ДА да да• 06 апреля 2025
Нарциси
Якщо зрізати зараз ще не розкриті бутони нарцисів-чи допоможе це їм пережити заморозки та чи вплине позитивно на укріплення цибулини? Нарциси посаджені тиждень тому, купила вже з бутонами.
Нетутешня• 06 апреля 2025
Ви посадили на глибину 2-3 цибулин? Нічого не станеться, можете потім епіном ввечері пройтися
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Посадила не зовсім правильно, десь на 1,5 цибулини, але потім гарно підгорнула.
Нетутешня• 06 апреля 2025
Ответ дляДА да да
Ну то норм. Вперше чи що? Лілії вилазять, ото проблема. Хоча то єрунда все.
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Погуглила Епін, це стимулятор росту. Дякую за пораду. Це вже після заморозків підлити, чи як?
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Вперше
. Такі гарненькі, вирівнялися, бутони набухли
Нетутешня• 06 апреля 2025
Ответ дляДА да да
Не підлити. На листя ввечері
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Не підлити. На листя ввечері
А не померзнуть? Як їх намочити?
Царевна в уггах• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Скоро розпродаж у Флоріумі, то купите сортових. Там за акціями супер
Який розпродаж нарцисів у Флоріумі весною?
Царевна в уггах• 06 апреля 2025
Ответ дляДА да да
А не померзнуть? Як їх намочити?
Купували з якою кореневою системою?
Нетутешня• 06 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
А я десь писала що весною?. Принаймі там якісні цибулинки сортові. Хай слідкує
Царевна в уггах• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Так цей розпродаж аж у грудні буде
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Купували з якою кореневою системою?
Ну, цибульки такі жирненькі, і з корінням. Я на ринку у бабусі брала, звичайні сільські нарциси
Царевна в уггах• 06 апреля 2025
Ответ дляДА да да
З грунту викопані,значить коренева відкрита.Зрізати квітоноси з бутонами це буде краще для них.Рослина не буде витрачати зайві сили на цвітіння,а потратить їх на укорінення.
ДА да да
• 06 апреля 2025
Ответ дляЦаревна в уггах
Дякую
Задолбулька• 06 апреля 2025
Ответ дляНетутешня
Скоро-це в грудні?
бибизяна• 07 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Скоро-це в грудні?
у них распродажи в конце сезона. Я не помню по датам, может тут подскажут, но где-то на начало лета.
Задолбулька• 07 апреля 2025
Ответ длябибизяна
То підказую.
Листопад грудень.
На цибулькові.
На саджанці літом
Листопад грудень.
На цибулькові.
На саджанці літом
Ду да ду да ду• 07 апреля 2025
Ответ длябибизяна
в конце сезона, но на разные позиции. сейчас нарциссов, тюльпанов и т.п. первоцветов нет в наличии, только на осень. сейчас в продаже лилии, гладиолусы, канны, еще ряд других позиций, вот на них будет наверное скидка весной попозже или может уже есть
бибизяна• 07 апреля 2025
Ответ дляДу да ду да ду
я не следила в этом году, но обычно в конце наличия всегда скидки.
Конечно. если они мало завезли и все продали, то понятно, что скидки делать не на что и незачем.)