ШобВам_КакНам• 01 апреля в 21:00
Наготовлено (отбивные, котлеты рубленные, рыба жаренная), макарошки, салат
И муж говорит ,а хот догм поем. Офигеть.Вот и готовь называется.Просто тема для высказаться.У вас такое бывает?
Я така бойова• 01 апреля в 21:21
Нет у меня не бывает, я так не выготавливаю
Муж ест то что я готовлю, я чаще с ним даже не советуюсь в плане готовки. Что мне хочется то и готовлю, а он уже подстраивается под мою готовку
Шмоточницаца• 01 апреля в 21:22
Ответ дляПадаюВреверансах
Я щодня встаю раніше, щоб скласти обід чоловіку.
Перше в термос гаряче, якийсь суп чи борщ.
На друге гарнір і м´ясо, або риба. Салат чи квашена капуста.
В нього проблеми з травною системою тож дивлюсь за його харчуванням.
З´явився якийсь співробітник, якому вдома не дають нічого, підбиває мого на бургери, шашличок, піцу.
І він часто не може встояти. Приносить назад торбу мою.
Я зла, капец.
Для нього ж стараюся. За день наперед продумую і готую обід на роботу. А потім собака доїдає.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Приступи чого?
Вас може краще собаку завести? Ви впевнені, що чоловік потребує аж такої турботи?
Фісташкова кава• 01 апреля в 21:22
Ответ дляПадаюВреверансах
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
вы там ’раб лампы’.
сочувствую добрейшей в мире женщине.
притормозите с той едой, они на работе всей бригадой либо едят ваш борщ, либо ходят по киоскам.
сочувствую добрейшей в мире женщине.
Удальонка• 01 апреля в 21:23
Ответ дляПадаюВреверансах
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Ви прям як індійська жінка))
Вони по судкам своїм кладуть кожного дня))
Виниловая пластинка• 01 апреля в 21:23
Ответ дляТріль підпільний
Если бы это был мой муж это был бы его последний хот дог
Мой пришел недавно вечером и сел ужинать. Вижу, что не доел и сидит, ковыряется. Я ему: ты не голодный? Он: я час назад на работе съел 3 хинкали, заказывали в офис, а потом думаю: приду домой, ты ужин приготовила и ты расстроишься, что я не ем)))
Удальонка• 01 апреля в 21:23
Ответ дляШмоточницаца
Приступи чого?
Підшлункова, мабуть
Тётушка Лошадь• 01 апреля в 21:25
Я б зраділа. На завтра буде значить, завтра готувати не треба.
Тётушка Лошадь• 01 апреля в 21:29
Ответ дляПадаюВреверансах
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
А з вечора не можна це скласти? Я не розумію.
Шмоточницаца• 01 апреля в 21:29
Ответ дляУдальонка
Підшлункова, мабуть
Бургери та піца до приступу не призводять, як і шашлик в нормальній кількості. І уж точно не лікується супчмкрм-борщиком
Шмоточницаца• 01 апреля в 21:33
Ответ дляТётушка Лошадь
А як же трагедія? Що тоді всім навколо розповідати, про самопожертву та неблагодарного чоловіка, який, як виявилося, пречудово може без авторки того допису жити.
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:33
Ответ дляТётушка Лошадь
Я в термос розігріваю суп, щоб не класти ще тарілку додатково
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:35
Ответ дляУдальонка
Ви прям як індійська жінка))
О Боже, не кажіть мені, що я одна таке роблю.
Я пеалбно думала завжди що так більшість дружин робить))
Тётушка Лошадь• 01 апреля в 21:35
Ответ дляПадаюВреверансах
Ну покладіть в термос звечора, йому нічого не буде до обіду.
Тётушка Лошадь• 01 апреля в 21:36
Ответ дляПадаюВреверансах
Та ні, я б певно повісилася, ми з малим прокидаємося тільки о десятій.
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:36
Ответ дляФісташкова кава
вы там ’раб лампы’.
сочувствую добрейшей в мире женщине.
Там нема шо їсти на бригаду. Я ж не банку трилітрову кладу. Невеликий термос 0.5.
Щоб просто гаряче і рідке поїв.йому це треба. Я ж вже знаю його організм
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:38
Ответ дляНе зацілована
Вы замужем за 6ти классником?
Ні, чому саме 6 класником?
Хлопчику 45 ось стукне
Ответ дляПадаюВреверансах
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Мамка
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:42
Ответ дляТайТаке
Мамка
Це погано турбуватися, про рідних людей?
Шмоточницаца• 01 апреля в 21:43
Ответ дляПадаюВреверансах
Так, одна. Ви ж бачите, яку кількість жінок це дивує.
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:43
Ответ дляТайТаке
Нет , но то что у вас называется по другому
Як називається?
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:44
Ответ дляТайТаке
Я ж написала
А хто ви??? Доктор психологічних наук?
По якому праву видаєте діагнози?
ПадаюВреверансах• 01 апреля в 21:46
Ответ дляТайТаке
Так
Це так задіваєте, що хтось робить більге за один ранок, ніж ви за місяць?
До чого цейп сихоаналіз і полоскання моєї сім´ї?
Да хто ви така іщо ви таке?
постою_послушаю• 01 апреля в 21:46
Ответ дляПадаюВреверансах
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
Я зла, капец.
Це до першого приступа...
А при каких проблемах з травною системою можно борщ, квашенную капусту, сырые овощи и ещё и первое и второе сразу в один приём пищи?
Не придумали ли вы ему сами эти проблемы чтобы погеройствовать?