Повітруля• 31 марта в 15:17

По следам темы о росте ребенка

Для того, чтобы проверить всё ли в порядке сначала нужно к ортопеду идти на консультацию, потом рентген?
Я правильно поняла?
Пару человек мне отписались вчера в теме, я забыла.
Я не автор, просто прочитала тему и сама начала переживать за своего ребенка.
У меня по линии мужа, бабушка с дедушкой низкого роста.
Колишня муза• 31 марта в 15:18
а що ви зробите?
автор Повітруля • 31 марта в 15:19
Ответ дляКолишня муза
а що ви зробите?
Нужно быть в курсе вчерашней темы, чтобы понимать
Непереможна• 31 марта в 15:19
До ендокринолога ще треба
So_so• 31 марта в 15:19
К эндокринологу нужно
автор Повітруля • 31 марта в 15:19
Ответ дляНепереможна
До ендокринолога ще треба
А сначала??
автор Повітруля • 31 марта в 15:20
Ответ дляSo_so
К эндокринологу нужно
Он что назначит?
Я просто не понимаю сколько все это времени займет.
Непереможна• 31 марта в 15:21
Ответ дляПовітруля
А сначала??
Незнаю,в мене донька навпаки висока.Я б до сімейного спочатку сходила,у вашого який зріст?
Царевна в уггах• 31 марта в 15:21
Мабуть до сімейного щоб дав направлення до ендокринолога, якщо в приватну, то одразу до ендокринолога
Царевна в уггах• 31 марта в 15:23
Ответ дляПовітруля
Он что назначит?
Зазвичай на знімок кисті направляють щоб подивитися зони зросту, а потім препарати якщо щось не так
Девальвация• 31 марта в 15:24
Ответ дляПовітруля
Он что назначит?
Він назначить рентген кисті рук і ще обстеження щитоподібної залози
І тоді вже дасть заключення
Гомосноб• 31 марта в 15:24
Моїй малій майже три і теж ідепо нижній межі норми. Послухаю
So_so• 31 марта в 15:25
Ответ дляПовітруля
Он что назначит?
Соберет анамнез, если увидит, что есть реальные причины для беспокойства, то проверит уровень гормона роста, назначит рентген кисти.
А возможно сочтет, что всё ок
Маурита• 31 марта в 15:26
Ответ дляПовітруля
А сначала??
Ендокринолог. І лікує, якщо що, ендокринолог. І спостерігає ендокринолог.
автор Повітруля • 31 марта в 15:26
Ответ дляЦаревна в уггах
Тобто все-таки ортопед спочатку?
Маурита• 31 марта в 15:27
Ответ дляПовітруля
Тобто все-таки ортопед спочатку?
Ендокринолог!
автор Повітруля • 31 марта в 15:27
Ответ дляМаурита
І на рентген також ендокринолог направляє?
Я не чарівниця вам• 31 марта в 15:28
Ответ дляПовітруля
да, всё эндокринолог
Маурита• 31 марта в 15:28
Ответ дляПовітруля
А вам одного написаного разу мало? Лікар направляє на необхідні аналізи і обстеження.
автор Повітруля • 31 марта в 15:28
Ответ дляМаурита
Ендокринолог!
Бо я просто знайшла відповіді на мої питання у вчорашній темі, хтось відписався що ортопед.
Вибачте, неправильно зрозуміла
автор Повітруля • 31 марта в 15:28
Ответ дляМаурита
Дякую, вибачте
Грамотний хвіст• 31 марта в 16:01
Недавно читала на фейсбуке тему об этом, вот дельные советы заскринила
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 16:02
Ответ дляНепереможна
семейник - бессмысленное звено. мы начинали сразу с эндокринолога в охматдете.
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 16:03
Ответ дляПовітруля
Тобто все-таки ортопед спочатку?
не знаю зачем он нужен. нас ни разу не отправляли к ортопеду.
АфродитаПетровна• 31 марта в 16:07
Хлопці ростуть трішки пізніше,а у дівчат якщо вже почалися місячні,то зріст суттєво зупиняється.
автор Повітруля • 31 марта в 16:31
Ответ дляАфродитаПетровна
Ого... Я цього не знала, поки ще немає місячних, проте по віку можуть початися в будь-який час
Я не чарівниця вам• 31 марта в 16:49
Ответ дляПовітруля
эстроены могут блокировать зоны роста быстро и полностью. Ключевое слово ’могут’. Большинство девочек еще растет пару лет минимум, просто без скачков обычно.
Девальвация• 31 марта в 17:43
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Донька за 6 років після початку місячних виросла десь на 6-7 см
Але на початок місячних мала зріст 169 см
Зараз десь 175-176 см
Вареничніца• 31 марта в 20:16
ендокринолог і тільки ендокринолог, до того ж не абиякий , а шукайте по відгуках. Почнуть з рентгену кисті, потім можливо доведеться лягти в стаціонар на обстеження, якщо щось буде насторожувати.
автор Повітруля • 31 марта в 21:02
Ответ дляВареничніца
Спасибо, я уже поняла.
Вот мне кто-то написал про ортопеда и я сбилась с толку
Вареничніца• 31 марта в 21:25
Ответ дляПовітруля
Спасибо, я уже поняла.
та це взагалі якась дурня, ортопед не займається дефіцитом росту і рентен робиться не хребта а кисті.