Сорока-ворона• 07 апреля 2025
У вас теж на харчування вже не вистачає зарплати?
Мені страшно, куди ми котимось(
Якщо купувати більш менш нормальні продукти, в день на сім´ю з 4х чол 700-900 грн виходить. І це без всяких делікатесів, базовий набір.
На 30 днів це мінімум 20000 грн тільки на їжу!
Це більше моєї з/п 😮. Їсти все саме дешевше теж не варіант, тоді лікуватись ще дорожче вийде(
Я вважаю, що це не нормально лупити такі ціни. Як людям виживати?
Як міряти?• 07 апреля 2025
Ответ дляБензопирен
на выходных закупились на 2000 грн: мясо, рыба, овощи, яблоки, йогурт, сыр твердый, палка колбасы с/к. На неделе докупаю только хлеб, молоко пару раз. Грубо говоря 2500 грн на неделю у нас на семью из 3-х человек на еду (вкусняшки не считаю, так как без них можно обойтись). Крупы, чай, кофе есть. В принципе, легко можно в 3 к вложиться на неделю без изисков и излишеств
Вот просто интересно, по сколько кг вы закупились на неделю всего перкчисленного? Цены знаю, на столияке я только одних овощей закупила на 2000. И их реально хватит на неделю, может чуть больше.
Незламна Україна• 07 апреля 2025
Ответ дляНеробименінерви
прошу пробачення...,але люди самі вибрали собі оце государство’ одною галочкою, сміючись,що ’хуженєбудєт’.
так що все правильно, що хотіли, то те і отримали..
Прошу пробачення я це не обирала, думаєте наступного разу мене почують?
Я не Тролль• 07 апреля 2025
Ответ дляЯк міряти?
По 300 грамм каждой позиции
Як міряти?• 07 апреля 2025
Ответ дляТракторні війська
Даже для них не вариант. Картошка осенью была по 25
Очень ценная информация! Сейчас пойду в свою машину времени, поеду в осень и куплю картошки. И так каждую неделю.
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляПомеха справа
Світ рожевих єдинорогів. Не всі в Києві живуть. У нас по місту , і це обл центр, ще спробуй знайди роботу на 17-20 тис, це майже фантастика. А продукти всюди однаково коштують. Так що не треба тут
Не зовсім. З нашого містечка перекури на ринку купують сир, сметану, м´ясо і ведуть чомусь на Київ. Мабуть, хм нудно, в вони катаються
Манкоголік• 07 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Чогось це нормальна практика у нас в країні, коли людина працює 5 років, їй мінімально підвищують зп , ну так чисто щоб приємно було, людина звільняється бо прагне більшої оплати, і о чудо, на її місце беруть людину але з зп вищою ніж була у того, хто 5 років в*обував. І так всюди, в маркетах, в банках, на підприємствах. Роботодавці не хочуть платити більше по своїй ініціативі, а коли люди йдуть, а на ту зп ніхто не йде, вони вимушені підіймати
Так роблять всюди в тому числі закордоном - там теж в дверях з´ясовується що можуть дати і більше і бонуси і таке інше
Бутербродница• 07 апреля 2025
У меня уже минус по кредитке тысяч 40, надеюсь закрою с отпускных
Планируешь одно, а по итогу всё выходит в два раза дороже, а то и в три
Вот сейчас ещё осталось докупить себе и детям обувь на лето, это сходу около 8-9 тысяч, остальное уже закупила
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляФедорино Горе
Смалець я теж люблю і особливо для випічки печива, печиво на ньому дуже смачне, не те що в магазині.
Печиво дуже смачне вина маслі. Значно смачніше, ніж на смальці
Сорока-ворона
• 07 апреля 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Того. Бо 20 тис це мало!!!!
Та що Ви? Відкрийте сайт з пропозиціями і подивіться скільки там пропонують. 20 - це вже мрія
Ну шо не так?• 07 апреля 2025
Ответ дляОндатрова шуба
бред. и кто это вам внушает?
Скорее наоборот
И старички, которые живут по 90 лет от пластмассы 😆
Скорее наоборот
Особисто переконалася і не тільки я.
Можливо ви тут скудно харчуєтесь
Федорино Горе• 07 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
На маслі теж добре, але на смальці саме більш розсипчате, я розсипчате полюбляю.
