Яйцеголовая• 09 апреля 2025

Айфон vs бюджетный Самсунг

Была тема.Сравнивали фото.
Вот что у меня вышло:
Просто включили камеры и клац(без вспышек и прочих настроек)
16 против А54

Как по мне:
айфон желтит.
Самс голубит.
Айфон все четко выделил,самс только центр объекта сфокусировал.
По факту...айфон вырулил лучше.
Выбор за вами)
ПП-шница• 09 апреля 2025
Ну ви й зрівняли. Останню модель айфона логічніше було б порівняти з самсунгом S25
У них з S24-го камера просто бомбезна.
Хоча і ціни, мабуть, однакові на айфони і самсунги ultra. Проте, можна купити дешевше, якщо ультра не потрібен.
автор Яйцеголовая • 09 апреля 2025
Ответ длямесяцкие
Я користувач iOS, не через камеру, а через інтерфейс.
Але помічаю, що багато людей, хто женеться за останніми моделями і тих, і тих телефонів, все одно не користуються навіть половиною функцій. В чому тоді сенс?)

Але, кожен обирає, що йому подобається.
Мне нужна была камера для работы.
Но...все равно считаю, что стоимость айфона слишком завышена.
Минусы для меня-
1.копировать/ вставить из пересланного текста.
2.Раскладка знаков препинания
3.Тяжелый по весу
Это то,что сразу заметила и не могу привыкнуть
автор Яйцеголовая • 09 апреля 2025
Ответ дляПП-шница
У них з S24-го камера просто бомбезна.
Та сравнивала я их перед покупкой.
Айфон лучше в плане съемки,тут нет смысла спорить.
месяцкие• 09 апреля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Мне нужна была камера для работы.
Минусы для меня-
2.Раскладка знаков препинания
3.Тяжелый по весу
Нема нічого ідеального)

Призвичаїтесь

Головне навчитися робити гарні знімки, обробляти їх. Одна лише якісна камера не зможе замінити вмінь

Успіхів вам!
Ну ниче се• 09 апреля 2025
Автор,а давайте порівняємо ще Деу з Маздою.І та і та автомобілі.Чому б ні,і байдуже що вони з різних цінових категорій...
В айфона немає ніяких бюджетних моделей,або навіть середніх.В них вся лінійка флагманська.Тому й порівнювати потрібно з флагманами Самсунг,або будь якої іншої фірми. Тоді гравці будуть в рівних умовах
Твердая валюта• 09 апреля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Мне нужна была камера для работы.
Минусы для меня-
2.Раскладка знаков препинания
3.Тяжелый по весу
У мене був Айфон і Андроїд. До мінусів Айфона можу додати неможливість бекапнути (відкликати до попередньої версії) прошивку до попередньої версії. Якщо з оновленням системи щось перестає адекватно функціонувати, виходу немає, крім як купити новий 🤷🏻‍♀️
Платні програми
Немає персоналізації, Айфон під себе не підлаштуєш
Це специфічний продукт
автор Яйцеголовая • 09 апреля 2025
Ответ дляНу ниче се
Сравните,если у вас в наличии оба автомобиля.
Почему нет?

Бриллианты с цирконием тоже сравнивают рядом, потому что так показательнее отличие.
Советчицы в своем репертуаре, все не так)
Ну ниче се• 09 апреля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Почему нет?

Вы ещё с Нокиа 3310 сравните,сравнительница.
Умничка-помощничка• 09 апреля 2025
Ответ дляТвердая валюта
Платні програми
Це специфічний продукт
Які програми на айфоні платні, а на андроїді безкоштовні?
У мене всі проги що були на самсунгу знайшлись і на айфоні, всі безкоштовні.
ТайТаке• 09 апреля 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Та сравнивала я их перед покупкой.
Или вы в ней не понимаете.
Почемучечка• 09 апреля 2025
А54 вышел в 2023 году, не говоря уже о том что серия А среднебюджетная. Вы сравниваете абрикос с картофелем.