Володарка мрій• 02 апреля 2025

Вопрос одиноким удаленщикам

Как часто из дома выходите?
Бывало, что неделю не выходили?
Злюка бобер• 02 апреля 2025
Я одружена, але зловила якось себе на думці, що регулярна йога мені треба в тому числі для того, щоб 3 рази на тиждень гарантовано вийти з дому і побути між людьми. Беру абонементи і якщо тренування не використати - вони згорають.
Ну і вихідні зазвичай активні у мене, кава, подружки, театри чи якісь інші цікаві місця.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 02 апреля 2025
Ответ дляБез Баяна
А как вы мужа нашли и ребёнка родили? А если бы работа была не удалённая? Ну это однозначно не нормально месяцами дома сидеть.
Мужа нашла на первой работе, ещё 22 года назад. Ну, была бы не удаленная то ходила бы, как и раньше, я в свое время на 3 работах работала и сутками дома не бывала.
Ну почему не нормально? Просто я реально не понимаю, почему вот вы так считаете. Разве не нормально то, что другому комфортно? Разве я кому то мешаю сидя дома?
Харчовий тріль• 02 апреля 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Иногда каждый день (магаз несколько раз, почт, родители), иногда раз в неделю (за неделю могу только кивнуть кассиру в магазине)
Ідеально 👍
Харчовий тріль• 02 апреля 2025
Ответ дляГола з конопель
не знаю чи можна мені тут відповідати бо робота гібридна -тиждень вдома тиждень в офісі. Але відповім. Виходжу постійно бо це корисно для здоров´я і фігури. Потрібно рухатися. Дихати свіжим повітрям Бо потім тут теми, а звідки целюліт, а чому лишня вага, я ж не багато їм. нема енергії. Погана шкіра. Ну як так
Після вашого посту встала, зробила зарядку і 10 разів поприсідала 😁 Ви мені нагадали. Намагаюсь хоча б раз на декілька годин розминатися під час роботи
Журавлина38• 02 апреля 2025
Іноді зовсім не хочу виходити на вулицю, а буває періоди коли не можу дома сидіти. Під настрій
r25-1• 02 апреля 2025
да....тцк везде.