Ушла и Пришла• 05 апреля 2025

Бідосі серед нас.

Скільки не дай грошей, всеодно скаже; маааалооо, чи це менталітет в нас такий?!
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Нет, вы не в курсе.
Потому что только курс массажа на 3х человек 2+1 будет стоить 27 000 грн. Это я беру по минимуму. Это без питания, проживания и других процедур).
Это дёшево, да?)
Во первых нас 2, а во вторых, точно дешевле Буковель
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Та я вкурсі. Просто дивно, чого всі пруть в той трускавець? За масажами? В мене в радіусі 10 км від дому три готелі зі спа, масажуйся хоч до несхочу. Під тими ж Черкасами тих санаторіїв - як бліх, в шикарних лісах. Але всіх пре в трускавець. Звучить зате гордо. Як ’на море’. Ну так там хоч море. А що в Трускавці???
Це які санаторії і Черкаській області? Мошногір´я, пам´ятаю з дитинства. Ще працює? Скільки коштує два тижні там?
Я дізнавалась про СПА в сторону Чигиринщини. Десь двадцятка на нашу сім´ю на три дні. Ну це там де дійсно відпочинеш, а не сам ’дрова рубатимеш на шашлик’. Рівервуд ще вище цінник.
Тумба-юмба• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Базовые потребности у среднестатистической семьи одинаковые, потому хватит всем)
Але в когось є дитина з інвалідністю, на реабілітацію якої йде 49-50 тис на місяць, а в когось немає.
А це теж базова потреба
Кракадэ• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Онко нет, а остальное входит спокойно
Ну от, а в когось є і онко. А ще буває, що в кожного члена сімʼї якісь важкі болячки. То їм ніяк не вистачить цієї середньостатистичної зарплати в Україні. І це не значить, що вони зажрались. А іншим вистачає у кого немає таких проблем зі здоровʼям. Тому і говорять тут, що у кожного свої базові потреби.
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Питний. Активія)
Это ж по чем он?) мы просто берём домашнюю полочку и я все сама делаю, дома
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Во первых с чего вы взяли, что я экономная? Вообще нет, как раз)
Дома, в Киеве, этой воды быть не может, там до 12-24 часа ее срок и в этом ее смысл. Это очень даже отдых, я даже перестаю пить таблетки от давления и отеки сходят на гола пол после такого отдыха. А тишина это сейчас очень актуально, без тревог и звездных войн над головой.

Про села Черкасской области не в курсе, пусть открывают там отели и может и к ним будет поток отдыхающих.

