Неробименінерви• 09 апреля 2025
Прочитала 35 сторінок про ціни на харчі, висновок, ми всі багато їмо.
Ну реально культ їжі, перше, друге і компот, не дивує тепер, чого в нас більшість сімей з зайвою вагою після 40. А чи про здоров´я це все, про спущені гроші в унітаз вже мовчу?!
Шалена красуня• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
А потом с голодухи на людей бросаться. Капустой с буряком натолкаться, представляете как будет среди людей после этого. Революция в животе обеспечена.
Та той капустой ещё натолкайся по таким ценам
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
А теперь посчитайте цену. И одной курицей на антибиотиках и гормонах постоянно питаться не будешь, надо бы хоть иногда рыбу, говядину, индейку.
А індик не на гормонах, чи антибіотиках. Він ще більш напічканий ніж куриця.
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ви заганяєтеся.
Ви хочете відкрити щось нове в науці
Не заганяйтеся - все давно відомо
Шалена красуня• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Їх дописувачка ж не знає
Кто утонєт тот купаться не будет
Это точно)
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
При совдепии точно так же пропаганда работала. Мясо вредно, сахар белая смерть и т. д.
Про сахар чистейша правда!
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
В школе про питание ничего не рассказывали
Кажу ж прогуляли
Мені розповідали на біології і сину теж зараз
Хомо_сапиенс• 09 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Достаточно взрослой женщине раз в день 200 гр мяса и плюс яйцо или 100 гр творога. При чем тут гарнир, почки и прочий бред?
Нет, не достаточно. Есть правила здоровой тарелки и там у вас должно быть 25% мяса,25% углеводов,50% овощи,фрукты+ жиры пропорционально.
Если не есть правильно,и не сбалансированно,то со временем у вас полетит здоровье,качество тела/волос и тд
Завжди мало• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да, это миф про индюшек
Задолбулька• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Это все ДОРОЖЕ
Только что была акция на апельсины по 26 грн, а сейчас они 53 в атб. И так все бывает, следите за акциями.
Зубачистка• 09 апреля 2025
Ответ длявкрации
Це правда(
Я коли кажу родичам, що всі болячки ’наїдені’, бо організм просто працює як сміттєпереробний завод - дивляться як шалені...
Ну не встигає він переробити таку кількість їжі, ну нахрєна вам перше, друге, десерт, три прийоми їжі по пів відра, а ще ж перекус, кофе з булочкой не рахується...
Ваше тіло в перервах між перетравлюванням має очиститись, вбити погані клітини, працювати над імунітетом - А ПЕРЕРВ НЕМАЄ!
і це ще гуд, якби ви їли нормальну їжу, а не сміття, типу білого хліба по 20 грн, йогуртів, цукерочок, ковбасочок, майонезиків, пєльмєшок та іншого непотребу, який ви в себе запихуєте.
Коли дивишся, що викладають на стрічку в супермаркеті - страшно.
Подруга годує дитину - на сніданок солодюща вівсянка з медом, в школі - на перекус бутерброди чи печиво,на вечерю - картопля з сосисками й гора цукерок. На тобі, доця, діабет та ще купа болячок, матуся потурбувалась.
А цукор?! Люди їдять просто шалену кількість цукру! Та природою так не задумано! Уявіть - ми мали б їсти ЛИШЕ в сезон пару яблучок чи малинок, вишеньок влітку і все! А ми його їмо кожен бляха день тричі, бо ж навіть якщо ви не зїли цукерку - цукор вже скрізь додають - в хліб, в консерви, в сир, в капусту квашену, в соуси й де тільки можна.
А якщо глянути глобально? Люди постійно в стані цукрової коми...Всі - пригнічені, безініціативні, плаксиві, ниють, скандалять, ніяких амбіцій та енергії, дайте пожерти цукру та поржати з Кварталу чи тіктоку...Ви думаєте - ЦЕ ПРОСТО ТАК СКЛАЛОСЬ? САМО СОБОЮ? В мене для вас погані новини...
Про цукор так, це страшне, все стали робити вдвічі, втричі солодшим , чим років 15-20 тому. Тому інсулінорезистентність і цукровий діабет другого типу значно помолодшали. І це тільки початок.
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Відвідайте музеї і побачити яка була якість і калорійність того харчування
Навіщо мені музей, в мене розповіді очевидців.
