Вот оригинал. Вы чего такие нервные тут?
Zvezdochkina• 12 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Ваша Борщаговка уже подорожала) На Колибрисе цены на хаты как на Оболони😆
потому что прекрасный район и без пробок на мостах :))
главное через окружную не переезжать. бо тот пригород - не уехать-не приехать
Ответ дляAnna-08e7
Ооо ну що коїться в голові старого маразматика-психопата не відомо навіть йому самому. ХЗ що воно ще скоїть і на що піде
Ну поки воно лупить ракетами по дитячим майданчикам, житловим кварталам та складам з туалетним папером, а трумп вбачає в цьому прагнення миру ...
Ответ дляAnna-08e7
Ну да, я на левом. Позняки.
Вот задумалась, это уже пора думать как и куда переселяться или можно не спешить?
А я на Троєщині, щоб ми з вами не залишилися в лівобережній народній республіці, на початок війни то був мій страх, що мости підірвуть і все...
Ответ дляМанула
Отак Кіт Келлог, спецпосланець президента США бачить майбутній поділ України на зони відповідальності. За приклад він бере повоєнний Берлін, про що розповів британській The Times (). Це не поділ ’держави Україна’ (я сподіваюся, бо Келлог нічого не говорить про зміни правового характеру держави), а про військові зони: британські та французькі війська — на заході, російські — на сході. Між ними — Збройні Сили України та демілітаризована зона (ДМЗ). Направду, хз що це означає. Україна єдина, але у разі нападу на умовний Ковель, Франція та Британія мають його захищати? Під*ри залишаються там де вони є, але в статусі окупантів?
Єдина зрозуміла пропозиція з його боку - створення ДМЗ. Війська мають відійти на 15 км від лінії фронту. Про це я вже чув. І километраж був обраний не випадково, а із розрахунком аби при умовном відступі під*ров ми змогли повернути собі Запорізьку атомну електростанцію. Там трохи не б´ється географія, але то таке...А ну і ще - американці роздають поради але самі, звичайно нікуди заходити не збираються.
(с.) Калниш
’За приклад він бере повоєнний Берлін’
Только Берлин делили как агрессора. А чтобы делили жертву агрессора это что-то новое. но вполне вписывается в мир дегенератов и старых мудаков
Allka- skakalka• 12 апреля 2025
Ну говорили ж изначально ,что разделят по Днепру, а я не верила ! .
Но и выезжать из Харькова ни за что ,вот дура ! Знакомые зовут в Нидерланды и Данию ,а я сижу ,похоже досижусь !🤬🤬
Трамп щось квакне
А ці раді старатися - його команда,, ми як післявоєнний Берлін і з стіною від орків? -Келог?
Він за іноземні війська тут. Також по іншому-
Кіт Келлог виступив проти Віткоффа, заявивши, що Україна ніколи не погодиться в односторонньому порядку поступитися повною власністю територій для РФ, — Reuters
Ответ дляAllka- skakalka
Там не про розділ
А про думки Келога ( просто думки, як і план його зі статті 24 р ), то все білими нитками, він про миротворців давно каже. Ніхто не про які передачі територій там не веде
Нагадаю рік назад він думки висловлював, що Україну треба озброїти під завязку для досягнення миру, критикував Політику Байдена керованої ескалаціі, що це дала рашистам час переформатувати впк, і не дало Зсу закінчити наступи кінця 22 р.
Так ось, ніхто Келога не чує щодо миротворців, озброєння. Якісь переливання тільки в Ес по питанням іноземних легіонів.
Ответ дляМанула
Перемирʼя доки тільки в голові Трампа, вже порахували що цивільних за місяць більш загинуло ,ніж до цього перемирʼя за такий ж період.
Aksinia 111• 12 апреля 2025
В свою чергу Келлог поспішив виправдатись заявивши в своєму твіттері, що насправді він мав на увазі поділ країни на зони відповідальності тих чи інших союзних військ.
Ответ дляAksinia 111
Так
Там іноземний контингент, жовте- це стримування за рахунок українських військ без іноземців. А рожеве окуповане.
ніякого виходу Зсу з Харкова чи Запоріжжя.просто Келог зараз протидіє Віткоффу, останній то треш зовсім. Прямо язиката хвеська пуйла. А рашка не захотіла Келога як представника Трампа, бо кажуть він надто проукраїнський.
Окно́ О́вертона (окно́ ди́скурса) — социологическая теория существования рамок допустимого спектра мнений в медиа, обществе и политике с точки зрения текущего общественного дискурса. Окно Овертона позволяет объяснить, как табуированные и неприемлемые идеи становятся популярными. Теория используется политологами, аналитиками, историками, культурологами и т. п. во всём мире названа в честь её автора — американского юриста и общественного деятеля Джозефа Овертона.
Классический пример — каннибализм. Сначала идея находится в «немыслимом» окне. Она табуирована, о ней нельзя даже заговаривать вслух. Однако стоит созвать научный форум и разобрать истоки людоедства, как тема начнет широко обсуждаться в интернете и СМИ. Постепенно понятие проходит ребрендинг: придумывают новый, приемлемый термин, появляются сторонники и противники феномена пока, наконец, идея не популяризируется настолько, что ее можно легализировать. Другими словами, мысль переходит из «немыслимого» дискурса в «действующую норму».
Btscbf5753• 12 апреля 2025
Ответ дляZvezdochkina
Какой прекрасный? Маргинальный,вонючий и без нормального транспорта. Автобус в вашесело ждать сорок минут. Смешная