Маю рацію• 12 апреля 2025

Я хочу жити, а не існувати….

Я хочу щоб закінчилась війна.Дуже хочу.Я хочу жити в своєму місті.Я нікуди не хочу їхати.А у мене не має вибору.У мене дитина за яку я несу відповідальність.Як же мені важко.Як шкода всіх українців ,що нам випала така доля.Чому так?
Коли ж вона закінчиться?
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
При чому тут інвалід?
Мене годує моя здобута досвідом хороша спеціальність. Планую, що вона буде годувати і на пенсії.
А за кордоном як жити? Я там ніхто . За що жити? Де жити?
Зараз вам розкажуть що потрібно буде вийти із зони комфорту … і більше в неї не зайти
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
А варіант жити на своїй землі в своєму житлі людині на старості ніяк ?
Увы, война
БЦАшка• 12 апреля 2025
Іноді доводиться виходити з зони комфорту задля кращого життя. І без війни багато людей переміщувалися зі свого міста або села, бо не було роботи, копійчані зарплати, нічого не вдієш... коли людина гнучка жити їй легше.
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Это где работают пенсионеры в Украине?
Мою тетю из проектной гос.организации отправили на пенсию только так, едва она достигла возраста, хотя хороший специалист
Багато де
Моя мама наприклад сімейним лікарем
І шось слабо уявляю її в 65 + років за кордоном в процесі нострифікації
все по ГОСТу!• 12 апреля 2025
А москаляк на гилляку хотите всех перевешать?
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Багато де
Моя мама наприклад сімейним лікарем
Так вона ж не в Бахмуті працює ?
Правда ? Звичайно, що Західні регіони пенсіонери живуть собі спокійно
Я Вас не боюся• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Выучите язык, найдите квалифицированную работу и таки будет краще життя
моя подруга знає мову, знайшла роботу менеджер проекта (будівництво), так їй нема коли жити краще життя взагалі. Плюс відношення до неї все одно як до чужака і це психологічно дуже важко. Постійно на заспокіливих((( Так гроші є але радості від них немає
Бджолина королева• 12 апреля 2025
Ответ дляБЦАшка
Одно дело переместиться семьёй, а совсем другое разбить крепкую любящая семью и ехать в неизвестность. Если б мужа выпустили, я готова оставить все майно и просто семьёй свалить
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляНезнакомлюся
Але ж вибору не дали. Поїхали люди зі своїх домівок, багато тих домівок вже розбиті.
От про це і автор пише
Запланована міграція раптова евакуація з вивченням мови на пенсії - задоволення не для всіх
_Злата Ibra_• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
В цьому році не закінчать
Ще легко можуть розтягнути до 28 року
Нее . Закончится максимум в 2026
Трільчиха• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Отож.
У нашому оточені виїхали багато сімей. Ті, що тут гарували і жиди скромно дуже всім задоволені. А ті, що мали тут бізнес, статки, хороші посади і роботи повернулися.
Тому і питала в автора поста про жити хороше життя, як саме вона пропонує жити це хороше життя.
А виявилося, що плану нема і мені просто не пощастило.
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Так вона ж не в Бахмуті працює ?
Не Бахмуті
Але історії про вчіть мову і все буде - утопічна
_Злата Ibra_• 12 апреля 2025
Ответ дляПрибираю щодня
Поки до Києва не дійдуть(((
А потом дальше
О_Юми• 12 апреля 2025
Ответ дляБідося
Когда я ходила со схватками в роддоме, думала о том, когда день закончится. Что эти муки не вечные и по-любому до ночи закончатся.
Сейчас у нас что-то подобное. Мы отмучились больше 3 лет и ни путинское правительство, ни наше, при всем их желании, не растянут эту войну ещё на несколько лет. По-любому должны в этом году закончить.
На этом и держимся.
