Я только за!• 03 апреля 2025
Це правда, що шкіра швидше старіє у місті, ніж у селі?
Мішечок щастя• 03 апреля 2025
Ні, подивіться на тих, хто живе в селі, вони виглядають значно старшими
Захекалася читать• 03 апреля 2025
нет, от образа жизни, генетики и ухода за собой зависит состояние кожи и организма в целом
Не зацілована• 03 апреля 2025
Думаю, що навпаки. Я коли на дачі цілий день щось роблю, постійно мружуся, поки якісь гілки розгрібаю, щоб щось в око не попало, невчасно спф наношу, нема часу. Або вітер сильний теж некорисно
Зроблено у 80-х• 03 апреля 2025
Посмотрите на продавцов на рынках, кто продает свое. Видно, что молодые, но все в сетке морщин
Мудрецыха мира• 03 апреля 2025
Швидше старіє в місці де важка фізична праця, погана екологія і відсутній адекватний домашній догляд.
Жена миллионера• 03 апреля 2025
Ответ длявре_Динка
Від генетики та догляду залежить. В селі більшість не доглядає за собою, про спф чують по тирнетах тільки, тотзвісно вони і старішими виглядають
Генетика тут, мабуть, визначальна, у мене мама і в селі молодо виглядала як на свій вік, а я у місті гірше, бо я в іншу рідню, у неї шкіра аж світилася, а мене шкіра як чобіт.
ПультОт_БМВ• 03 апреля 2025
Если человек в селе работает учителем, на пример, и не пашет на огороде под пекучем солнцем летом во время отпуска ( что маловероятно), то его кожа и стареть будет медленней.
ПультОт_БМВ• 03 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Сколько стресса у вас и у вашей мамы?
Жена миллионера• 03 апреля 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
Сколько стресса у вас и у вашей мамы?
У неї більше було, я думаю. Мене чоловік не лупить і не алкашить. Ще і води треба було натягати, відра з помиями винести, з пралки зілляти у відро, ящики з вугіллям потягати.
маска Ілона• 03 апреля 2025
Я не знаю как сейчас, но до сих пор вспоминаю те времена, когда женщины еще в начале 2000-х пахали на буряках на солнце целыми днями, а мы ездили на дачу мимо полей по Одесской, и мне так было их жалко и даже стыдно, так как мне и в село не к кому было поехать и помочь, так как одни горожане в нескольких поколениях. И эти женщины реально рано старели на лице и на руках.
Девчата, а кто из сёл, как сейчас люди в селах зарабатывают?
Просто буряков не вижу, людей на полях не вижу, если только пшеницу, кукурузу и подсолнечники на комбайнах не убирают, но это мужчины и их мало. А вот женщины чем занимаются так что б массово, если не ездят работать в город? Я покупала через группы и потом отправка почтой рассаду и цветы у женщин из сёл у нас под Киевом и не только. Но они пенсионерки уже, выглядят хорошо, развели на огородах, у дома и цветы и овощи, чтобы потом продавать, а другие чем занимаются?
Тішуся неперетішуся• 03 апреля 2025
Ответ дляЖена миллионера
Ваша мама мала зайву вагу, на відміну від вас?
Жена миллионера• 03 апреля 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Та ні, навпаки, струнка була, яка вага, коли впахувати треба, я маю на увазі сама шкіра була така сяюча, ніжна, красива, як у бабусі, її мами. Я в батьківську породу. Щоправда, вона вдень під сонцем не працювала на городі, а працювала у фельдшерському пункті, город уже ввечорі.