Великий сатирик• 13 апреля 2025
Який твір настільки атмосферний, що ви фізично відчували настрій?
Запахи, погоду, звуки?
Наче ви там побували.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 апреля 2025
Одесская писателиха Юлия Верба ’Молдованское отродье’. Прям капает сок из него, доносятся звуки и запахи 80-х.
ЖивунаБагамах• 13 апреля 2025
З того, що прям от зараз згадала, то в мене таке з творами Еміля Золя.
Планшетница• 13 апреля 2025
Бродский ’Набережная неисцелимых’. ’Любовник’ Маргерит Дюрас.
И все романы Ремарка- там прям на вкус чувствуешь все,что они пили - кальвадос, коньяк,водку...