Ви дуже недооцінюєте і путіна, і наше керівництво держави
автор Маю рацію • 12 апреля 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Сприймайте це як тимчасове життя в іншому місці, я думаю що там вам точно краще ніж тут з вибухами . Я б хотіла поїхати, але тут чоловік, а це дорівнює розвалити шлюб
Ви не зрозуміли.Я дома.Сину 16. Я нікуди не хочу.А треба.А мені так страшно і тяжко від цього.
Прибираю щодня• 12 апреля 2025
Ответ для_Злата Ibra_
А потом дальше
А далі здадуть((
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ви там знаєте , яка в неї радість і коли.
Ви з нею живете? Я всім теж кажу, що в мене все не дуже і радості ніякої. Менше знають, краще сплять. Зараз такий час, що хвалитися успіхами непотрібно
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
На выходных может жить, вечером. Это ее выбор страдать.
Ну и насчет «чужака» это тоже личные проекции, потому что иностранцев везде валом, а не ты такой сидишь белая ворона среди чистокровных арийцев/французов/австрийцев
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляМаю рацію
Автор , мало хто має впевненість у завтрашньому дні
Я Вас не боюся• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Это где работают пенсионеры в Украине?
мама моя работает уже 9 лет после официального выхода на пенсию. Завод, никто не выгоняет, так как желающих на ее место нет, молодежь не очень хочет на такие зп устраиваться.
Прибираю щодня• 12 апреля 2025
Ответ дляМаю рацію
Чому сина не вивозите. Це мясорубка пішла. Вмоьтвованих людей не має практично. Тих що гребуть або втікають або вбивають
Я пані прохана...• 12 апреля 2025
Ответ дляМамОмужа
Не Бахмуті
Я дуже різні приклади знаю
Є і такі пенси, що нормально влаштовуються собі на соціалах
Від людини залежить
Бутербродница• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ Вас не боюся
Ну если только такие должности и зп куда никто не хочет, да
_Злата Ibra_• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Де пропонуєте жити?
Якщо поза Україною, то воно краще не буде. Хоча і без ракет.
Тут ти працюєш головою і з мімінумом вкладеного щоденного часу, а поза Україною буду гартувати по 12 годин не знаючи мови . І жити краще своє життя не вийде.
Поясніть який спосіб Ви радите, я хочу скористатися порадою, но не виходить придумати
Не все так. В Украине тоже многие работали физически и маленькие деньги. Конечно где-то в Германии и Ирландии на физической работе им лучше будет. Ну или кто уже подтвердил диплом и знает хорошо язык страны, молодой, без детей, имеет нужную профессию для той страны, им тоже там будет лучше. Если не знаешь языков, в Украине неплохая была карьера, зп, работа головой. То да. В Украине будет лучше . Надо смотреть на каждую ситуацию
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ пані прохана...
Я дуже різні приклади знаю
Від людини залежить
Звісно коли працюєш десятиліттями і корисний людям то мрія стати хомячком на соціалі прямо
_Злата Ibra_• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
Де пропонуєте жити?
И смотря где. В Германии даже на физических работах. График 8 часов. В Польше наверное 17 часов
дякую аж підскакую• 12 апреля 2025
Ответ дляСвоего не предлагать
Все заканчивается когда нибудь. И это пройдет
И начнется другое)
Это жизнь, или война, или пандемия, Или экономический кризис
МамОмужа• 12 апреля 2025
Ответ дляБутербродница
Тисячі сімей розлучені
У декого рідні на фронті - жити там а думками тут не всім виходить
дякую аж підскакую• 12 апреля 2025
Ответ дляБайрактарна
Бляху опять ця фраза
А чем триггерит вас эта фраза?
_Злата Ibra_• 12 апреля 2025
Ответ дляТрільчиха
В 55 вивчити мову, здобути кваліфікацію?
І коли почну жити краще років в 70?
Не дотяну до цього кращого життя з гаруванням в 55...
Ну вот, я о чем. У всех разные случаи. Если человеку до 35. Ну хотя-бы до 40. Тогда ещё есть шанс.