куркулиха• 02 апреля в 20:15

А ви б переводили дитину?

Зараз дитина закінчує 4 клас, школа- ліцей гарна, друзі є в класі. Хочу перевести у 5 клас ще в більш сильнішу школу: спеціалізована з англійським + рівень інших предметів значно вищий . У мене там ще дочка навчається в середній школі, сидить довго, задають багато. Вільного часу немає. Тому знаю, що рівень школи вищий. Дитина спочатку ні в яку не хотіла переходити в нову школу. А ось вчора я ще раз перепитала, і раптом погодилась. Але це тому, що я наполягаю.
Ось зараз думаю, чи потрібно переводити дитину в нову школу, щоб і вільного часу на гуртки не було і повністю новий клас, і домашкі дуже багато. А як би ви зробили?
Мerida• 02 апреля в 20:54
Ответ дляАфродитаПетровна
Поки до ЗНО дійде то вона все забуде і пошле маму подальше...з таким підходом
Каким образом даже в самых не благополучных школах дети сдают зно?
Видимо, другие факторы решают
Плюс, ребёнок уже в сильной школе.
Слово устать, перегорела, может и к детям относиться. И не факт, что в классе 8м реьенок не забьёт на учёбу, и как вы написали, пошлёт маму подальше. Потому что просто задолбится жить ради учёбы. Тогда что?
Секретница• 02 апреля в 20:57
Ответ длякуркулиха
Ви б перевели ?
Мій там з 1 класу)) вище написала про наш досвід.
Але якщо б знову приймали рішення,то скоріше так,ніж ні
Мамин тріль• 02 апреля в 20:57
Ответ дляСонечко
И где такое счастье государственное если не секрет?
Везде, где были специализированные.

Я живу в Киеве. Святошинский район.
Рядом со мной три специализированные языковые школы: школа 200 английская, школа-лицей 40 немецкая, гимназия восточных языков.
Программа НУШ с углубленным изучением профильных языков с первого класса.
Профиль не уберут так как школы организованы с учётом международного сотрудничества и попадают под действие статьи 35 ’Закона про освіту’.
Мамин тріль• 02 апреля в 20:58
Ответ дляРожки-да-ножки
Яка це в НУШ спеціалізована школа з 5 класу??? Взагалі нема такого. Як і кількість завдань на знання не впливає
Звідки ви це берете?
Простецкая• 02 апреля в 21:13
Мало того, що наші діти так стресують від війни, ще треба їх навчанням з ранку до ночі добити
Домашня Зюзя• 02 апреля в 21:14
Нет не переводила бы.
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 21:50
Ответ дляМамин тріль
Звідки ви це берете?
Я знаю документи. І зараз велика проблема, що допрофільної освіти в НУШ нема. Жодної !!! програми з поглибленим вивченням для дітей НУШ (це пілотні 8 і з 7 класу). Відкрийте сайт МОН і подивіться програми
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 21:52
Ответ дляМамин тріль
Везде, где были специализированные.

Я живу в Киеве. Святошинский район.
В тих школах є класи не НУШ, там є спеціалізація. Подруга водить в німецьку, то звичайна нуш, посилена вивченням мови, але то не спеціалізація і не профіль. Я працюю в УО
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 21:53
Ответ дляПростецкая
Психологам та репетиторам теж потрібна робота, хай ходять
Крапипопка• 02 апреля в 22:13
Розкажу про свій досвід. Перевела старшу дитину у сильнішу школу. Головний аргумент - це слабкі вчителі у старій школі, які ще і принижувати могли дітей. Зараз 6 клас, підліткові гормони у всій красі. Вчиться без бажання, все робить бігом, але за рахунок сильних вчителів все ж щось робить і знання має. Не знаю щоб б було у старій школі, але думаю гірше, бо вона б бачила що не вимагають і бажання вчитися самостійно в неї немає. Меншу в цьому році теж буду переходити у 5 клас.
Мамин тріль• 02 апреля в 22:30
Ответ дляРожки-да-ножки
Що значить ’не спеціалізація і не профіль’ ?
Якщо в тій же школі 40 в четвертому класі здають учні здають тестування на рівень німецької А1, яке проходить про програмі інститута Гете.
А в сьомому класі здають рівень А2. При тому, що всі інші предмети по програмі НУШ.
Ви не вважаєте це спеціалізацією?

Хоча про що я говорю..... Якщо МО допускає існування законопроектів 13120/13121, то це говорить про те, які ’спеціалісти’ там працюють. І скоро зовсім доб´ють нашу українську школу.
Рожки-да-ножки• 02 апреля в 22:49
Ответ дляМамин тріль
Ви не вважаєте це спеціалізацією?

Я про офіційний статус. В НУШ поки нема. А вчитель молодець, що поглиблює і має право. Моя дитина в STEM класі, але то не спеціалізація і жодного номативного документу, що то профіль не існує. Хоча ж раніше були програми і зараз є в 8-11 класах допрофільного і профільного навчання. На сайті МОН нема програм профіля в НУШ, зайдіть і побачите. Просто в деяких школах вчителі молодці і зберігають традиції. Тепер при переході в ліцей всі тести будуть одного рівня.... Дурні наробили багато, дуже. І помилок багато у програмах, і підручники шлють рандомно. Освіту вбивають