Отжигающая• 15 апреля 2025
Питання по ремонту
Добрий вечір. Роблю ремонт сама і звісно не обійшлося без факапу. Після нанесення декоративної штукатурки покрила поверхню воском. Все шикарно але порушила технологію нанесення і на одній стіні видно стики цього воску. Думаю чим задекорувати, бо знімати віск дуже морочно( думала зробити з молдингів декоративну колонну але спеціалісти кажуть що буде погано. Знайшла в мережі акрилові декоративні наліпки. Вони є різних форм та кольорів, фото приблизне. Ось з таких квадратиків я хочу зробити колонну. Це б значно полегшило мені настрій. Але хочу спитати, дівчата може хтось застосовував подібні в своіх бюджетних ремонтах? Не дешево вони виглядають? Власницям ВІП апартаментів прошу пройти повз та не псувати і так негарний настрій. За фото подібних інтерʼєрів буду дуже вдячна. Всім тихого вечора
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Покажіть факап
Зараз не вдома. Не думала що це комусь знадобиться) просто від верху донизу видно стик матеріалу а не цільна стіна
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляТам все розмивчато
Я б не ліпила такого
Щось запропонуєте інше?
Тролю як можу• 15 апреля 2025
Автор надо видеть стену место и тд
Может оно там не в пинду смотрется будет
Ну на вид совсем дешевенько((они
АсобеннАя• 15 апреля 2025
Ви покажіть свою стіну-дівчата вам щось порадять, можливо те, про існування чого ви і не здогадуєтесь
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляТролю як можу
Автор надо видеть стену место и тд
Ну на вид совсем дешевенько((они
Доречі не дешево якщо порахувати скільки мені потрібно
На пів ставки• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Ну а як можна порадити, не бачивши в що саме це має вписатися
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Боз фото факапу непоможем
...може ми собі так зафакапим
Ну от є тільки таке. Це було без воску. Уявіть видимий стик посередині
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Моє питання не в тому чи впишеться чи ні. Це я і так знаю. Питання можливо хтось купував і робив собі.то які враження
Сизоока бестія• 15 апреля 2025
Якщо це стіна, я схиляюся до молдингів чи рейок. Наліпки таке собі
Спішу - перекидаюсь• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Аж на стільки видимий?
А веном підігріти щоб розійщовся стик неваріант?
Чи то воно тільки називається віск а по факти аля лак?
Істеріомама• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
А можна якось підчесати/шліфонути той восковий стик? Чи феном розігріти і затерти?
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Аж на стільки видимий?
Ніфіга( терла, гріла, наносила на стик додатково шар. Мертво. Цей віск зробив стіну дуже рельєфною та міцною, водовідштовхувальний, матовий.
Спішу - перекидаюсь• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
Думаю хрєнь вийде
Думаю краще по шві ще напацькати воском...аля колону зробити/так задумано
Поексперементуйте де не буде видно з всякими акцентами/мазюками
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляСизоока бестія
Я теж до них схилялася. Але сказали невідомо яким клеєм треба кріпити їх до воскованоі штукатурки. Сумніви що будуть триматися. Звісно б я зробила молдінг((
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Думаю хрєнь вийде
Вінком вже нічого не напацькаєш)) не та структура, це не штукатурка)) віск це фінішне покриття і після нього взагалі щось наносити на стіну важко бо не буде триматись
ГейСюда• 15 апреля 2025
Треба розуміти, що за місце. Можна рейки дерев´яні, можна типу акент зробити і пофарбувати зверху в інший колір. Або широкий такий брус деревяний взяти і теж типу акцент. Дзеркальне буде мені здається робити інтерєр більш дешевим у вашому випадке
Спішу - перекидаюсь• 15 апреля 2025
Ответ дляОтжигающая
А чим їх в апріори кліплять?
Якщо ваш віск як камінь/скло, то стандартно клейти/кріпіть
Або куски двостороннього скотчу, а між ними бульки силікону/рітких цвяхів
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляRiesling
Якщо у вас є смак, то і ремонт за копійки буде виглядати стильно, а якщо нема, то навіть з грошима буде дорогий колхоз.
Так що справа не в панелях.
Це до чого? Просила не коментувати гроші. В мене є смак, зроблена трикімнатна квартира своїми руками. Але на фінальному етапі сталося порушення технології
Ответ дляОтжигающая
У вас погано з розумінням?
При чому тут ваші гроші? Якщо комент був про наявність смаку.
Є смак - так робіть.
Але люди зі смаком не питають анонімів, що їм робити.
Є смак - так робіть.
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляГейСюда
З рейками морочитися не хочу. Як раз ця дзеркальність і бентежить. Вирішила попитати може хтось робив подібне
Забобонний фрукт• 15 апреля 2025
Якщо ремонт і так бюджетний, а ця краса покращує вам настрій, то яка вже різниця виглядає воно дешево чи дорого?
Отжигающая
• 15 апреля 2025
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А чим їх в апріори кліплять?
Та ні)) молдинги не кріплять на двосторонній скотч))