНоу коммент
Пойдите и скажите это ему лично!
Потужна махіна• 31 марта в 15:29
Ответ дляНоу коммент
Ну от як би дали премію 15 тисяч.
Що конкретно зробила б чи купила б подруга?
Ноу коммент
• 31 марта в 15:29
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Гігієнічний коштує 250 грн
В лікувати потім гепатит?