Маю рацію• 12 апреля 2025

Я хочу жити, а не існувати….

Я хочу щоб закінчилась війна.Дуже хочу.Я хочу жити в своєму місті.Я нікуди не хочу їхати.А у мене не має вибору.У мене дитина за яку я несу відповідальність.Як же мені важко.Як шкода всіх українців ,що нам випала така доля.Чому так?
Коли ж вона закінчиться?
Хачапууури• 12 апреля 2025
Ответ дляБідося
Когда я ходила со схватками в роддоме, думала о том, когда день закончится. Что эти муки не вечные и по-любому до ночи закончатся.
Сейчас у нас что-то подобное. Мы отмучились больше 3 лет и ни путинское правительство, ни наше, при всем их желании, не растянут эту войну ещё на несколько лет. По-любому должны в этом году закончить.
На этом и держимся.
Почему вы думаете что не растянут?
Мне кажется сейчас как никогда очевидно что растянут
СирОжино пирОжино• 12 апреля 2025
От нас ничего не зависит
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Де пропонуєте жити?
Якщо поза Україною, то воно краще не буде. Хоча і без ракет.
Тут ти працюєш головою і з мімінумом вкладеного щоденного часу, а поза Україною буду гартувати по 12 годин не знаючи мови . І жити краще своє життя не вийде.
Поясніть який спосіб Ви радите, я хочу скористатися порадою, но не виходить придумати
Сьогодні ( і кожен день ) прилітає на підприємства, які горять і руйнуються, і це мінус тисячі робіт. І головою і руками
Життя важливіше за роботу. Робіт може бути тисячі, життя одне
Трільчиха• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Выучите язык, найдите квалифицированную работу и таки будет краще життя
В 55 вивчити мову, здобути кваліфікацію?
І коли почну жити краще років в 70?
Не дотяну до цього кращого життя з гаруванням в 55...
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Ці фрази про жити краще життя , в ресурсі та моменті
Так і є. Бо чекати, що колись буде краще, ні, не буде
Бідося• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Не будуть бунтувати.
Тогда точно валить отсюда надо. Если зацементируется власть тех, кто за патріотичне виховання з дитячого садочка і за споконвічну боротьбу, ’родился, школу закончил, мобилизовали в 18 лет’ - безопасно людям будет жить только в США или Австралии.
Альфред Шнитке• 12 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Все заканчивается когда нибудь. И это пройдет
учим историю..и 100-летние были, и 30-летние
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
І коли почну жити краще років в 70?
Мои родители 60 лет учат язык, В1 уже сдали
Мишка-шалунишка• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
І коли почну жити краще років в 70?
Значит ничего не делать, плыть по течению и будь что будет
r25-1• 12 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
ага...только возможно без нас.
Там-тарарам• 12 апреля 2025
’хоч паржом’, ’хуже ні будіт’, ’а то путін нападьот’, ’шашликі на майскіє’. Можна поплакати, можна розізлитись, але це нічого не змінить.
Ми маємо протриматись на один день довше, ніж кацапи.
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
І коли почну жити краще років в 70?
Вам не пощастило більше інших
А у молоді є шанси
Трільчиха• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
І?
Скільки років для здобуття кваліфікації років ще потрібно?
На що вони жити планують коли закінчиться допомога біженцям? У них буде пенсія? А своє житло?
Аноним НаВсеГда• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
І що далі?
Трільчиха• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Вам не пощастило більше інших
А у молоді є шанси
Тому даючи такі поради, потрібно враховувати такі моменти.
Можливо автор мого віку і краще життя уже важко влаштувати
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
І?
Время покажет. Но они не сидят и не стонут, а учат язык и интегрируются как могут. Я об этом.
А знаю и тех, кто в 30 лет 3 года только стонет и все им не так и не то и язык дурацкий и правила местные
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Поки люди вивчають мову за що їм жити ?
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Поки люди вивчають мову за що їм жити ?
А без языка за что они живут?
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
І?
А на що жити інваліду в Україні в 60 ? Чи пенсіонеру?
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
А без языка за что они живут?
Важко в 60 років поєднувати фізичну працю і навчання - сили і мозок явно не як у молодих
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Ну есть вариант жить на 5 тысяч пенсии или сколько там в Украине
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Молодці
Головне встигнути пропрацювати мінімум 15 років на мінімальну пенсію
Трільчиха• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
При чому тут інвалід?
Мене годує моя здобута досвідом хороша спеціальність. Планую, що вона буде годувати і на пенсії.
А за кордоном як жити? Я там ніхто . За що жити? Де жити?
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
А пенсіонер мав своє житло на яке працював все життя , роботу ( часто не фізичну ) і відсутність мовного барʼєру
Незнакомлюся• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Але ж вибору не дали. Поїхали люди зі своїх домівок, багато тих домівок вже розбиті.
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
А варіант жити на своїй землі в своєму житлі людині на старості ніяк ?
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
При чому тут інвалід?
Якось живуть 6 млн, але то стара цифра. Не на вулиці і не померли від голоду
Море Щастя• 12 апреля 2025
Ответ дляЭта_Шикарна)
Пока ощущение, что наш царь хочет править не меньше, чем их
Хочете нового царя?
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Это где работают пенсионеры в Украине?
Мою тетю из проектной гос.организации отправили на пенсию только так, едва она достигла возраста, хотя хороший специалист
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Цей варіант не для всіх регіонів доступний