Леді Душка• 07 апреля в 21:56

Чи є у вас план Б на випадок, якщо шлюб розвалиться?

Цідило правди• 07 апреля в 21:56
да, выйду замуж опять. не люблю одиночество надолго.
Розвідка Маші• 07 апреля в 21:57
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
Точная копия плова• 07 апреля в 21:57
В Германию уеду
мистерЛяпсус• 07 апреля в 21:57
Да, новый брак
Летчица• 07 апреля в 21:58
Розвалився. Плану не було. Ой як тяжко було. 8 років пройшло. Нового шлюбу немає , але пропрацювала все буквально рік тому. Довго відходила. А життя не стоїть на місці. Було неочікувано. Не так я собі все уявляла . Нічого. Вчилася жити по новому і потроху все вийшло
булоТАЙминуло• 07 апреля в 21:58
Держите рядом любовника
Не люблю натовп• 07 апреля в 22:01
А чого йому розвалюватися? За 23 роки не розвалився, то вже все
Вареничніца• 07 апреля в 22:01
Выйду сразу снова замуж
Жена брата Админа• 07 апреля в 22:02
Ответ дляРозвідка Маші
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
Як ви наважуєтесь? Мені шкода чоловіка, не можу піти, але хочу
Звезда в шоке• 07 апреля в 22:02
25 лет в браке. Куда он денется, разве что.... но я об этом не хочу думать.
Розвідка Маші• 07 апреля в 22:03
Ответ дляЖена брата Админа
Вим не шкода себе? Що вже життя проходить поруч із тим,з ким вам погано?
Леди_в_ночи• 07 апреля в 22:04
Естественно. Пока детей нет, то как бы и план не сильно нужен. А когда решили что дети нам необходимы, то сначала реализовали «План на случай разрыва отношений», а потом уже детей создавали.
Вместе 35 лет.
Мне кажется, мы потому и имеем План Б, С и тд., чтобы они нам точно не пригодились)))
Советчица Года• 07 апреля в 22:05
Жити далі. Бути щасливою. А який ще.може бути план? Я після розлучення у першому шлюбі саме ним і скористалася. Вже багато років у другому шлюбі.
У вас так поставлення питання, наче після розлучення -все, життя закінчується
Закусенец• 07 апреля в 22:06
Звісно)
Мамин досвід - 20 років домогосподарства в шлюбі і в 40+ абсолютна неспроможність дати собі раду після розлучення - непоганий життєвий урок.

Тому шлюб шлюбом, але тили мають бути прикриті.
Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Просериарила молодость• 07 апреля в 22:06
Працюйте, майте дохід, щоб саму себе забезпечити. Тоді не буде страху розлучення
Задолбулька• 07 апреля в 22:07
Ответ дляРозвідка Маші
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
Я с вами) четвертый)
Леди_в_ночи• 07 апреля в 22:14
Ответ дляЗакусенец
Звісно)

Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Вот и я того же мнения. Пока молодой, План Б обязателен, если на руках есть дети, а когда вместе десятки лет и детям за 30, то План Б это уже необходимость. В любом возрасте есть свои риски и опасности. Чем старше женщина, тем меньше шанс снова встретить свою любовь и тем меньше сил заработать достаточно на безбедное проживание, а расчитывать на детей… ну то такое… если калека без рук, без ног и без мозгов, то можно и на ребёнка себя повесить(((
Леди_в_ночи• 07 апреля в 22:16
Ответ дляЗадолбулька
Я с вами) четвертый)
А сколько Вам лет было, когда четвёртый раз замуж шли? Дети у Вас были на тот момент?
Ухахайкина• 07 апреля в 22:20
Ні, плану немає. Але я знаю, що якщо що, то витримаю і все буде добре. Я оптиміст та доволі стійка до випробувань
Ухахайкина• 07 апреля в 22:21
Ответ дляРозвідка Маші
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
E? F?
Ухахайкина• 07 апреля в 22:22
Ответ дляНе люблю натовп
Нашому влітку 24 буде, теж думаю, що пізно метатися
Не люблю натовп• 07 апреля в 22:25
Ответ дляУхахайкина
В нас багато друзів, знайомих так само живуть +- 20 - 25 років в шлюбі, ніхто не розвівся . Нормально живуть
Закусенец• 07 апреля в 22:25
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я думаю, що оцей ’тил’ робить стосунки рівноправними. І мати гідність і сили відстоювати себе і вимагати повагу. І бути в добровільних і здорових стосунках.
Страх втратити засіб до існування ставить в погану залежність від чоловіка. І, на жаль, провокує їхні гірші якості.
Басноплетка• 07 апреля в 22:30
Замуж выйду в четвёртый раз Уже настраиваюсь, хотя пока не в разводе.
АБВГДейка• 07 апреля в 22:31
Да. Финансово проживу. Поделим, то что нажили
Есть что делить не по комнатам, а по единицам недвижимости
Работа есть, ребенок одна взрослая
Отношения найду без проблем, я хоть немолода, но красива, и ухажеров достаточно
Но сейчас у нас все хорошо.
Жена брата Админа• 07 апреля в 22:36
Ответ дляРозвідка Маші
Не скажу, що зовсім погано, але вже не кохаю. А дуже хочу кохання. Шкода себе
Розвідка Маші• 07 апреля в 22:37
Ответ дляЖена брата Админа
Не понимаю. Лишать себя шанса на любовь, да и просто спокойную жизнь ? Ради чего?
Леди_в_ночи• 07 апреля в 22:37
Ответ дляЗакусенец
Согласна на 100%.
Когда мужчина или женщина с уверенностью заявляют «та куда она/он денется» появляется возможность проявлять свои худшие стороны характера и это не улучшает отношения. Иногда такая уверенность позволяет буйным цветом расцветать элементарному неуважению.
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 22:48
Ответ дляЛетчица
Скільки вам було років? Діти? Розкажіть, як ви змогли з цим впоратись?
Солоденька цукОрка• 07 апреля в 22:49
Ответ дляНе люблю натовп
21. Валиться.