Цікавий писочок• 05 апреля в 18:26
Более старшее поколение расскажите каким было ваше детство и молодость в СССР?
Какие ваши самые теплые воспоминания?
Країна мрій• 05 апреля в 18:50
Ответ дляКрию матом страшно
А ще на вибори в село в магазин привозили аж морозиво! І всі набирали його трилітровими банками. Ото свято було!
Сітро забули
Звездолётчица• 05 апреля в 18:50
Ответ дляБорщик
Хіба в СССР можна було продавати нерухомість?
Да. Папа с мамой купили дом в 1979
Землю приватизировали уже в 2014
ХикориДикори• 05 апреля в 18:50
Ответ дляКрию матом страшно
Памʼятаю як моя бабуся продала хату, розділила на трьох дітей. І! Барабанний дріб! Моїй мамі на ці гроші купили пальто🤣. Круто жили)
Зараз також ж села, хати в яких коштують, як пальто.
Тоскующая• 05 апреля в 18:50
Голод, репрессии, стукачество, все вкалывают и ничего не имеют. Магазины пустые.
Мама фіфті цента• 05 апреля в 18:50
Ответ дляЩедрик
Нічого доброго не було.
Трошки було, як в кожному дитинстві, але то виключно заслуга батьків. А загалом так, поганого було значно більше.
Докладальниця• 05 апреля в 18:51
Ответ дляКрию матом страшно
я більше запам’ятала ’травневі збіговиська-демонстрації)))) тато мусив бути за щораз, бо був керівником управління, всі мали бути по списку, потім відчитувався, І здоровенні лопати-портрети на держаках певну кількість разом з прапорами і транспарантами видавали. А щоб народ охочіше йшов, то працювал виїздні буфети з питвом))) приколькно було, як піддатий народ гепав тими лопатами тих, що йшли попереду
Баба на горошині• 05 апреля в 18:51
Ответ дляУгги_в_горошек
Удалено администрацией...
Я с Вами!
А я кумедна• 05 апреля в 18:51
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
почему-то нельзя смеяться в день, когда умер Брежнев. Так сказали в детсаду.
Тітка заміж виходила, ми з батьками та сестрою приїхали за 1000 км на весілля, і за 2 дні до розпису Брєжнєв відкинувся. До дідуся прийшов парторг колгоспу, сказав, святкувати не можна. А вже шалаш стоїть, свиней закололи, продукти закупили...
Тітка з женихом вимушені були весілля перенести, бо таке горе, таке горе в країні...
Володарка мрій• 05 апреля в 18:51
Ответ длянеДодекаэдр
Если наших детей отправить во времена нашего детства, они прозреют от нищеты и убогости. А так детство и юность всегда хорошее время, для любого поколения или отдельного человека. Я еще не видела человека, который скучал бы за старостью, а не молодостью.
💯💯💯 В чате одноклассников выложили фотку, мы в младших классах, год приблизительно 80-й. Я офигела, насколько бедно были одеты мои одноклассники. Тогда конечно мы этого не замечали и не понимали
prozerpina123• 05 апреля в 18:52
Ответ дляСкажений гудзик
Всё есть по знакомству и из под полы) а денег мало
Деньги как раз были, потому что не на что их было тратить. Обычную кровать годами ждали.
Тільки не про гроші• 05 апреля в 18:52
Ответ дляБорщик
Автор хотіла про СССР. Чи можна згадувати тільки те що зручно про то як ковбаса була по 2.20 і морозиво по 5 копійок?
Автор хотела личные воспоминания, а не что-то общее.
ПыСы. Цены 5 копеек на мороженое не было, если шо)
Пампушечка• 05 апреля в 18:52
Ответ дляdf364tye3
отличными здоровыми счастливыми ,,,
харьков 80ые ,,,
перепробовал все возможные виды спорта , остался в боксе ,,,
очень требовательные школьные учителя ,,,
поездки с родителями на море , старый салтов база отдыха ,,,
огромное количество людей городе , сумская пушкинская пр ленина не протолкнуться ,,,
харьков 80ые ,,,
аааа, так вся справа в боксі, ну тепер ясно)
НеКонец-Света• 05 апреля в 18:53
Детство? Чудесное. Семья была с достатком. Молодость в 90е тоже отлично
В любое время есть те, кто живёт отлично.
Тоскующая• 05 апреля в 18:53
Ответ дляВолодарка мрій
Тогда форма ведь была, у всех одинаковая.
Кров з молоком• 05 апреля в 18:53
Ответ дляБорщик
Про обмін я знаю. Але пишуть що продала.
Були домові книги ( не прописка) Вписував кого потрібно і продавав. Або якщо йшло під знос, давали компенсації за дерева) 4 або 5 карбованців)
Сон і дрімота• 05 апреля в 18:53
Ответ дляБорщик
Приватний будинок- можна.
