Галябалована• 07 апреля в 12:12
Чи варто зараз пересаджувати багаторічні квіти, які вже рушили в ріст?
фрау Гітта• 07 апреля в 12:15
Варто. Похолодання , квіти прекрасно почнуть розвиватися з початком тепла, тобто з наст тижня
Рожева юбка• 07 апреля в 12:20
Я б трав´янисті відклала до п´ятниці-суботи, коли настане плюсова температура вночі. Але якщо перевалкою,, то можна і зараз.
Я_не_аноним_100%• 07 апреля в 12:35
зараз якраз сезон посадок. але теж радила б перевалкою, щоб зменшити стрес