Цвіпканя• Изменено 06 апреля в 18:02
Почала я поправлятимь після 39 років
Так само їм як і ранішп
Була худощава
А тепер пішли кг вверх
З літа набрала 5 кг
Була худощава
А тепер пішли кг вверх
З літа набрала 5 кг
Б´ю байдики• 06 апреля в 18:03
Автор, и я так же. Все жизнь была худенькой, могла кушать что угодно. А тут за год 8 кг прибавила. Мне 46
КаваЗМолоком• 06 апреля в 18:04
Аналогично, ещё и скидывать дольше и труднее. Глянуть на окружение вокруг, женщины 40+ это реально женщина в теле(((
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:05
Ответ дляБ´ю байдики
З чим це поʼязано
До слова - я не їм солодке
І все інше я їм як і до того
Всі роки я була худощава
Інколи навіть Xs купувала
Ну і відразу живіт почав стирчати і дупа виросла
До слова - я не їм солодке
І все інше я їм як і до того
Всі роки я була худощава
Інколи навіть Xs купувала
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:06
Ответ дляКаваЗМолоком
Може ви знаєте, який секрет
Бо я колись в 21:00 могла зїсти, і все ок
А зараз тримаюсь, після 18:00 не їм, і снідаю в 10:00 ( тримаю цю паузу) і все рівно вага не падає
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:07
Ответ дляGaleTTa
В 40+ нужно полностью пересмотреть питание. Больше белков, меньше жиров и углеводов. Мучное, молочка, сладкое должны постепенно становится запретными
Я так зрозцміла що щоб схуднути то треба не їсти? Спорт мало що дає?
Реальнт обʼєми йдуть лише з харчуванням
КаваЗМолоком• 06 апреля в 18:07
Ответ дляЦвіпканя
Може ви знаєте, який секрет
Знаю) Подсчет калорий и не важно во сколько есть. Я вот сейчас на 1300-1500, с января почти -5, медленно но уверенно.
Опля Картопля• 06 апреля в 18:07
Ответ дляЦвіпканя
Може ви знаєте, який секрет
Це ще тільки початок. Далі буде вага тільки,,наростати,, кожного року
Голодаю• 06 апреля в 18:07
Ответ дляGaleTTa
Я их не ем а вес тоже скакнул за год хорошо
Ответ дляЦвіпканя
Реальнт обʼєми йдуть лише з харчуванням
Не правильно вы поняли. Нужно соблюдать пропорции белков жиров и углеводов. Я ем много, но худею. Спорт важен, но достаточно и 10000 шагов в день. Главное питание
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:08
Ответ дляГолодаю
Я вже думаю може пора багато ходити
Тупо цілий день ходити
?
Тупо цілий день ходити
?
Вельми шановна• 06 апреля в 18:08
Пересмотрите количество калорий, качество питания. Вес возможно держать в желаемых рамках в любом возрасте. У меня 22-23 год (38 лет) тоже была прибавка на 5 кг. Сейчас уже похудела.
Голодаю• 06 апреля в 18:09
Ответ дляЦвіпканя
Я вже думаю може пора багато ходити
Тупо цілий день ходити
?
Тупо цілий день ходити
?
Разгонять обмен веществ надо
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:09
Ответ дляGaleTTa
А ви з лікарем спілкувались? Як зрозуміти скільки це 1200 ккал в день?
Б´ю байдики• 06 апреля в 18:09
Ответ дляЦвіпканя
З чим це поʼязано
До слова - я не їм солодке
І все інше я їм як і до того
Всі роки я була худощава
Інколи навіть Xs купувала
До слова - я не їм солодке
І все інше я їм як і до того
Всі роки я була худощава
Інколи навіть Xs купувала
Мне как-то попалось видео одного доктора. И вот он сказал, что если женщина была всегда худышкой и после 40-ка лет стала поправляться, то это хорошо. Организм плавно готовится к менопаузе и постепенно перестраивается. Допустимая прибавка к весу по его словам + 10-12 кг, не больше.
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:10
Ответ дляБ´ю байдики
А є худишки в 45-50 років?