А что для вас отдых? Ходить в горы? Мне море лучший отдых, но сейчас это недоступно.
Та тим більше. Спа готелів під Києвом - греблю гати. Яких душа забажає. Але звучить не так гордо, як ’трускавець’) Була я там, жили два місяці. Нічого особливого, село селом. ’Відпочинком’ і
не пахне. Просто інше місце. Усе. Більш нічого той трускавець від Київщини не ввдпізняє. Абсолютно.
Чому недоступно море? Описана вами компанія цілком виїздна
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
А це теж базова потреба
Базовая потребность среднестатистической семьи?
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Вы никогда не были в трускавце в принципе, но точно знаете, что там дешевле, чем в буковеле)
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляКракадэ
Вы в курсе, что такое обобщенная информация? Болезни это дорого и плохо, но к счастью, большинство все таки не имеет серьезных болезней.
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Мы были в Аквадаре - это сеть Рейкартц. Это из доступного по цене
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ага, только ракетами с шахедами, качеством воздуха и водой отличаются.
Ну и под Киевом будет дороже, как ни странно.
Тумба-юмба• 05 апреля 2025
Ответ дляУшла и Пришла
Вважаєте люди з доходом 1000$ не лікуються, не вчаться і не відпочивають?!
Потреби у всіх різні.
У когось медицина це орві раз на пів року. А в когось реабілітація дитини 40-50 тис. Або харчування при тій же целіакії та лактозній повній - це на одного тисяч 30-40.
У мене є знайомі, там дитині не можна продукт відрізати ножем, якщо ним хліб до цього різали і протерли. І щоб в продукті навіть сліди молока були. Бо це навіть до реанімації. Тобто у них це базова потреба, життєво необхідна.
Але ж таке не у всіх. І у них базові потреби менші.
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Интересно, почему я там не была?)
Тумба-юмба• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
А у середньостатистичної сім´ї не може в родині хтось хворіти?
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
99 грн за упаковку в 4 шт. Це не ціни, це... Не будем виражатися. Не п´є домашній. Домашній тільки я і їм. Так я і просто кисляк люблю, скільки мені треба. А це діти, їм де треба за рахунок чогось рости. Я коли читаю, як літей кашами годують і пів сосиски в день і пишуть, що це норма - мені погано робиться. Самі можна хоч шнурки жерти, раз такі поживні. А дитині вийми і полож весь необхідний набір. А то потім розказують, що ноги криві, бо в дитинстві не туго пеленали, ага
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляТумба-юмба
Все, я сдаюсь🤪
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Интересно, почему я там не была?)
Я вам больше скажу - я сомневаюсь, что вы когда-то в санаториях в принципе бывали.
Вы не понимаете, чем отель от санатория отличается
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
Ну тут я с вами не спорю, более того, мы с мужем тоже любим нормально поесть.
А домашний это он зря не пьет, но если подросток, то да, не переспорить)

Я своего приучила с маленького к домашнему, делаю в йогуртице и потом добавки даю в него, пока не противится)
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Скільки там коштуватиме, до прикладу, пасхальний вікенд на 4 осіб (2+2)?
Доречі чула про нього гарні відгуки. Але ж не дешево для пересічного жителя України. Для прикладу для автора, якій 90 тис то шалені гроші, певно недоступно
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Та я вообще в землянке живу, вот только интернет недавно освоила 😭
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Посмотрите у них на сайте - там актуальные цены всегда. Цена будет зависеть от типа номера и типа питания.
Но он из недорогих - там народ заранее очень бронирует, чтобы летом попасть. Мы этим летом не попали - я за месяц спланировать даты не могла, а позже все занято
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Не освоили ещё иначе не позорились бы с тем, что буковель в принципе дороже трускавца
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів

П´ять років. Жах, а не дитина. Не уявляю, що буде в підлітковому. Та і старша... Це вона десь начиталвсь з рік тому, що треба йогурт такий випивати на ніч. Може реклами надивилась, чи сказав хто. Ми до цього їх взагалі не брали. Ну купила їй пачку. Випила вона його на ніч. Дивлюсь через 15 хвилин моя зожниця бутер з сиром і ковбасою ховрашить, не наїлась йогуртом))) а малому зайшов, мушу брати. Бо щоб зберегти ті фігури, треба кормити і кормити.
Ядвига Юсьлегко• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Ну примерно 4-5 номер на четверых с завтраками. В сутки
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ длясою не люблю
Ужос, я исправлюсь, обещаю 🤣
Мати драконів• 05 апреля 2025
Ответ дляВикачую яйцями
О, как и моему)

Вообще раньше бытовало мне такое про эту активию, моя мама постоянно старшей покупала, но это было почти 20 лет назад, думала уже нет такого)

Дык, бутер это главный атрибут ЗОЖ, ото мама вы не в теме)))
сою не люблю• 05 апреля 2025
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
На завтраках не выгодно брать. Ресторан получится сильно дороже, чем шведский стол. А шведский стол там неплохой
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
О, как и моему)

І не кажіть)))
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Більшість має хвороби. Просто більшість їх не лікує. Грошей немвє. Не покриває ’середня зарплата’ ці ’не базові’ потреби
Викачую яйцями• 05 апреля 2025
Ответ дляМати драконів
Чому дивно, не дивно. Але ж під Києвом ви Адмірал дивитесь, а і Трускавці апартаменти?