Лгин• 01 апреля 2025
Метро в Киеве - с детьми не советую!
Вчера из за приезда высокопоставленных гостей дороги и центр были перекрыты ( привет со времен Януковича) и вынуждены были с ребенком ехать в метро.Если честно я не ожидала столько приключений за поездку в одну сторону: 1.банковской картой можно рассчитаться только один раз, второй раз за ребенка она уже не срабатывает ( ок, была с собой другая) 2. В самом вагоне страшно садиться, какой то алкаш тыкал пальцем чуть ли не в лицо сидящей рядом с нами девушке , хотел ее поднять видимо и все стоят отмороженные никто ничего не замечает.
3. При выходе из метро какая то сумасшедшая тетка кричала мне и ребенку вслед что мы не с той стороны открыли стеклянную дверь, что какая я ужасная мать и кучу оскорблений.Откуда там столько асоциальных и больных на голову людей?
Триндю-бриндю• 01 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
По-перше, чергова стоїть не поруч) Поруч з нею в кращому випадку лише один прохід. По-друге, вона просто поінформує, що з однієї картки платиш лише один раз. І чим це допоможе таким, як автор? По-третє, на вхід в метро завжди черга. Тому дійсно дурня - вистояти чергу на один турнікет, пропустити дитину, а потім йти займати чергу на інший. Непродумано. Уже б зробили квитки чи жетони.
Автору потрібно було всього лиш оплатити картою і пропустити людину (щоб турнікет ’оновився’) і потім знову платити картою
Триндю-бриндю• 01 апреля 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Та наче ні)
Ви вірно написали, до 6 років включно.
Я людині постанову скинула
Може комусь ще допоможе не платити за дитину 6 років.
Я людині постанову скинула
Миловидна леді• 01 апреля 2025
Я вообще не понимаю зачем детей тащить в общественный транспорт
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля 2025
ты смотри, какая цаца очутилась в метро- самом безопасном и быстром виде городского транспорта. вы такого транспорта не достойны))))
Перша скрипка• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
Вам лет 70?
По ходу это вам за 70 и деменция цветёт
Вы такой бред пишете, такое ощущение что всю жизнь прожили в глухом лесу, и впервые метро увидели
Летала_НаМетле• 01 апреля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Ви не праві. Я теж дізнавалась.
Я мала відповідь від київпастранс без слова ’включно’) ДО 6 років. І саме так і трактували це положення на маршрутних таксі, що належать київпастранс. Київпастранс порушень ’не виявив’у вимозі купувати квиток на 6-річну дитину. І так, це не всі маршрутки, мова лише про київпастранс, проїзд у яких прирівняної до проїзду у іншому громадському транспорті Києва і регламентується одними постановами та рішеннями.
Хочу в БАНю• 01 апреля 2025
О, а мы с младшим несколько раз ездили, ему ооочень понравилось. Просится ещё)
Триндю-бриндю• 01 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Я вам скинула офіційну постанову з офіційного сайту.
Коли я питала на 1551 саме її мені порадили почитати і показувати контролерам.
Білий Лосик• 01 апреля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
В автора ніхто нічого не забував.
Згідно статті 12,закону України про адміністративні правопорушення,відповідальність настає з 16 річного віку.До того дзвінок батькам,або просто вийти з транспорту,якщо їдеш зайцем.Не мають право вимагати гроші з неповнолітнього.
Забув квиток-сплати 8 грн,якщо попав на принципову тітку в метро.До речі в них там стоять камери,і їх контролюють,якщо вони пускають учнів без учнівських Так що тих тіток теж можна зрозуміти.
А якщо неповнолітній їде з мамою та не приклав учнівський, то можуть вимагати штраф?
Сапай вазони• 01 апреля 2025
Авторе, а скільки років дитині? До певного віку проїзд безкоштовний для діток
Менее Более• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
Вам под зад уже дала?)
Якщо вам зробили зауваження, то ви комусь спричинили дискомфорт, а потім ви його отримали від інших. Пішла ланцюгова реакція, ви так не думали?
