Гірчинка• 06 апреля в 22:53

Почуття

Хлопець подобається але почуттів до нього немає.
Чи змоглиб ви так зустрічатися???
Кидаю курити• 06 апреля в 22:54
Так вони ж не в перший день виникають
Кидаю курити• 06 апреля в 22:55
Але симпатія і хімія все ж має бути
Коко Шанель• 06 апреля в 22:56
нравится это разве не начало чего то большего?
может надо узнать лучше что бы влюбиться.
если у меня было бы такое и я какое то время встречалась и поняла, что большего не будет. нет, не смогла бы, надо давать возможность друг другу иметь счастье, то есть расстаться.
Барвіночка• 06 апреля в 23:01
Автор, это хорошо.. время по кажет стоит ли он Ваших чувств..
НаливайКа• 06 апреля в 23:15
Чувство симпатии-это уже и есть чувство.
И здоровые отношения так и должны зарождаться
Невидимка Майя• 06 апреля в 23:40
А що ви вкладаєте у фразу почуттів нема, але подобається. Десь на третьому побаченні мені хотілося чоловіка цілувати і виникло бажання близькості. Мені здається в більшості випадків відразу зрозуміло чи сексуально привабливий чоловік чи ні чи приємно коли він торкається і тд. З часом можливі зміни, але сподіватися на те що полюбиш, не варто. Якщо ні, буде все в людині дратувати.
бифидобактерияЖоржик• 06 апреля в 23:58
В мене так було з чоловіком.
Ну наче і нічого, але нічого особливого.
Він старался, але подобався не сильно.
Десь на +- 5 побаченні я вийшла з його машини з чітким планом більше з ним не бачитися.
По факту вже одружені. Самий коханий і чудовий чоловік. Я рада, що дала нам час. Йому щоб розкритися, мені щоб побачити, що він рідка перлина)
МадамОхмури• 07 апреля в 01:00
Ответ длябифидобактерияЖоржик
В мене так було з чоловіком.
Він старался, але подобався не сильно.
Так.Чим менше людину ми любимо,тим більше ми їй потрібні.
МадамОхмури• 07 апреля в 01:01
Автор,головне,щоб він вас кохав.А все інше не має значення.