Я так не хочу перезодити в ту стадію
Так хочеться щоб мені казали що мені всього 30 і я не виглядаю на свій вік
Я так не хочу перезодити в ту стадію
Не цілуюсь з бодуна• 06 апреля в 18:11
Думаю, стали менш активними. Менше гуляєте, менше ходите, менше щось робите і тд
Вельми шановна• 06 апреля в 18:11
Ответ дляБ´ю байдики
Хотелось бы знать основывается ли они на научных исследованиях, или просто на каких-то бытовых рассуждениях. Это очень спорно что набор веса - подготовка к менопаузе, а не показатель сбоев в обмене веществ, что является признаком старения организма
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:12
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Десь я читала що з віком треба більше спорту бо втрачається мишечна маса
Що це означає?
Якщо вона вирачається то по ідеї має бути легша людина?
Що це означає?
Б´ю байдики• 06 апреля в 18:12
Ответ дляЦвіпканя
А є худишки в 45-50 років?
Я так не хочу перезодити в ту стадію
У меня есть женщины-худышки 50-55. И я Вам скажу, что выглядят они немного старше. На мой взгяд лишних кг им бы не помешало для сочности
Вельми шановна• 06 апреля в 18:12
Ответ дляЦвіпканя
А є худишки в 45-50 років?
Я так не хочу перезодити в ту стадію
Ну большинство известных актрис не полные в этом возрасте.
КаваЗМолоком• 06 апреля в 18:13
Ответ дляЦвіпканя
Я вже думаю може пора багато ходити
Тупо цілий день ходити
?
Тупо цілий день ходити
?
Скільки кроків потрібно на день — і чому це не 10 000?
Цифра «10 000 кроків» уперше з’явилася в Японії у 1960-х роках як слоган рекламної кампанії крокоміра Manpo-kei, що перекладається як «лічильник 10 тисяч кроків». Жодних наукових досліджень за цим числом тоді не стояло — це була просто зручна й запам’ятовувана цифра.
📌А що каже наука зараз?
▫️7 000–9 000 кроків/день знижують ризик смертності на 50–70%.
▫️Додаткові кроки понад 10 000 майже не додають користі.
▫️Інтенсивність ходьби не важлива — головне, скільки ви пройшли.
▫️Також важлива регулярність.
Рух — це проста, безкоштовна і надійна стратегія довголіття.
📌А що каже наука зараз?
▫️Також важлива регулярність.
Не цілуюсь з бодуна• 06 апреля в 18:13
Ответ дляЦвіпканя
Що це означає?
Але ж жирова маса наростає
Цвіпканя
• 06 апреля в 18:14
Ответ длялюблю_тортики
10 тыс шагов в день. Исключите мясо и булки
В мене ще такий прикол що якщо я довго не їм то починає крутитись в голові
Наприклад не снідаю і довго десь ходжу без їжі
Наприклад не поїла зранку а аж в 15 годин то вже дуже погано мені
Б´ю байдики• 06 апреля в 18:14
Ответ дляВельми шановна
Этого я не знаю. Он врач гинеколог. Он объяснил, что в этих отложенных см накапливается эстроген, который поможет женщине легче пережить менопаузу. Как то так я поняла. Это для худышек вроде
Ростки жимолости• 06 апреля в 18:15
я за вІйну набрала 12 кг на стресі, в житті не жерла стільки булок та солодкого, у листопаді психанула, була 66, наразі 57, ще 3 кг скинути, зріст 164, вік 53, скидати в цьому віці важко, контролювати потрібно майже все, бо я теж у юності була худа як велосипед
красива фігура та нормальна вага це завжди про відмову від чогось та зашитий рот
на дієтах не сиділа, але я тренер з ПП, знаю що й як контролювати, щоб бути в нормі
Вам, якщо бажаєте схуднути, щиро зичу наснаги та волі, все вийде, ще пам´ятайте, фізіологічно скидати не більше 2 кг за місяць, останні 3 кг - найважчі!
рекомендую діабетичній стіл 8 за Певзнером, це найкраще здорове харчування, урізати розмір порцій, максимально прибрати солодке, рахувати воду та білок, все решта не потрібно
люблю_тортики• 06 апреля в 18:17
Ответ дляЦвіпканя
Так берите перекус с собой. Для меня ключевым оказалось составлять меню на неделю