Баба на горошині• 05 апреля в 18:53
Ответ дляМира всем
О зараз набіжуть і будуть розповідати що і небо було голубіше і війни не було. Забувають мабуть про те як із села неможливо було виїхати і навіть паспортів у селі не було фактично кріпосні. Але ж хліб був і морозиво натуральне. А ще забувають що одяг можна було купити тільки кризові чоботи або прощавай молодість сапоги, із одягу тільки фуфайка та тканини з якої треба було ще щось пошити якщо руки не із жо ростуть. А ще збереження на книжці були ті які любимий совок спочатку зібрав а потім вкрав. Але ж то нічого що голі босі і у вінку зате молоді.
Ну не все же из сёл были... И в городах люди жили, и даже не поверите, в столице УССР...))
Оченьценная• 05 апреля в 18:53
Знову ця совкодрочь. Зараз дітки номенклатури і тих, хто добре пристроївся при союзі, будуть вам розповідати про кисільні береги та молочні ріки. І вони, авжеж, будуть розповідати, що так жили всі.
Навіщо вам розповіді про те, як наприклад, щоб придбати туш lancome, наприклад, треба подавати фіктивну заяву для одруження, щоб тобі видали направлення, дозвіл, на похід в магазин Берізка, куди могли попасти майбутні молодята, щоб придбати щось. На що грошей вистачить. Ото прям казка.
Вас би теперішніх сумуючих в ті умови.
ТигрЛьвович• 05 апреля в 18:54
Ответ дляЦікавий писочок
А почему бы и нет? Более юному поколению будет интересно узнать
Как вы надоели со своим эсэсэсэром каждую неделю
Творю чудеса• 05 апреля в 18:55
Ответ дляВанна Тазиковна
Тоді це називається дитинство у сім´ї, а не дитинство в срср.
Про батьків, сестру і брата в мене хороші спогади, але срср до того не має ніякого відношення.
Так и я о том же. У 90% людей хорошие воспоминания о детстве и это не заслуга политического руководства страны.
Оченьценная• 05 апреля в 18:55
Ответ дляБаба на горошині
Тільки ти спробуй ще з того села виїхати. Спробуй в принципі виїхати кудись працювати по бажанню, а не по розподіленню.
А паспорти в якому році завершили роздавати, не нагадаєте?
Пампушечка• 05 апреля в 18:55
Ответ дляОченьценная
Вас би теперішніх сумуючих в ті умови.
ой, нашо вам той ланком, наплюйте в ленінградську і фарбуйте собі, дешево, екологічно, не те шо ота вся хімія)
Тільки не про гроші• 05 апреля в 18:55
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Свій варік• 05 апреля в 18:55
Ответ дляnennsi
Удалено администрацией...
Доброго дня мані і всій зеленоботні
Глубоководная селедка• 05 апреля в 18:55
Ответ дляЩедрик
Нічого доброго не було.
Было все супер,все было в магазинах ,вкусное,
Мама фіфті цента• 05 апреля в 18:56
Ответ дляЦікавий писочок
Я и далеко не была рождённой в СССР, чистый интерес, так что свою жёлчь оставьте при себе
Що саме Вас цікавить? Як годинами стояли в чергах, бо масло вершкове було в продажу не кожен день, а давали по пачці 200 грам в руки, тому стояли з дітьми, щоб побільше взяти. Так само м´ясо з кістками і сині кури, й не від хорошого життя мама з китового м´яса котлети крутила. Торт, олів´є, під шубою - то було тільки на свято кілька разів на рік. За майонезом треба було битись у черзі. Про те, що існує сирокопчена, сиров´ялена ковбаса, балик я взнала в 20 років, хоча в Харкові росла. В магазинах була сама варьонка і дуже рідко полукопчена на кшалт Одеської чи Краківської.
ПП-шница• 05 апреля в 18:56
Ответ дляграфиняВишенка
Как же вкусно готовили в советской школьной столовой
Мне больше нравилось как готовили в детском саду
Оченьценная• 05 апреля в 18:56
Ответ дляПампушечка
Дійсно. Та й взуття якесь людське навіщо, коли є галоші на літо і валянки на зиму.
ХикориДикори• 05 апреля в 18:56
Ответ дляТуфли в чешуе
Навʼязали Леніна ,промили мозок і всі йшли на парад з транспорантами.Колективна безсвідомість повна.
А зараз на війну. Мозок промивають завжди.
Пампушечка• 05 апреля в 18:56
Ответ дляГлубоководная селедка
підтверджую, всі 2 вида товарів були смачні-березовий сік і морська капуста)