Губи з філером• 13 апреля в 23:26
Начальниця сказала, що буде консультуватись щодо питань у день звільнення
Ви б як відреагували? Чи відповідаєте на дзвінки після звільнення з колишньої роботи? Може, коли нова людина пише або дзвонить, щоб щось запитати чи знайти у комп´ютері?
Ще вона ляпнула, що може я приїду щось допоможу, адже я в міста залишаюсь, але думаю це вона не серйозно.
Губи з філером
• 14 апреля в 06:36
Ответ дляБанан-барабан
Автор, мене сьогодні колишній колега запитав чи не зберігся в мене один файл, а пройшло 3 роки з моменту звільнення.
Капець
Я не тону• 14 апреля в 09:42
Дивлячись які відносини, я зараз звільняюсь, як тільки отримаю розрахунок та трудову, всіх начальників в блок. Не хочу нічого спільного мати з цими людьми. З передньої роботи досі допомагаю, якщо просять, хоч 1,5 роки пройшло.