Чеширская кошечка• 01 апреля 2025
Я обабилась?
Я жила з хлопцем з 18 років, на мої плечі лягло готування їжі, покупка продуктів, ще тоді дивилась де купити вигідніше, що приготувати кожного дня. Зараз з чоловіком так само. Я обабилась?
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Це ж наче не про їжу
Стала вже думати як старша жіночка
ЧупакабраЗеБест• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Стала вже думати як старша жіночка
конечно, мы все не молодеем
Бабуся Бетман• 01 апреля 2025
Второй подбородок есть? Вес больше 65 кг? - Тогда - да, обабились. А нет - так нет
Кусачая Я• 01 апреля 2025
Ні, до чого тут обабілась? Без чоловіків ви не їсте, не готуєте для себе, не ведете побут?
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Немає, важу 56 кг
ПуГоФФка• 01 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Больше 65? Но ещё ж нужно учитывать рост)
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляКусачая Я
Їм звичайно. Просто ще у 18 з мене кепкували тодішні дівчата друзів хлопця
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
И еще на спине над лифоном жирочек😁
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
И еще на спине над лифоном жирочек😁
Немає
Маю декілька думок• 01 апреля 2025
Если на вас ответственность все время и надо думать обо всем самой, то да, и характер портится, и стареешь быстрее.
TANYA 0 0 0 0• 01 апреля 2025
Я думаю, що це про зовнішній вигляд. Перше що приходить на думку це зайва вага і важка ходьба, не доглянутий зовнішній вигляд і старомодній одяг
ПуГоФФка• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Тю... Які питання, дівчино? Молода, струнка. Все добре.
Бабуся Бетман• 01 апреля 2025
Как я поняла что моя подруга обабилась - она начала изучать рекламки-скидки из супермаркетов и ходить только на скидки
TANYA 0 0 0 0• 01 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
И еще на спине над лифоном жирочек😁
І холка на затилку
Броніки для Моніки• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ще дочекайтеся до 52 років, тоді згадаєте це питання
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну тогда рано. Я потеряла легкость когда дети появились. Газоотводные трубочки, паровые котлеты, чем отстирать мыльные пузыри🤪
ПуГоФФка• 01 апреля 2025
Ответ дляБроніки для Моніки
Думаю, можна почати задавати вже після 40)
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Это не обабилась, это акционер😆
Броніки для Моніки• 01 апреля 2025
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
І холка на затилку
Холка на щатилку то від неправильної постави, яка може бути і в 30,40
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Так. Але, наприклад, сьогодні вихідна. Прибрала, попрацювала трошки на фрілансі, приготувала суп, думаю іти щось готувати на завтра, щоб після роботи це не робити, це хіба не думки старшої жіночки?
ПуГоФФка• 01 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Ой, помню, помню ту трубочку
Броніки для Моніки• 01 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Та ну....
ЛижТолько• 01 апреля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Мля, я аж печенькой подавилась, у меня 65
Ксерокопия ночи• 01 апреля 2025
Ответ дляПуГоФФка
Ой, помню, помню ту трубочку
Я недавно перебирала ящик с лекарствами, нашла соплеотсос🥲 А ведь незаменимая вещь была
Броніки для Моніки• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну от дивіться я в 47 готую через раз, бо маю чоловіка, хай він теж трошки себе займе кухнею, прибираю лише під настрій. То це ж не значить що я юна.
Чеширская кошечка
• 01 апреля 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Є таке. Бачу хтось іноді обідає в закладах (чоловік таке не любить, доставку теж) в когось іноді чоловік теж приготує, а я постійно в цих готовках, закупівлях продуктів.
ПуГоФФка• 01 апреля 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Ні. Думки старої жіночки: як взагалі встати та зварити той суп... І якого все так болить...
Не забігайте наперед. Думки ще будуть ого-го... Я теж думаю, що ще все ок (в мене), бо попереду старість реальна.