Админко• 05 апреля в 19:06
Опять абрикос в этом году не будет?
Как начинает цвести абрикос, тут как тут заморозки. Надоело, в прошлом году так же было
ГороховаЯ• 05 апреля в 20:40
Ответ дляБритоножка
Винница.
Шикарный. Батьки поруч, в Тернополі, ніяк не можуть виростити абрикос. Тато вже років 30 намагається.
Горлаю зрання• 05 апреля в 20:44
Ответ дляГороховаЯ
А квітучі нарциси переживуть?
Вважаю, що так. Тюльпани от точно. Колись подібне було, морозного ранку тюльпани та інші ранні квіти стояли скляні. Я подумала, що це все. Але потім відтаяли та цвіли далі.
Балаболка• 05 апреля в 21:03
Ответ дляГорлаю зрання
Не будет. Монилиоз. Во время начала цветения шли дожди. Видела уже начинающие чернеть ветви. Морозы просто закончат дело. И не только абрикос. Цветочные почки на других культурах уже лопнули. А это значит, что нижний предел стойкости по температуре -1,5 С. В течение недели прогнозируют пять дней до -3.
100000%.
Це ж секта ’абрикоси померзли’)). Ніхто з них навіть не задумується здійснювати захист від моноліозу, котрий вже котрий рік знищує урожай і поширюється.
Набагато легше звалити на якісь там, інколи навіть не існуючі, заморозки.
Горлаю зрання• 06 апреля в 04:29
Ответ дляБалаболка
100000%.
До речі, роблю захист, навіть вчора з додаванням антистресу. Але в нашому випадку йдуть такі несприятливі погодні умови, що це мало що вирішує.
Балаболка• 06 апреля в 08:09
Ответ дляГорлаю зрання
Інколи залежить від регіону. В деяких це дуже складно.
У нас можливо за умови регулярних обробок, але оскільки постійний нагляд не можливий, а навколо майже ніхто цим не заморочується (у них же заморозки винні), то пішли на дрова. А у рідні, якщо не забуду нагадати їм про обробки, то виходить.
З персиками і їх курчавістю поки простіше.
П.С. Вишні в останні роки теж ’мерзнуть’)))) від моноліозу.
Мастер Пис• 06 апреля в 10:39
Ответ дляРаз одела не бу
в Харкові торік абрикос було повно
По скаженим цінам, я майже не купувала, два рази дитині, а так персики вдвічі дешевші брали.