Леді Душка• 07 апреля 2025
Чи є у вас план Б на випадок, якщо шлюб розвалиться?
Летчица• 07 апреля 2025
Розвалився. Плану не було. Ой як тяжко було. 8 років пройшло. Нового шлюбу немає , але пропрацювала все буквально рік тому. Довго відходила. А життя не стоїть на місці. Було неочікувано. Не так я собі все уявляла . Нічого. Вчилася жити по новому і потроху все вийшло
Не люблю натовп• 07 апреля 2025
А чого йому розвалюватися? За 23 роки не розвалився, то вже все
Жена брата Админа• 07 апреля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
Як ви наважуєтесь? Мені шкода чоловіка, не можу піти, але хочу
Звезда в шоке• 07 апреля 2025
25 лет в браке. Куда он денется, разве что.... но я об этом не хочу думать.
Розвідка Маші• 07 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Вим не шкода себе? Що вже життя проходить поруч із тим,з ким вам погано?
Леди_в_ночи• 07 апреля 2025
Естественно. Пока детей нет, то как бы и план не сильно нужен. А когда решили что дети нам необходимы, то сначала реализовали «План на случай разрыва отношений», а потом уже детей создавали.
Вместе 35 лет.
Мне кажется, мы потому и имеем План Б, С и тд., чтобы они нам точно не пригодились)))
Вместе 35 лет.
Советчица Года• 07 апреля 2025
Жити далі. Бути щасливою. А який ще.може бути план? Я після розлучення у першому шлюбі саме ним і скористалася. Вже багато років у другому шлюбі.
У вас так поставлення питання, наче після розлучення -все, життя закінчується
Закусенец• 07 апреля 2025
Звісно)
Мамин досвід - 20 років домогосподарства в шлюбі і в 40+ абсолютна неспроможність дати собі раду після розлучення - непоганий життєвий урок.
Тому шлюб шлюбом, але тили мають бути прикриті.
Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Просериарила молодость• 07 апреля 2025
Працюйте, майте дохід, щоб саму себе забезпечити. Тоді не буде страху розлучення
Задолбулька• 07 апреля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
И Б, и С,и даже Д я третий раз замужем)
Я с вами) четвертый)
Леди_в_ночи• 07 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Звісно)
Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Як нічого не трапиться, то і чудово.
Але якщо що - то впораюся без проблем.
Вот и я того же мнения. Пока молодой, План Б обязателен, если на руках есть дети, а когда вместе десятки лет и детям за 30, то План Б это уже необходимость. В любом возрасте есть свои риски и опасности. Чем старше женщина, тем меньше шанс снова встретить свою любовь и тем меньше сил заработать достаточно на безбедное проживание, а расчитывать на детей… ну то такое… если калека без рук, без ног и без мозгов, то можно и на ребёнка себя повесить(((
Леди_в_ночи• 07 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Я с вами) четвертый)
А сколько Вам лет было, когда четвёртый раз замуж шли? Дети у Вас были на тот момент?
Ухахайкина• 07 апреля 2025
Ні, плану немає. Але я знаю, що якщо що, то витримаю і все буде добре. Я оптиміст та доволі стійка до випробувань
Ухахайкина• 07 апреля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Нашому влітку 24 буде, теж думаю, що пізно метатися
Не люблю натовп• 07 апреля 2025
Ответ дляУхахайкина
В нас багато друзів, знайомих так само живуть +- 20 - 25 років в шлюбі, ніхто не розвівся . Нормально живуть
Закусенец• 07 апреля 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я думаю, що оцей ’тил’ робить стосунки рівноправними. І мати гідність і сили відстоювати себе і вимагати повагу. І бути в добровільних і здорових стосунках.
Страх втратити засіб до існування ставить в погану залежність від чоловіка. І, на жаль, провокує їхні гірші якості.
Басноплетка• 07 апреля 2025
Замуж выйду в четвёртый раз Уже настраиваюсь, хотя пока не в разводе.
АБВГДейка• 07 апреля 2025
Да. Финансово проживу. Поделим, то что нажили
Есть что делить не по комнатам, а по единицам недвижимости
Работа есть, ребенок одна взрослая
Отношения найду без проблем, я хоть немолода, но красива, и ухажеров достаточно
Но сейчас у нас все хорошо.
Работа есть, ребенок одна взрослая
Но сейчас у нас все хорошо.
Жена брата Админа• 07 апреля 2025
Ответ дляРозвідка Маші
Не скажу, що зовсім погано, але вже не кохаю. А дуже хочу кохання. Шкода себе
Розвідка Маші• 07 апреля 2025
Ответ дляЖена брата Админа
Не понимаю. Лишать себя шанса на любовь, да и просто спокойную жизнь ? Ради чего?
Леди_в_ночи• 07 апреля 2025
Ответ дляЗакусенец
Согласна на 100%.
Когда мужчина или женщина с уверенностью заявляют «та куда она/он денется» появляется возможность проявлять свои худшие стороны характера и это не улучшает отношения. Иногда такая уверенность позволяет буйным цветом расцветать элементарному неуважению.
Солоденька цукОрка• 07 апреля 2025
Ответ дляЛетчица
Скільки вам було років? Діти? Розкажіть, як ви змогли з цим впоратись?
Солоденька цукОрка• 07 апреля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
21. Валиться.