рукиЖимолости• 15 апреля 2025
Когда паски печь будете?
Вопрос а тем кто печет самостоятельно
Последний вагон• 15 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вчера попробовала новый рецепт 😂
Вы хоть напишите по какому рецепту пекли, чтоб другие не повторили
Небоброїдка• 15 апреля 2025
Ответ дляХвець-тець
Девочки дайте рецепт пожалуйста. Первый раз буду печь. Только если есть, без надцати желтков и кг масла, просто вкусную , сдобную и не сухую
Чем больше сдобы- масла,желтков - тем маска вкуснее.
Love_Love_Love_• 15 апреля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Ну люди ж не лично выносят, могут и печь, если хотят.
Мова йде про траур, коли помирає близька вам людина, то вам не до пасок, у вас жалоба і ви нічого не робите
ГЛЮкоза• 15 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да, а все ж такие набожные: и пост держали, и заповеди соблюдают. Работать не грех
Кров з молоком• 15 апреля 2025
завжди пекла у п´ятницю, але цього року печу в четвер, бо донька в іншому місті, приїхати не зможе, відправлю їй наші домашні, вона дуже чекає
Кров з молоком• 15 апреля 2025
Ответ дляПрацівниця року
Лучше не печь. По традициям пекут в четверг. Я в субботу буду, что б свежие были.
взагалі пофігу, я пекла у п´ятницю та суботу навіть коли постувала та на усі служби ходила, але оце що не можна у п´ятницю ніколи не переймалася, у суботу не завжди встигнеш коли йдеш на Всенощну
годовасик• 15 апреля 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Вчера попробовала новый рецепт 😂
Что за рецепт был? Тесто какое по текстуре, что так вышло)?
Флюорография гуся• 15 апреля 2025
В мене вийде пекти паски в п´ятницю, бо в суботу їдемо батьків, там вже буду інше готувати.
В прошлому році пекла в них в суботу, так намучилась. Підложили мені дріжджі по типу сухі, але є ще третій вид дріжджів типу гранулками, їх треба вдвічі більше ніж сухих (забула вже назву), це вже я пізніше дізналась))) Короче тісто не підіймалось. Пів дня чекала підняття пасок. Вони піднялися, Але всеодно не до кінця. Така підстава була...
Love_Love_Love_• 15 апреля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Слухайте, при чому от це все, ви ж самі печете паску - для чого? Бо це частина традиції, от я вам її і продовжила
ГЛЮкоза• 15 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так а при чем тогда траур по близкому человеку? Все намешали. Хотите печь в пятницу? - пожалуйста. Другим не рассказывайте, что им делать
Love_Love_Love_• 15 апреля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
Шо ви мелете?