Чорнобаївка• 12 апреля 2025

Какие у вас есть традиции на Пасху? (Великдень)

Чем занимаетесь в этот день? может какие-то есть традиции которые существуют только в вашей семье? Может что-то готовите необычное, или куда-то ходите?
в связи с войной у многих нет настроения или сил, тогда напишите что делали до войны, как проводили этот день
Всюди влазю• 12 апреля 2025
Обычный день.только на завтрак яйца паска и колбаска
Ловлю капці• 12 апреля 2025
До 14 ездили к родным. Потом просто паски ели и звонили родным по видеосвязи
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ходимо зранку і ввечері на зібрання. Дякуємо Богу за дар спасіння.
Стрекозей• 12 апреля 2025
Сніданок після церкви
Гості, куми, друзі ми до них вони до нас, три дні
Шевченківський гай, на гаївки
Ну і обливний понеділок, само собою
Мама Чели• 12 апреля 2025
Я в городе жила..без традиций..посвятили пришли поели все. Познакомилась с парнем с села пригласил на Пасху. Думаю вот интересно как в селе...там больше придерживаются....так то капец...все пьют и жрут ...и все...
Svitlo_• 12 апреля 2025
В нашій місцевості хресні відвідують похресників. Дарують їм подарунки.
Зяблик протестант• 12 апреля 2025
Всією сім´єю шли на всеночну, приходили десь в 4 години, снідали свяченим і лягали спати. Потім 2 дня ходили по гостям, до нам приходили гості. У нас прийнято хресним батькам йти до похресників. Виходило, що зустрічалися з великою кількістю знайомих.
Зяблик протестант• 12 апреля 2025
Ответ дляSvitlo_
Волочильно.
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ответ дляЗяблик протестант
Волочильно.
Так
Я супер-пупер• 12 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Сніданок після церкви
Шевченківський гай, на гаївки
Ну і обливний понеділок, само собою
я не слішала ни разу про понедельник
Love_Love_Love_• 12 апреля 2025
Йдемо до церкви, потім сніданок всією сімʼю, можемо в село поїзати, якщо не їдемо, то йдемо в Шевченківський гай на гаївки, якщо ні то на наступний день, на обливаний понеділок
Мама Чели• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
я не слішала ни разу про понедельник
Ше й вівторок є. Поливаний
Пиши-пропало• 12 апреля 2025
никаких, вообще не праздную
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
я не слішала ни разу про понедельник
В Чернівцях є таке. Поливаний понеділок вони називають
Не виправдовуюсь• 12 апреля 2025
Ответ дляПиши-пропало
никаких, вообще не праздную
+
Elena-eedc• 12 апреля 2025
Встречались с друзьями в разных местах: полянка, дача, кемпинг. Сейчас все в разных странах, поэтому - репортаж оттуда, где мы будем (пока не знаем).
Стрекозей• 12 апреля 2025
Ответ дляЯ супер-пупер
я не слішала ни разу про понедельник
Поливаний понеділок, відомий також як Обливаний понеділок, відзначається в Україні та деяких інших європейських країнах у перший понеділок після Великодня. Це стародавня традиція, що поєднує в собі язичницькі та християнські елементи.
Стрекозей• 12 апреля 2025
Ответ дляSvitlo_
Ми у Львові
Леді Душка• 12 апреля 2025
Церковна служба спершу, потім розговівляння з рідними і проводимо день максимально радісно в колі родичів та друзів.
Непереможна• 12 апреля 2025
Еду на дачу приводить участок в порядок
Злива інформації• 12 апреля 2025
Ответ дляSvitlo_
Спасіння від кого чи чого?
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ответ дляЗлива інформації
Спасіння від кого чи чого?
Ті хто святкують Пасху знають відповідь на це питання
Бабка_в_кедах• 12 апреля 2025
Зачем вы вообще ходите в церковь? Это же средневековье!
САМ_ТАКОЙ• 12 апреля 2025
Да вроде бы никаких особенных нет... подарок дочке дарю, мне дедушка в детстве всегда дарил подарок на Пасху, говорил, что от зайчика..
Мама Чели• 12 апреля 2025
Ответ дляБабка_в_кедах
А зачем вы паски едите ?
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ответ дляМама Чели
А зачем вы паски едите ?
А ми в церкву ходимо, а паски не їмо.
Мама Чели• 12 апреля 2025
Ответ дляSvitlo_
А ми в церкву ходимо, а паски не їмо.
Чому?
Svitlo_• 12 апреля 2025
Ответ дляМама Чели
Чому?
Бо паски пекли для бога сонця
Капризуля• 12 апреля 2025
Муж и дети неправославные, я уже и подзабила на пасочки и вот это всё, поддерживаю традиции местечковые, специфичные
Смячиком• 12 апреля 2025
Ну як традиції... З дитинства пам´ятаю боронь Боже крихти чи скарлупа на підлогу впаде - то все, немає прощення. А ще чомусь купатися не можна, бо ж свято.
До сих пір незрозуміло: вбивати можна на свято і нічого тобі не буде, а от крихти на підлогу - страшний гріх.