Ду да ду да ду• 08 апреля 2025

Ожидаем голодный год? Деревья померзли.

Оля_с_киркою• 08 апреля 2025
Вы можете ждать, удивляют люди которые такое пишут
Повелитель бітка• 08 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Це основне
Моноліоз я читала збудник привезений з Італії, з вічнозеленими(туї)
Почитайте як завезена амброзія сушать і змінювати ґрунт. Як під нею немає корисних комах і черв´яків, а відповідно і біогумусу. Або ясенелисний клен, або боровик, або медонос забула його назву, осінню в нього здорові коробки відкриваються і вилітає пух. Це рослини агресори, що змінюють нашу екосистему на рівні пестицидів
Луноликая Вика• 08 апреля 2025
Ответ дляПовелитель бітка
Вже ні. До нас завозяться різні рослини без контролю. Зараз екологи б´ють на сполох, але їх не чують. Наші чорноземи почали перетворюватися на неплодючі ґрунти. Ці чужі рослини змінюють не тільки ґрунт, а й вбивають нашу флору. Тварини та комахи теж страждають. Зараз ніхто не хоче над цим задумуватися. Інвазійні і чужородні рослини це дуже цікаво і повчально. Як ми вбиваємо все навколо себе і навіть не хочемо помічати цього. Скоро в нас вже не буде наших фруктових дерев. Зараз дуже поширений моноліоз, що вбиває кісточкові і горіхи. А він з´явився не сам по собі.
Спасибо! Слышала, видела, читала, но не думала, что уже так все плохо, верила, что в начале пути и вовремя в сполох забили ((((
Уже лет 7 есть огромная проблема с пчёлами - спасибо тем, то пшеницу выращивает на зарубежные рынки и опрыскивает, потом слизни испанские рванули массово к нам, по деревьям помню, даже по ягодным кустам читала. Подостаю вопросами девчат в группах огородников и цветоводов. особенно профи.
Железобетон• 08 апреля 2025
Будет, но не от того, что деревья померзли, а от цен на всё и уровня зарплат по отношению к ним.
Для примера, год назад в это вреич кофе, который я покупала стоил 200-215 грн, сейчас 500. И это только он на 50% больше вырос. Полно товаров которые у нас не производятся и не растут. Не говоря уже о ценах на услуги.
МинерАлочка• 08 апреля 2025
Ответ дляЛуноликая Вика
Якщо любите землю. Раджу подивитися Франц док фільм ’локальное решение глобальных проблем’. Багато на що відкриються очі, в розумному напрямку
автор Ду да ду да ду • 08 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
А ви тільки з дерев харчуєтеся? Мавпа чи шо?
Ні, мавпа тут інша
Луноликая Вика• 08 апреля 2025
Ответ дляМинерАлочка
Щиро дякую. Буду дивитись!
Госпожа_тамагочи• 08 апреля 2025
Ответ дляХолодная каша
Прочитала, что последние лет 10 говорят, что «абрикосов не будет», и правда, от создателей «эта зима будет самая лютая в истории»😝
Ну прошлым летом персик был дешевле абрикос )
Липка-прилипка• 08 апреля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
В червні морозів не буває. Максимум до 20 травня. Потім і посіємо огірки/томати та інші овочі. Ну і картопля ще не сажена.
Бывает даже град с перепелиное яйцо в червні
Мудрецыха мира• 08 апреля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Причем град к морозам? Это уже другие проблемы.
Мудрецыха мира• 08 апреля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
И ливни бывают, что затапливает. У меня родственники в прошлом году картошку пересаживали второй раз.
Я же отвечала на пост о морозах.
Повелитель бітка• 08 апреля 2025
Прочитавши тему, зрозуміла, що не хочуть люди бачити проблем. Це як їдуть відпочити до чистого озера. Насрали і поїхали не прибравши додому. Після них хтось приїхав і починає сваритися, що засрали природу. Ці перші кажуть - нічого не знаємо там було все чисто і гарно як ми приїхали. Але якщо ми і засрали щось, то нічого страшного. Ми туди вже не поїдемо. Наступного разу знайдемо нове чисте місце. На наш вік хватить. А те що буде потім нас не хвилює. Але ж воно все взаємопов´язане.

