Ваша прЭлесть• 11 апреля 2025
Чат GPT розписав скільки має бути дохід сім’ї
Щоб більш менш комфортно жити у місті.
Останній пункт це збереження ( 300$ щомісяця)
Разом біля 100 000 грн.
Погоджуєтеся?
Разом біля 100 000 грн.
Погоджуєтеся?
Лиса Патрикевна• 11 апреля 2025
Ответ дляДжага-джага
Ну школьник - англ математика укр если норм репетиторов нанять при дистанционном обучении то как раз сумм
Если взять частную школу то и больше стоить будет а месяц
Так я плачу за англійську більше 8к в міс. Історія і укр мова у нього в групі. А математикою дідусь займається.
Якщо б все були індивідуальні, то і в 30 спробуй вкластися
Лиса Патрикевна• 11 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
Ну моей подруге обучение студентки на контракте обходится дешевле, чем мне мой шестиклассник в гос школе).
Так что возраст не существенен)
Ага, а моєму в наступному навчальному році тільки гуртожиток 400 євро в міс.
Бо їде навчатись закордон
Лукава_Кiшка• 11 апреля 2025
Очень завышено все у него.Зачем мне освита малышам и аренда ,если у меня свои жилье и не одно,да и по многим пунктам завышено
Знову Я• 11 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Підкажіть, будь ласка, де ваш займається історією та українською? 🙏
Зубная фея• 11 апреля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
А с моей точки зрения у него по многим пунктам занижено)
Лукава_Кiшка• 11 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Бо їде навчатись закордон
Приличное образование стоит денег нормальных.А такое простое,кому нужно,если на выходе зп копеечная там
Лиса Патрикевна• 11 апреля 2025
Ответ дляЗнову Я
Укрмова він школи нашої підготовка до нмт, а історія вже 2 роки через інстаграм групу знайшов.
Знову Я• 11 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Зрозуміла, дякую за відповідь
Лиса Патрикевна• 11 апреля 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Образование не дает абсолютно никакой гарантии успешности .
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Одна лише приватна школа обійдеться дорожче. Або ж заняття професійним спортом.
В цілому, так, погоджуюсь, що 100 000 - це сума достатня для комфортного життя сімʼї. Яка закриває базові потреби і забезпечує комфортне існування. Не більше того.
Не у всіх приватні школи і проф спорт. В нас звичайна школа, карате (1500), малювання (2000). Час від часу знаходжу якісь майстер-класи чи разові уроки.
Дохід приблизно 100тис, іноді більше, іноді менше, але всі не витрачаємо. Просто немає необхідності.
Київ, 2 дорослих, дитина 7 років.
Olenka_bum• 11 апреля 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
Він пропонує різні варіанти заробітку якщо задати таке питання 😀😀
Потратить ми і самі можемо, тут ключове заробить
Лукава_Кiшка• 11 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
У нас в семье 5 дипломов валяется,из них 4 вышки и колледж.Кому оно нужно,ни дня по специальности никто не работал.Только время потеряно и денег
Зубная фея• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Київ, 2 дорослих, дитина 7 років.
А языки дополнительно не учит ребенок?
Отжигающая• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Київ, 2 дорослих, дитина 7 років.
В кожній сімʼї свої пріоритети. Хтось витрачає на освіту, хтось на подорожі, хтось вкладається в нерухомість. Мова йде про суму, в принципі, достатню для нормального життя.
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
А языки дополнительно не учит ребенок?
Цього року я з ним вчу англійську, + сама підбираю додаткові завданні з математики, письма і читання.
З наступного року додамо гурток з англійської (2-3тис)
Телепузик• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Скільки років дитині, що потрібно щомісячно вбухувати 15тис в освіту
Моей 12 лет. Больше вбухивается
Зубная фея• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Чем раньше ребенок возьмёт первый иностранный, чем раньше он сможет взять второй.
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Так, достатня сума, але ж не мінімальна, як стверджують тут в багатьох темах.
Chaterbox• 11 апреля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Одежда и путешествия прямо каждый месяц? Ну шо сказать, с таким же успехом туда можно еще тыщ 50 вписать на аренду яхты
Вы сильно попутешествуете на 8333? Это отложить в месяц и отдохнуть 1 раз
Ну що ви, мамо!• 11 апреля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну з теперішніми цінами, якщо щомісяця відкладати 8 333, то якраз на 7-10 днів на 2-3 можна назбирати на якесь море, ну або ж Карпати, бо там теж цін не складуть.
Отжигающая• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Звісно, що люди живуть на різні гроші. Більше того, вони ще й по різному їх витрачають.
Дохід моєї сімʼї набагато більший ніж 100 000 грн. Але, я вас здивую: в мене ніколи не було домогосподарки, няня в молодшої дитини була погодинна, за умови гострої необхідності. Старша донька закінчила державну школу, молодша зараз навчається там же.
Ну що ви, мамо!• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
На цьому етапі він завис
Він зазвичай далі пропонує ще свої послуги, наступним, як в казці про золоту рибку, хочу роботу на 100 тищ.
Ну що ви, мамо!• 11 апреля 2025
Ответ дляБез комплексів
Депутат в Раде, начальник ТЦК и т.п.? Меня туда не возьмут.
Та да, на таке конкуренція прям ого-го.
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляЗубная фея
Я з ним вчу англійську років з 4. Спочатку просто слова на запам´ятовування, цього року підключили письмо і читання. Зараз мій рівень знань і можливість приділяти час дозволяють проводити додаткове навчання вдома. Наступного року буде додатковий вчитель, щоб заглибитиися в граматику.
Я дуже багато часу приділяю навчанню сина, і не економлю на цьому. Але мої цифри все одно далекі від озвучених тут
Бабайко• 11 апреля 2025
Ответ дляВаша прЭлесть
На сім’ю в Україні з 3 осіб, які мають дитину до 18р, оренду житла, автомобіль .
Вік дитини чат не уточнював
Ну, 2.5 тыс долл. Уже не так страшно звучит как в гривне. А с учетом что у нас все подтягивают к стоимости долл, то скромненько посчитал.
Головний кошак• 11 апреля 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ну очевидно, що не кожен місяць ви подорожуєте за 8000. Це якщо рік відкладати і поїхати в Турцію, наприклад
Зубная фея• 11 апреля 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Хм, а сколько у вас уходит на питание на 3х? На авто, на отпуск?
Зубная фея• 11 апреля 2025
Ответ дляГоловний кошак
Боюсь, что за 100 000 грн уже нельзя поехать в Турцию троим(
Оля_с_киркою• 11 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Я Вас теж здивую, дохід моєї сім´ї від 100тис, і в нас немає необхідності всі їх витрачати. Ну ремонт зараз робимо, але жодна наша щоденна потреба від цього не страждає