Моя улюблена страшко• 07 апреля 2025
Если на 4-х людей один работающий с з/п 20 тыс, то конечно ни на что не будет хватать. Жизнь сейчас очень дорогая
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А осінню купити паро мішків і в підвалі покласти!? Неваріант?
В який? Орендований? Чи той, що на балконі? Як я можу покласти щось і підвал, то і мене і на просто купити вистачає.
SometimesDiena• 07 апреля 2025
В Украине проблема отнюдь не в ценах, они вполне себе умеренные, в сравнении с ценами в странах Евросоюза. Проблема в тотальном неравенстве доходов, высокой коррупции и в том что минимум 50% не могут себе позволить ничего кроме дешёвой и некачественной еды, походов в Секонд-Хэнды, так как зарплаты и пенсии очень низкие. Отсюда и низкий уровень жизни у большинства населения.
МеняАЖтрусит• 07 апреля 2025
Ответ дляПомаранчова душа
ясно , смачного
Річкова риба програє морській але то таке
в нас штучна червона, не морська
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А чим чері корисне???
А просто так, смачно. І цукру майже немає, на відміну від буряка
Незламна Україна• 07 апреля 2025
Ответ дляSometimesDiena
І це всім адекватним людям з головою, зрозуміло.
Незламна Україна• 07 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Бляха муха, печенье на смальце, ну вы гурманы однако
Ви його там не відчуєте взагалі.
Я не Тролль• 07 апреля 2025
Ответ дляПотребую апгрейду
Буряк грызите, а то смотрите какая черри захотела
Ондатрова шуба• 07 апреля 2025
Ответ дляНу шо не так?
Особисто переконалася і не тільки я.
Можливо ви тут скудно харчуєтесь
У меня свой опыт и он абсолютно другой, как и у сотни тысяч людей.
Не скудно. Нормально. Возможно, у вас яйца высиживают девственницы?
Тогда конечно, я тогда скудно
А так, абсолютно вкуснейшие продукты, мясо, молочка, сыры и овощи круглый год
Тогда конечно, я тогда скудно
Відповів всім• 07 апреля 2025
Ответ дляЯзвочка
Во-во. Только хотела про те спинки написать. Химии меньше, а жира дофига. И все ж есть разница для здоровья, нормальное мясо в суп ложить, или эти спинки по-бедности(
Я лапы люблю)
SometimesDiena• 07 апреля 2025
Ещё прикол украинский: европейские продукты в Украине стоят дороже, чем в самой Европе. Но и это не всё. Нередко эту продукцию ещё и подделывают украинские трюкачи. По итогу: кругленькую сумму за качественный продукт заплатишь, а получишь кукиш с маслом.
Сорока-ворона
• 07 апреля 2025
Ответ дляБензопирен
А крупи, чай, кава у вас безкоштовні?
Вкусняшки не хочете рахувати, але ж купуєте)
Так що тут далеко не 2500 в тиждень. Не вводьте людей в оману.
Потребую апгрейду• 07 апреля 2025
Ответ дляПекельнi Борошна
А чим червона риба краща за умовноно карпа/хека???
Я хз. Але доки гольца не запекла, то думала, що рибу не їм. Але ні, то просто я не їм ТАКУ рибу. І діти чомусь не їдять карася і коропа. Дивина.
SometimesDiena• 07 апреля 2025
Пробежалась по ответам в этой теме... Мда... Идите работать, жрите буряк и чёрствый хлеб, голодайте. И это женщины пишут. Нет слов...
Я не Тролль• 07 апреля 2025
Ответ дляSometimesDiena
Какое работать?
Не, мы лучше буряк жрать пойдем
Сорока-ворона
• 07 апреля 2025
Ответ дляСливочная пенка
Ну качан молодой капусты в воскресенье у меня завесил 180 грн .
На салат еще огурцы , перец купили, чек у нас субботний в магазин, тут не поверят, хотя там из изысков ничего нет, ну упаковка Боржоми, ну йогурт в бутылках, много творога, сыр, печенье.
Чек больше минимальной зарплаты.
Не розумію тільки, чого люди бояться це визнати. Що не повинно так бути, що з/п не вистачає на їжу. Ну не нормально це!
SometimesDiena• 07 апреля 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Какое работать?
Не, мы лучше буряк жрать пойдем
На буряк ещё нужно заработать, а с украинской минимальной зарплатой в 6100 или с пенсией в 3500 даже это весьма проблематично сделать.