Мальовнича даль• Изменено 09 апреля в 22:53

Возьмут в школу учителем без педобразования?

Учителем английского.
С сертификатом курсов английского.
Угги_в_горошек• 10 апреля в 00:58
Ответ дляРекламама
Це неймовірно 🤪
Ви настільки далекі від реальності,що капець. Почали за зарплати, а тепер про що?
То і їдуть працювати, щоб заробляти там ,а витрачати тут. Це ви також не розумієте?
Сама ви далека від реальності. Мабудь заробивши грошей, до речі, набагато меньше ніж місцеві, стрімголов їдуть в Україну, щоб купити ковбаси? Ціни в Польщі на більшість продуктів такі ж а то й нижчі. Машини, наприклад, ми звідки веземо?
Рекламама• 10 апреля в 00:58
Ответ дляУгги_в_горошек
Ой, не перекладайте з хворої голови на здорову. Ви просто не хочете чути те, що я вам говорю. Всі давно знають цю істину, ми чого їдемо при ліпшій можливості за кордон працювати? Ну немає там такої корупції як в Україні, та й ментальність інша, там керівництво думає про свою країну та людей. Такого неповажного ставлення до людей з боку керівництва як в Україні немає ніде. І ви це добре знаєте.
У Словаччині в понеділок вийшли на противладні демонстрації понад 7 тисяч учителів середніх шкіл і гімназій, а також вихователів дитячих дошкільних закладів.

У столиці Братиславі на демонстрацію вийшло понад 4 тисяч освітян, страйкували також учителі в містах Кошиці і Банська-Бистриця, свої двері зачинили школи і дошкільні заклади в багатьох інших містах Словаччини.

Вимога страйкарів – підвищити зарплату на 10 відсотків, посилити фінансування установ освіти.

Освітяни заявили, що страйкуватимуть до середи, їхні подальші дії залежатимуть від того, як і наскільки будуть задоволені їхні вимоги.

Однак уряд Словаччини, зокрема, Міністерство освіти готові підняти зарплату вчителів тільки на 5 відсотків. Прем’єр країни Роберт Фіцо мотивує це, серед іншого, і тим, що у словацьких школах на одного вчителя припадає менше дітей, ніж пересічно в Європейському Союзі
Рекламама• 10 апреля в 00:59
Ответ дляУгги_в_горошек
🤣
Угги_в_горошек• 10 апреля в 01:02
Ответ дляРекламама

Ну то вийшли ж і боряться за свої права, бо живуть тільки на зарплату. А у нас і вийти на страйк вчителі не можуть, бо під час воєнного стану це заборонено. Відчуваєте різницю?
Рекламама• 10 апреля в 01:03
Ответ дляУгги_в_горошек
Ви неймовірна🤣🤣🤣
То не признаєтесь де працюєте?
Ms. Android• 10 апреля в 08:31
Ответ дляНа границе
А якщо є юридична освіта візьмуть?
Історію або правознавство викладати візьмуть.
Ms. Android• 10 апреля в 08:35
Ответ дляЛуноликая Вика
З курсами не знаю.але точно в дочки є вчитель який не педінститут закінчив а університет Шевченка - іноземна філологія.ніякої педосвіти
Університет Шевченка дає право викладання.
Хоча насправді там не вчать викладати, але формально лекції з педагогіки є семестр, і семестр методика викладання.
У нас то читав викладач, ні до чого не здібний у принципі, але з родичами у ректораті.
Читав з листочка роздруківки не по темі, всі отримали залік і у дипломі після спеціалізації приписка ’викладач’ є.
Ms. Android• 10 апреля в 08:35
Ответ дляГірчинка
А скільки навчатися в пед?
Друга вища освіта два роки заочно або рік стаціонар.
Ненька наша• 10 апреля в 08:38
Авторе,
А Ви вже працювали з дітьми різного віку? Контактували з купою батьків? З групами шкільного віку? Або на мовних курсах викладачем? Школа - це дуже непросто за багатьма аспактами. Ось тому й засилля старих «перевірених» кадрів, тому що молодь просто біжить.
Ms. Android• 10 апреля в 08:38
Ответ дляФісташкова кава
там ще обов´язково вища освіта, якщо що...
Ні.
Вчитель може працювати після коледжу.
У коледжах якраз набагато краще вчать викладати, ніж у вишах.
Джем Шакіри• 10 апреля в 08:42
Ответ дляЛуноликая Вика
Бо так))) 4 роки бакалавр.5 й спеціаліст і 6 магістратура.
Яркий спеціаліст. Цей ступінь прибрали хто зна скільки років тому.
Зараз окрім мед 4 бакалавр і одразу магістратура
Луноликая Вика• 10 апреля в 08:48
Ответ дляДжем Шакіри
я закінчила в 2003 році.
Ворую вкусняшки• 11 апреля в 08:29
Ответ дляМальовнича даль
Перша - економічна.
І зараз отримую другу вищу освіту - Психологія.
Але маю сумніви щодо перспектив. Це складний шлях. Окрім, диплому, потрібна буде ще сертифікація, ще вчитись і вчитись.
Можуть взяти вчителем з умовою, що протягом року ви почнете навчання на вчителя