ЕлькиПальки• 11 апреля в 21:33

В мене сьогодні ювілей - 20 років розлучення

Знайшла випадково свідоцтво про розлучення, а там 11.04.2005 рік)
Заміж більше не виходила, все життя сама.
Прям сиджу і думаю - і як я весь той шлях практично одна подолала?

Є ще ті, хто свідомо обрав свободу від стосунків і не пошкодував?
Бронетапці• 11 апреля в 21:34
Троль.
Мимишная Булочка• 11 апреля в 21:35
Ответ дляБронетапці
Троль.
Почему?
Гуру троллинга• 11 апреля в 21:35
А ви пошкодували? Ск вам зараз?
Поліцейський патруль• 11 апреля в 21:35
Полет норм?
Оновлена версія• 11 апреля в 21:35
’вот и сиди сама, как дура, без подарка’ (С)
Соседка Маши• 11 апреля в 21:35
Ответ дляБронетапці
Троль.
Почему ?
Аленький носочек• 11 апреля в 21:35
Ще пам’ятаєте.Я й коли одруження було і не згадую.Час летить за справами все забуваєш.
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:35
Ответ дляБронетапці
Троль.
А в чому тролизм? Я написала щось неймовірне для вас?
Замріяна• 11 апреля в 21:35
Ответ дляБронетапці
Троль.
Тролль это такое маленькое зелёное и пузатое существо с ушками?
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:36
Ответ дляГуру троллинга
А ви пошкодували? Ск вам зараз?
Ні, ніколи не пошкодувала. 48 років днями виповнюється
Замріяна• 11 апреля в 21:36
Ответ дляОновлена версія
Можно подумать что мне предлагают,а я отказываюсь (с)
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:36
Ответ дляПоліцейський патруль
Полет норм?
Абсолютно.
Гуру троллинга• 11 апреля в 21:37
У мене зараз таке ж питання стоїть ..
Чи повернутись до колишнього чи пішло воно все .
Вік такий, що мабуть залишусь сама, то ж не знаю, що робити (
Поліцейський патруль• 11 апреля в 21:37
Ответ дляЕлькиПальки
И мне тоже скоро 48. С первого развода- 18 годков
Электричка• 11 апреля в 21:37
Не жалкуєте? Але ж відносини були? Діти є?
Оцененная• 11 апреля в 21:37
Чи були варіанти стосунків?
ЦібаФу• 11 апреля в 21:37
Ну, у меня год..как-то ужаса нет. Птички все так же поют, солнце светит) На данный момент вообще не хочу отношений. Спорт, работа, друзья- всего хватает. А, ну бывший объявился тоже. Черт, думал, что я страдать буду
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:38
Ответ дляГуру троллинга
У мене зараз таке ж питання стоїть ..
Я двічі поверталася після того як сам пішов, а потім вигнала - вже остаточно.
Можна було і не повертатися, ніц нового я там не побачила, з кожним разом все було гірше і гірше.
Не прохожу мимо• 11 апреля в 21:38
Ответ дляБронетапці
Троль.
Приємно познайомитись. Чудне ім´я у вас.
Соседка Маши• 11 апреля в 21:38
Свободу от отношений не выбирала.
Просто не подходили отношения :(
Через год будет юбилей 5 лет.
А вас автор поздравляю ! Это замечательно, что вы довольны своим положением !
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:38
Ответ дляПоліцейський патруль
І якк воно зараз?
Весотехник• 11 апреля в 21:39
Памʼятаю лише дату розлучення . 7 травня . Але скільки років тому не знаю. 17+ .
Не прохожу мимо• 11 апреля в 21:40
Ответ дляЕлькиПальки
Так ви самі були, чи все таки чоловіки є і були? Не уявляю себе саму)
Поліцейський патруль• 11 апреля в 21:40
Ответ дляЕлькиПальки
І якк воно зараз?
Честно? Офигительно!
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:40
Ответ дляЭлектричка
Діти є від того єдиного шлюбу. Стосунки - швидше не було, ніж були.
Зрідка секс, разок віртуальний роман на кілька років. Таке собі, гра емоційна. Самі стосінки мене після розлучення вже не цікавили.
Соседка Маши• 11 апреля в 21:42
Ответ дляЕлькиПальки
Почему не интересовали отношения ?
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:42
Ответ дляВесотехник
А я й не пам´ятала ані дати, ані року) Так здивувалася, як побачила в документі. Аж дивно, що стілки років пройшло.
Щедрик ведрик• 11 апреля в 21:43
Ответ дляПоліцейський патруль
Мені 51. 13 .
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:44
Ответ дляНе прохожу мимо
Я не знаю як на це питання відповісти. Зараз думаю, що все що колись накльовувалося в реальному життя - все давила в зародку.
От поки спілкуєшся по роботі, дружиш в компанії - цілком комфортно. Щойно воно стає схожим на щось особисте - тут же припиняла спілкування під різними приводами.
автор ЕлькиПальки • 11 апреля в 21:45
Ответ дляСоседка Маши
Почему не интересовали отношения ?
Якось завжди було наодинці з собою краще, аніж будь з ким іншим.