Кошка Мурка• 02 апреля в 09:27

Расскажите про оплату частями

Можно оформить через интернет-магазин товар я так понимаю? И можно ли досрочно погасить долг?
Хочу сейчас оформить, а через месяц полностью погасить. Такое возможно?
Жинси на дитину• 02 апреля в 12:13
Ответ дляЕдинорог_помог
Не правда. Замовляла не раз в інтернет магазинах де є оплата частинами, і якщо це дійсно оплата частинами, то перерлати там нема. Просто оплата частинами є скрізь різна, може даватись як на 2-3 місяця, так і на 2 роки.
І якщо магазин дає оплату частинами наприклад на 3 оплати, то якщо ви хочете на більше оплат то вже буде розстрочка і там вже буде переплата
Правда) Ну от я телефон купувала так. Телефон щось 15к коштував, але купити його з оплатою частиною можна тільки за 17,5к. Але це подається не як підвищення ціни, а просто додається сервіс страхування (обов´язкового, від якого неможливо відмовитися). Умови там були підходящими для мене, тож я купила зі страхуванням - в мене постійно з телефоном щось стається.
Жинси на дитину• 02 апреля в 12:17
Це скрін для тих, хто не вірить, що оплата частинами може бути дорожчою. У випадку з цим телефоном за 63 999 тис переплата складає 17+ тисяч)
Я не кажу. що так само на всі товари, але такий прецедент є і не треба стверджувати, що цього не існує)
Соня-сонятко• 02 апреля в 13:29
Ответ дляволосатое стекло
Ну якщо ви з таким не стикалися, то не потрібно стверджувати що це неправда. Пишу, бо нещодавно підшукувада телефон мамі. І оплата частинами без переплат тільки в великих магазинах. Ось перше що відкрила. Перше фото ціна за готівку, друге фото ціна оплата частинами. Рахуйте.
12 на 667 равно 8004. 5 грн больше ого
Соня-сонятко• 02 апреля в 13:30
Ответ дляволосатое стекло
Не на 5? В данному випадку на тисячу більше. Порахуйте, я скинула скріни з конкретного магазину
вы жертва маркетинга капец) 7 999 для вас это 7))))
Соня-сонятко• 02 апреля в 13:31
Ответ дляЖинси на дитину
розширена гарантия включена))) ппц) считайте. с ней как раз 81298
Українська зірочка• 02 апреля в 13:41
Ответ дляСоня-сонятко
У нас оказывается многие не умеют считать....
Українська зірочка• 02 апреля в 13:42
Ответ дляЖинси на дитину
Уберите галочку напротив расширенной гарантии влево и посмотрите сумму платежа по оплате частями. Очень удивитесь.
Жинси на дитину• 03 апреля в 00:12
Ответ дляУкраїнська зірочка
ахахаха, жарт, да? галочка не рухається нікуди, зняти її неможливо, вона там тільки в одному положенні, хоча здається, що ні)). А якщо будете дуже уважною і прочитаєте, що під тою галочкою написано, то ви прочитаєте, ЩО САМЕ там написано: ’Додаткова послуга обов´язкова при покупці в кредит’. От бачите слово ’ОБОВ´ЯЗКОВА’? Ось це воно, розумниця ви наша)))
автор Кошка Мурка • 03 апреля в 08:23
Ответ дляЖинси на дитину
Я вчора таки купила телевізор через інтернет магазин. Ніяких переплат. Оплата частинами.
Щодо додаткової гарантії після оплати мені зателефонував менеджер та запропонував її.
Проте я відмовилася.
Виберіть собі інший магазин чи інший товар.
Жинси на дитину• 03 апреля в 11:10
Ответ дляКошка Мурка
Проте я відмовилася.
я вже написала, що купила телефон в розстрочку і взяла навіть ту гарантію, бо мені це підходило - з телефоном постійно щось стається, бо є маленька дитина, не встигаю перехопити. А в розстрочку купувала заради кредитної історії, якої в мене нема) Тож мені все підходило. Ну і я не цей телефон взяла, звісно, а за 15к, там гарантія менше 3 тис була на два роки