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
У нас даже меньше получается. Специально глянула за прошлый месяц-13т.
Спокойно покупаю апельсины испанские,причём очень много. Есть всегда яблоки,бананы. Курица и говядина у нас в ходу. Рыбу не очень любим,но папу раз за месяц могу взять-дорадо или лосось.
Просто есть нужно в меру а не вёдрами.
Послушайте, если вы апельсины пркупаете и смотрите на них - то это не дорого
А если дома минимум 3 человека - то это кг фруктов в день.
80×30 - 2400 только фрукты. Это самый минимум
Вы втроем овощи, молочку и мясо на 10 000 едите? И дораду с лососем?)
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Молоді були. Молоді зазвичай худі. При будь якому харчуванні. Лишня вага у більшості після 40 наростає.
Неправда, гляньте яка зараз молодь повна.
Огірок та Помідорчик• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Варіть квасолю і радійте своїй винахідливості
А ми зʼїмо щось приємніше
Это типа когда уже аргументы иссякли:)?
Позитивна• 09 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Апельсины, мандарины и бананы по акции, например.
Гнилые? Пока гнилое выберешь, то чистый вес выйдет дороже, чем без акции
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Ви їх і знаєте бо вони дожили
Важко знати мільйони померлих
Ну два десятки я точно знаю, тому можна статистику прорахувати.
Задолбулька• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Кстати,рагу. У меня постоянно в заморзке есть овощи. Из них делаю регулярно.
Сыр не выбывает. Но я не беру дороже 500грн/кг на каждый день.
Рыбу ребёнок не ест. Мы едим Но не каждый день. Креветки раз в неделю и пару раз жарю за месяц. Был период что очень часто делала,все равно не особо оно влияет на бюджет.
Вот и у меня много заморозки и я ее смешиваю со свежими овощами. Но мне тут уже пытались доказать, что в ней «ничего нет». 🤦♀️ Видимо у них минералы и клетчатка выпрыгивают при заморозке. Темные люди, шож поделать.
Огірок та Помідорчик• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Можете дорадо запекти
200грн кстати стоит одна большая. Я,например,не доедаю.
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
А куди ділися тисячі вже менш цікаво
Глас_Народа• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Инсулинорезистентность от переедания, и не обязательно переедания сладким
Колгоспниця• 09 апреля 2025
Ответ дляЗавжди мало
Только украинцев стыдят за то, что есть хотят!
Свои же и стыдят 😁
Шалена красуня• 09 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Вы не работаете?
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Это типа когда уже аргументы иссякли:)?
Ваші аргументи до оскоми ті самі - квасоля і тд
Сенс розмови
Смачного
Сенс розмови
Смачного
Крижана бурулька• 09 апреля 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Творог на рынке стоит 150-180грн кг.Потяните?
Или только сыр с голубой плесенью для белка годится?
Кстати выше вспоминали фасоль. Тоже не дорого.
Это где же это творог по 150 грн? Беру на самой дешёвой ярмарке в окрестностях Киева по 190
Бочка порохУ• 09 апреля 2025
Ответ дляЧавонадо
Це ті німці, у яких третина населення з ожирінням? А 70% мають зайву вагу?
Та ну, це не правда,німці старшого віку майже всі дуже худі та спортивні.Серед молоді так, зустрічаються повні. Але ж не третина з ожирінням.
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЗубачистка
Так в томуу й справа, що тіх хто помер в концаборі Ви знати не можете. Логічно. Але погуглити цифри виживших і померлих там можете ж, щоб не писати дурню.
Я не про смерть, а про те, шо здоров´ю капут,,а вони з таким здоров´ям до 90+ прожили.
Сегодня не целуюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ой , закони статистики теж свої
Два десятка
Огірок та Помідорчик• 09 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Конечно. Витамины только в баклажанах по 300грн выращенных в теплицах зимой неизвестно где и как. Про количество химии в них молчу.
Тот что на заморозку идёт это как правило полевой, заготовленный в сезон. Продавцы заморозки не дураки ж.
младокошкина• 09 апреля 2025
Ответ дляЗадолбулька
Иногда нет возможно промониторить все магазины, хочется зайти и купить сразу,а не в пять маркетов заходить после работы.
Лінива, не каюсь• 09 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Можете дорадо запекти
Так і роблю часто - дорадо, сібас, креветки.