Обираємо клініку та лікаря. Були на консультації в клініці "Надія" у Теплюк Лариси Миколаївни. Лікар наче сподобалася, але після того, як почала читати відгуки, з´явилися сумніви і щодо клініки, і щодо лікаря.
Тут на форумі всі радять Котліка Володимира Володимировича, але про нього також пишуть, що в нього конвеєр і немає індивідуального підходу.
Заплуталась і розстроїлась.
Хто в кого робив ЕКЗ? Кого можете порадити, а кого — ні?
Заплуталась і розстроїлась.
Патриоточка• 06 апреля в 10:55
Вы меньше читайте отзывы и не забывайте, что пишут в основном только плохие отзывы, хорошие просто не пишут.
И «конвейер» это ок, есть стандартные протоколы, по ним все и работают, остальное это дело удачи
Белая котичка• 06 апреля в 10:56
Я робила в мати і дитина.
Лікар Радько та Микитюк. Їх можу радити
Белая котичка• 06 апреля в 10:57
Ответ дляПатриоточка
Есть врачи, которые действительно работают четко со всеми по одному протоколу. Даже топовые и популярные врачи.
А есть те, которые индивидуально подходят к пациенту и его ситуации.
Удача удачей, но подход к делу не самый последний момент
Патриоточка• 06 апреля в 10:58
Ответ дляБелая котичка
Протоколы и медикаменты стандартные, «авторских» нет, никто не будет экспериментировать с таким делом как стимуляция, это чревато
Белая котичка• 06 апреля в 11:01
Ответ дляПатриоточка
Помимо стимуляции есть ещё много моментов.
Например вид переноса. Многие выбирают один вариант для работы и пуляют кучу переносов по одной и той же схеме.
Одним словом множество моментов есть помимо стимуляции в процессе.
В стимуляции тоже есть множество нюансов, которые влияют на результат и видов стимуляции тоже много.
Поэтому важно, чтобы врач разобрался и выбрал именно подходящий пациенту.
А не всем одинаковый
Патриоточка• 06 апреля в 11:03
Ответ дляБелая котичка
А не всем одинаковый
Какие нюансы? Вы получаете медикаменты и колете их по схеме, без нюансов.
И перенос есть крио или свежий. Задача врача да, оценить качество и толщину эндометрия для удачной имплантации и контролировать свертываемость крови
Ответ дляБелая котичка
Я робила в мати і дитина.
Лікар Радько та Микитюк. Їх можу радити
Дякую за відповідь!
Патриоточка• 06 апреля в 11:04
Ответ дляБелая котичка
А не всем одинаковый
Про «всем одинаковый» это вы уже придумали, протоколы есть разные
Белая котичка• 06 апреля в 11:05
Ответ дляПатриоточка
Перенос есть: свежий, крио, на блокаде, модифицированный, стимулированный, в природном цикле, на згт.
Стимуляция есть разными препаратами. Есть длинный и короткий протокол. Есть стимуляции в первую или вторую фазу цикла.
Препаратов для стимуляции очень много и протоколов тоже
Патриоточка• 06 апреля в 11:06
Ответ дляБелая котичка
Об этом вам и написала
пані Солоха• 06 апреля в 11:09
Надія, лікар Бараненко, двоє дітей - 15 і 5 років. Для мене вона найкраща. Радити не буду. Це надто індивідуально. Орієнтуйтесь більше на власні відчуття, ніж відгуки.
Жодний лікар не може дати 100% результат. ЕКЗ - це шанс, а не гарантія.
Ответ дляпані Солоха
Дякую!
Ліньки гуглить• 06 апреля в 16:38
’Надія’ найкраща, а я вдячна, що на довгому шляху до материнства мені зустрівся Вєсєловський В.В. Вже дванадцять років я щаслива.
вкрации• 14 апреля в 21:22
Была на консультациях у многих: Хажиленко, Бараненко и у Котлика. Последнего и выбрала, тк ближе добираться. Получается что выбирала между 3мя клиниками.
Удача с первой стимуляции и переноса. Котлик из МиД мне изначально назначил максимальный пакет анализов, где нашли отклонения в гомоцисткине, пролактине. Их откорректировали и в крио сделали перенос.
Да, у него конвейер. Он очень востребован. Приходилось ожидать по часу назначенного визита. Но оно и понятно, стимуляции в приоритете назначают, даже с накладкой на простую контсультацию.
Но при стиме он мне назначал несколько визитов на УЗИ, чтоб остслеживать рост фолликулов. Находил время в своем графике на это.
Вам лучше к нескольким разным сходить на консультации и так понять, с кем хотите попробовать.
БезникаяЯ• 19 апреля в 12:44
Клініка Мати та Дитина, лікарка Холодян.
Але треба розуміти, що ДРТ - це така індивідуальна історія. У мене було декілька стимуляцій в природному циклі, в яких лікарка підбирала різні дозування, поки прийшли до того, що мені дійсно підійшло. Але так як з природнім зачаттям не склалось, ми таки пішли в протокол ЕКЗ.
Ну і дуже важливо бути самій залученою в цю тему, читати, вивчати, розуміти свої супутні дисфункції/діагнози, бо в моєму випадку іноді доводилось акцентувати увагу на певних аналізах і задавати додаткові питання, шукати суміжних спеціалістів.
І порада від себе - обрати толкового лікаря саме для ведення вагітності, який точно розуміє проблематику вашого непліддя (ну або ж знайомий з попереднім анамнезом) і знає як грамотно вести таку пацієнтку. Тому що репродуктивні клініки, звісно ж, в першу чергу зацікавлені саме у вдалому результаті переносу і спостерігають вас тільки до 8-10 тижня, а далі - відповідальність ваша та акушера-гінеколога)
Бажаю зробити правильний вибір та отримати успішний результат!)
АфродитаПетровна• 06 мая в 22:35
Ответ дляБезникаяЯ
Як у вас комунікація була з Холодян? Вона класна, але мені іноді здається, що ми з різних планет.
БезникаяЯ• 07 мая в 15:59
Ответ дляАфродитаПетровна
Так, вона цікава жінка) Були моменти, коли її погляди не співпадали з поглядами суміжних спеціалістів. Але в будь-якому випадку знаходили консенсус, бо я знала, що мені від неї потрібно, а вона розуміла яким чином ми можемо цього досягти, враховуючи мої супутні скарги/аналізи/попередню історію і тд. На повідомлення завжди відповідала)
Якщо говорити про неї, як про спеціаліста - її рекомендують і хвалять, з нею працює хороша команда ембріологів, ну і загалом статистика вдалих ЕКЗ у неї та в цій клініці вважається однією з найвищих. Звісно, простим смертним цю інформацію складно перевірити)) Але принаймні так кажуть лікарі-гінекологи, і це підтверджують багато пацієнтів
Малая Налегке• 07 мая в 16:54
Ответ дляПатриоточка
Об этом вам и написала
а ще буває спочатку збір яйцеклітин досить довгий в декілької циклах, а потім вже запліднення та перенос, протоколів дофігіща
АфродитаПетровна• 12 мая в 01:17
Ответ дляБезникаяЯ
Підкажіть, а хто у вас був для ведення вагітності? Дякую!
БезникаяЯ• 16 мая в 14:12
Сидорчук Олена Сергіївна
Рекомендую. Саме ця лікарка розумно підійшла до мого попереднього анамнезу, вона ж скерувала до репродуктолога, пояснивши що й чому не працює в моєму організмі, так би мовити)) Бо, мабуть, я б ще довго ходила по лікарям, попиваючи Дуфастончик та очікуючи на диво)