Чеширская кошечка• 01 апреля в 20:09
Я обабилась?
Я жила з хлопцем з 18 років, на мої плечі лягло готування їжі, покупка продуктів, ще тоді дивилась де купити вигідніше, що приготувати кожного дня. Зараз з чоловіком так само. Я обабилась?
Броніки для Моніки• 01 апреля в 20:19
Ответ дляЧеширская кошечка
Є таке. Бачу хтось іноді обідає в закладах (чоловік таке не любить, доставку теж) в когось іноді чоловік теж приготує, а я постійно в цих готовках, закупівлях продуктів.
То так й чоловік,він іншим не буде. Мій любить продуктовий шопінг , любить готувати, то я йому не заважаю.
ПуГоФФка• 01 апреля в 20:19
Ответ дляКсерокопия ночи
Я недавно перебирала ящик с лекарствами, нашла соплеотсос🥲 А ведь незаменимая вещь была
Я такое уже утилизировала давно...
Най хоч раз• 01 апреля в 20:20
Ответ дляЧеширская кошечка
Стала вже думати як старша жіночка
Пакет с пакетами есть?
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 20:20
Ответ дляНай хоч раз
Пакет с пакетами есть?
Так, обов´язково))
Най хоч раз• 01 апреля в 20:20
Ответ дляЧеширская кошечка
Немає, важу 56 кг
Вокруг вас много проституток?
А наркоманов???))
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 20:21
Ответ дляНай хоч раз
Вокруг вас много проституток?
А наркоманов???))
Ні))
Все буде Україна• 01 апреля в 20:21
це ви ще не награлися в пасочки...обабилась-це вже коли вона не хоче ні чоловіка, ні готувати для когось, а жити лише для себе)))
Кошка Мурка• 01 апреля в 20:22
Ответ дляЧупакабраЗеБест
конечно, мы все не молодеем
Вот не надо говорить за всех.
Все буде Україна• 01 апреля в 20:22
Ответ дляЧеширская кошечка
Так. Але, наприклад, сьогодні вихідна. Прибрала, попрацювала трошки на фрілансі, приготувала суп, думаю іти щось готувати на завтра, щоб після роботи це не робити, це хіба не думки старшої жіночки?
вам треба навчитися відпочивати...ви хоча б чоловіка заставляйте посуду мити
Най хоч раз• 01 апреля в 20:22
Ответ дляЧеширская кошечка
Мне чуть за 26. Немного так
После работы лежу и зависаю здесь
Еду завтра куплю. На работу
После работы лежу и зависаю здесь
Еду завтра куплю. На работу
ЧупакабраЗеБест• 01 апреля в 20:22
Ответ дляКошка Мурка
Вот не надо говорить за всех.
ну хорошо, тут тоьлко кошка мурка не молодеет.
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 20:22
Ответ дляБегущаяпо
автор, а вам самій не сумно проживати життя обслуговуючі мужиків?
В моїй сім´ї так було прийнято, то я і перейняла цю модель на себе(( іноді буває сумно.
Най хоч раз• 01 апреля в 20:23
Ответ дляЧеширская кошечка
Ні))
Странно.
А раньше было лучше? Такую хню не слушали?))
Лялька в колисці• 01 апреля в 20:24
Вислів ’обабілась’ використовують описуючи зовнішність..а ви просто обмежені фінансово.
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 20:26
Ответ дляЛялька в колисці
Чому обмежена фінансово? Я працюю, заробляю в місяць 30-32 тис (Луцьк)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 апреля в 20:26
Ответ дляЛижТолько
Мля, я аж печенькой подавилась, у меня 65
Випльовуйте негайно)
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 01 апреля в 20:28
Ответ дляЧеширская кошечка
Ну то він теж може допомогти із закупівлею.
Броніки для Моніки• 01 апреля в 20:29
Ответ дляЧеширская кошечка
В моїй теж. Моя мама перших 5 років казала: він тебе вижене, бо ти оежиш перемикаєш канали , а він в цей час кухню миє. То я мамі пояснила, що я роблю важливу роботу: шукаю фільм на вечір. А підлогу миє той, кому більше треба
Лялька в колисці• 01 апреля в 20:29
Ответ дляЧеширская кошечка
А в 18 були ж обмежені? Чого шукали де дешевше? Тоді звичка...
Міняйте ставлення! У мене таке було- заставляла себе купувати якщо хочу! Продукти купую вже без обмежень, а от одяг і взуття лише ін.сайти
Не против• 01 апреля в 20:34
Ответ дляЧеширская кошечка
Обабилась однозначно, вам лише 26, а ви з Совєтчіці не виходите, щодня теми строчите. Хіба молода самодостатня дівчина буде цим займатися?
неДоЖиру• 01 апреля в 20:36
Ответ дляЧеширская кошечка
це думки жінки, в якої немає домашньої робітниці і можливості харчуватись в ресторані.
Мені 42 роки, прибрала домробітниця, я попрацювала, замовила дитині піцу, собі суші, завтра схожу з подургою в кіно після роботи.
То мені тепер 18?))
ЛижТолько• 01 апреля в 20:38
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Випльовуйте негайно)
Та спасибо, уже и не лезет после поста про 65 кг
Ряженка• 01 апреля в 20:45
Ответ дляПуГоФФка
Больше 65? Но ещё ж нужно учитывать рост)
Та да, при 176 якось обідно бути бабою при 66)))
Але натяк зрозуміла)))
Совбез• 01 апреля в 21:03
Ответ дляЧеширская кошечка
Стала вже думати як старша жіночка
ну так ви ж подорослішали... там мозок формується якраз до 25 років. і повинні думати вже навчитись.., он уже і питання почали задавати.
Совбез• 01 апреля в 21:05
Ответ дляКсерокопия ночи
Это не обабилась, это акционер😆
то -- користувач ’кінця епохи бідності’.
Марафетчица• 01 апреля в 21:08
Ответ дляЧеширская кошечка
Немає
Залежить від того, як Ви самі відчуваєте. Я заміж вийшла після 30, і не зважаючи, що вже 20 років піклуюсь про сім´ю, не відчуваю себе дорослою, що також не є гуд.
Чеширская кошечка
• 01 апреля в 22:44
Ответ дляСовбез
Це як?