Ваша прЭлесть• 11 апреля в 12:23
Чат GPT розписав скільки має бути дохід сім’ї
Щоб більш менш комфортно жити у місті.
Останній пункт це збереження ( 300$ щомісяця)
Разом біля 100 000 грн.
Погоджуєтеся?
Разом біля 100 000 грн.
Погоджуєтеся?
Зубная фея• 11 апреля в 13:27
Ответ дляОля_с_киркою
З чого Ви взяли, що я на собі чи дитині економлю?
Потому что вы не знаете, что такое комфорт
Оля_с_киркою• 11 апреля в 13:27
Ответ дляПошаманю
А, с вами все ясно, личный транспорт тоже выеживание
Це Ви сказали.
Головний кошак• 11 апреля в 14:09
Цікаво, і вже за замовчуванням є авто. А де ж воно візьметься, якщо все майже в нуль витрачається?
СМСница• 11 апреля в 15:13
Ответ дляОля_с_киркою
Скільки років дитині, що потрібно щомісячно вбухувати 15тис в освіту
у меня ребенку 11, в месяц на его образование уходит 20 тыс, потому что частная школа + курсы. И он далеко не один такой
Оля_с_киркою• 11 апреля в 15:22
Ответ дляСМСница
Але далеко і не всі, щоб усіх під одні граблі ставити і переконувати, що має бути так і ніяк інакше, бо так в мене. Як тут люблять робити.
Пошаманю• 11 апреля в 15:54
Ответ дляОля_с_киркою
Вы удивительно тугая.
Это вы начали выяснять, на что можно тратить АЖ 15 тысяч в графе «развитие ребенка». Вам ответили. Чего вас так плющит? Зачем хочется доказать, что все, чего нет у вашего ребенка, выпендреж?
Не всем достаточно кружка при школе, да.
Возможно, ваш ребенок гениальный фигурист, но никто никогда об этом не узнает.
СМСница• 11 апреля в 18:02
Ответ дляОля_с_киркою
при чем тут ’как у всех’, или ’не как у всех’. Кто-то кроме бесплатного ничего не может предоставить ребенку, кто-то своего на 5 разных курсов-кружков-секций засовывает, кто-то в частных школах учится - автор написала конкретно свои нормы GPT, на основании которых тот и посчитал. При чем тут грабли и тем более такое дикое удивление, на что это можно столько потратить? Вам и ответили на что - и не одна я ответила. Так бывает
Невидимка• 11 апреля в 21:12
Ответ дляОля_с_киркою
Не у всіх приватні школи і проф спорт. В нас звичайна школа, карате (1500), малювання (2000). Час від часу знаходжу якісь майстер-класи чи разові уроки.
Дохід приблизно 100тис, іноді більше, іноді менше, але всі не витрачаємо. Просто немає необхідності.
Київ, 2 дорослих, дитина 7 років.
В такому віці і англійську вже потрібно вчити.
А це ще +2000 як мінімум