ОйЙой• 10 апреля в 19:16
А вы бы взяли фамилию мужа Довбня?
Самая СоветЧиваЯ• 10 апреля в 19:16
Я не розумію для чого взагалі змінювати прізвище на будь-яке
Файна пані• 10 апреля в 19:17
В мене гарна фамілія, саме тому я не змінювала її у 2 шлюбах. Хоч у чоловіків теж фамілії непогані
Опля Картопля• 10 апреля в 19:18
Нет. Я люблю свою фамилию. Зачем мне брать его, тем более такую.
Опля Картопля• 10 апреля в 19:18
Ответ дляdulenok
Обыкновенная фамилия. Если бы нужно было, то поменяла бы. Но особо в этом смысла не вижу
Нужно кому?)
Файна пані• 10 апреля в 19:18
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Бо є чоловіки, яким важливо помітити таким чином свою жінку. Також є жінки,яким важливо, щоб всі знали, що їх таки взяли заміж, п зміна прізвища кричить про це голосніше,ніж сама жінка)
Самая СоветЧиваЯ• 10 апреля в 19:19
Ответ дляФайна пані
Та на здоров´я)
Смайлик• 10 апреля в 19:21
Я змінила своє прізвище на прізвище чоловіка- Кукла.Сину завжди різні прізвиська давали в школі, сказав візьме дружини майбутньої, бо це ганьба
мати таке чоловіку
Опля Картопля• 10 апреля в 19:21
Ответ дляdulenok
Если есть необходимость в связи с какими либо документами.
Например, какими документами?
Кто крайний?• 10 апреля в 19:23
Такая фамилия знакомая… то ли врач есть такой, в голове крутится
Лялька в колисці• 10 апреля в 19:24
Вообще не вижу необходимости при любом раскладе менять свою фамилию на чужую. На пустом месте головняк с заменой документов и т.п. В обоих замужествах фамилию не меняла.
Опля Картопля• 10 апреля в 19:25
Был одногрупник с фамилией Могила. Говорил, что не женится если жена не возьмёт его фамилию))) Интересно, как его дела)
ОйЙой
• 10 апреля в 19:26
Ответ дляОпля Картопля
У Могилевской настоящая фамилия Могила.
Dolce.Vita• 10 апреля в 19:26
Ответ дляФляшка на трьох
Так. Це ж не Прутень.
Прутень доволі смішна, але норм 👍
Яичница с беконом• 10 апреля в 19:26
Ні, не взяла би. Взагалі не планую змінювати прізвище, мені моє довподоби, красиве та досить рідкісне