Моноліоз до нас завезено. Ним почали хворіти спочатку тільки абрикоси. А зараз всі кісточкові. Грецькі горіхи почали страждати теж на щось схоже на моноліоз. Але тут в темі видно думку людей. Ну і що як зникнуть в нас всі фруктові дерева. Заграніца нам поможе дорогими пластиковими фруктами. Подумаєш проблема. А те що чекає ваших дітей?

Добре. Чого це я? Всім вже всерівно
А шо сталося?• 08 апреля 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Ще 5 березня посажена, весь південь давно відсадився
Мудрецыха мира• 08 апреля 2025
Ответ дляА шо сталося?
Ми ще не садили. Я не на півдні. То на півдні мабуть і не такі морози великі .
МадамОхмури• 08 апреля 2025
Ответ дляДуша компанії
Часто так є
Після зими жара, а на Великдень холод
Та постійно. Ще 13 років тому, числа 13 одружувалися, а через пару днів Великдень. То у нас тільки починали цвісти абрикоси і персики. Поїхали в Крим, а там все вже давно цвіте і відцвітає. І так, перед Великоднем було похолодання, а потім дуже тепло.
Пилосмок працює• 08 апреля 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Якщо ви збирались їсти плоди магнолії, то це дійсно проблема
Це був сарказм. )
Пилосмок працює• 08 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
каждый год с голоду дохнем...
Ага. И каждый год не успеваем жир согнать к пляжному сезону
Швидкоруч• 08 апреля 2025
тут ще одне, крім дерев.
- полуниця у людей майже у всих пропала..., причому і мілкоплодка,котра земляніка і земклубніка. Так що чекайте дурні ціни і на ці ягоди.
дамаАмстердама• 08 апреля 2025
Ответ дляПилосмок працює
Не правда.. просто или неправильно стираем вещи или якась сучара их ушивает в тихую
Пэрисхилтонша• 08 апреля 2025
без абрикос і вишні голоду не буде.
Пэрисхилтонша• 08 апреля 2025
Ответ дляШвидкоруч
тут ще одне, крім дерев.
без полуниці можна жити. це не страт.продукт.
МадамОхмури• 08 апреля 2025
Я в минулому році один раз купляла абрикоси і вишні. По-перше, бо дорого мені. Грошей катма. По-друге, бо не дуже любимо їх. Ось черешню і полуницю, хоч і дорогі, але потроху купляли. Бо любимо.
То чому для нас буде голод?
Я більше за картоплю, помідори, огірки, капусту переживаю. Овочі в минулому році були дорогі, бо була засуха. Сподіваюсь, що в цьому році такого вже не буде. Але ваше все пропало дивне. Бо від цих морозів зовсім не важливі для раціону більшості українців фрукти постраждали. Багаті куплять привозні. Бідні і так не особливо купляють фрукти, то куплять щось інше.
В минулому році, як не було погано з врожаем овочей, то голоду не було.
Пэрисхилтонша• 08 апреля 2025
Ответ дляПовелитель бітка

Добре. Чого це я? Всім вже всерівно
молодь вивозять пачками.ви не бачите? хто тут залишиться? моноліоз лікується
Глаголиця• 08 апреля 2025
Вымерли еживика, крыжовник, малина зимой Яблок своих тоже не будет (были в том году, урожай через год ). Слива и абрикос -тоже цветы померзли
Яичница с беконом• 08 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
Почему голодный? Завезут вам фрукты из других стран
По ценам космоса
Глаголиця• 08 апреля 2025
Ответ дляЧу Ча
Не волнуйтесь, поля -огороды летом тоже высушит
Глаголиця• 08 апреля 2025
Ответ дляbegovelik
И мы сможем на них только посмотреть с такими ценами
Яичница с беконом• 08 апреля 2025
Тема напоминает мне январь 2022 года, когда предупреждали о войне, а большинство особо умных советчиц тут рассказывали какие все идиоты, что верят в такое и насмехались ......
МинерАлочка• 08 апреля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
Але не приморозки..
Мстящий за Зайца• 08 апреля 2025
Будут бабки, будут фрукты. Турция. Польша, Испания и т.д. Обидно за огородников, но не смертельно.