Метелики на душі• 01 апреля 2025
Ответ дляМенее Более
В от можно получить ’замечание’ просто так
Ибо тетка изначально жизнью недовольна
Вы прочитайте здесь ответы.
Ибо тетка изначально жизнью недовольна
Вы прочитайте здесь ответы.
Зараз на дієті• 01 апреля 2025
Когда детям было 4 года, купила билеты на новогодний концерт, а он был вечером в будний день. Поехали метро. Ребёнок был первый раз в метро и я не поняла как это получилось у него, но ножка застряла между поездом и перроном. Думаете кто-то остановился и подождал пока я ногу ему вытащу? Прут стеной, он кричит от боли, нас пихают в вагон, я в ужасе, у меня ещё и второй такой же. Это я киевлянка, привычная к такому, но не с детьми. Пришлось орать, перегородить дверь и пока не вытащила ногу отгавкивалась от всех. У нас народ иногда может быть добрый и сплоченный, а иногда неадекваты какие-то злобные.
Зараз на дієті• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Да это он недостоин. Пристанище сумасшедших и гостей столицы
Лгин
• 01 апреля 2025
Ответ дляЛетала_НаМетле
Вона відкривала їх ’на себе’, тому летіти вони могли лише в неї)
А ось той, хто їх штовхає - після нього двері часто летять в наступного пасажира.
Ну на решті! Ви написали абсолютну правду про ці двері, а то тут вже знання по фізиці підключили так складно було догадатись, що штовхати вперед її небезпечно.
Интимная• 01 апреля 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Я последний раз в киевском метро была 4 года назад. Может конечно все поменялось сильно в худшую сторону, но вряд ли. Абсолютно нормальное место как для ОТ.
Пассажиры сменились. Много приезжих, которые не читают знаки, и идут, куда хочется, даже навстречу толпе. Стоят в дверях, не давая других зайти и выйти.
Лгин
• 01 апреля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Я завжди в новому місті і нашому і іноземному, якщо збираюсь їздити ОТ - питаю перед цим місцевих щодо оплати і нюансів.
Розумію що так роблять не всі, але коли у автора не спрацювала карта другий раз - поруч стояла чергова, в якої точно можна було спитати.
А що цікаво спитати, якщо чергова ставить перед фактом що картка другий раз не спрацює і типу шукайте іншу картку.До речі проходити з дитиною через чергову безкоштовно теж не варіант, тому до коли натовп то я не хочу щоб мене з дитиною розєднували- чому я маю десь там за турнікетом стояти і переживати де моя дитина.
Дую на вітер• 01 апреля 2025
Ответ дляДля драки
бедняжка, как вы это пережили
Тут без коньячку ніяк
Дую на вітер• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
А что там?Я слышала что там крысы
Бомжі, кримінали і т.д
Ду да ду да ду• 01 апреля 2025
Странно, оплачиваю проезд за троих одной картой без проблем. Срабатывает сразу , один за другим проходим. Никода не было проблем с оплатой банковской картой.
Лгин
• 01 апреля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
Это новшество ввели специально в час пик
Пи Пи Пилюля• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
Возможно...но с Киевского метро тоже хочется поскорее убраться и с ребенком туда желательно вообще не заходить.
Вашу дитину чекає багато розчарувань ще по життю. Від всього не вбережете.
Ду да ду да ду• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
Буду знать.
Метро в час пик - это треш конечно
Меломанка Маланка• 01 апреля 2025
Ответ дляЛгин
Сколько лет ребёнку?
Нульовий сантиметр• 01 апреля 2025
В мене така знайома є. Весь час всім незадоволена, все їй не так. Тому її життя- це постійні паркури,перепони та пригоди. Навіть звичайні речі , як сходити в магазин за хлібом.
Нагайна• 01 апреля 2025
Автор, нашли где написать. Тут же такой же самый контингент как и в метро, комментарии тому подтверждение
Меломанка Маланка• 01 апреля 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
А можно было заплатить на турникете рядом