ДваДваВісім• 17 апреля в 09:05

Як зберегти речі для онуків?

В мене є декілька речей, які я хочу зберегти для онучок (якщо вона чи вони будуть, звісно). Це дитячі вишиванки. Одну з них перед смертю для своєї правнучки вишила моя бабуся бісер+хрестик. Плюс ще пара якісних та цікавих вишиванок. Розумію, що речі можуть пожелтіти та втратити вигляд. Але ж в мене є знайомі, які носять вишиванки, які передаються у них в родині з покоління в покоління. Я теж так хочу. Купити спеціальні пакети та вакуматор? Це дасть вишиванкам шанс?
Дама-мадама• 17 апреля в 09:06
Вы можете попробовать. Но скажу по опыту многих - через лет 20 это будет просто тряпка
Мейк-ап форева• 17 апреля в 09:07
Ответ дляДама-мадама
Ні, вишиванки, яким зараз і по 100 років, не виглядають, як ганчірки.
Домашня Зюзя• 17 апреля в 09:07
Вакуумний пакет допоможе.
Чоловікова прабабуся передала йому вишиванку. Нічого з нею не сталось, дуже гарна і оригінальна. Але полотно тоді інакше було
Дама-мадама• 17 апреля в 09:07
Ответ дляМейк-ап форева
Хорошо) мне тоже вещи мама с бабушкой хранила. Ну и куда это теперь? Никто естественно носить то не будет. Так взяла, чтобы не обижались.
Країна мрій• 17 апреля в 09:08
Ответ дляДама-мадама
Це труси з сінсея і вайкікі будуть тряпкою.
Вишиванки, які передаються від покоління до покоління це річ, яка не втрачає актуальності
Меряю от 0• 17 апреля в 09:08
Можу дати тільки таку пораду. Треба купити натуральну льняну тканину і якісні нитки (не бісер) і вишити хрестиком. Така вишиванка зберігається століттями. Зараз свою покажу
Ширли-Мырли• 17 апреля в 09:08
В мене є від моєї прабабусі...типу вишиванка, вона ’рукава’ називала, довжина за груди. З самотканого тоненького полотна. Іще вартух святковий
Домашня Зюзя• 17 апреля в 09:08
Ответ дляДама-мадама
Які вещі?)) Ми про вишиванки
УраганнаЯ• 17 апреля в 09:08
Бабушка моя тоже вышивала,но сейчас это уже даже не тот вид,который был в моем детстве.Попробуйте,вакуум
Дама-мадама• 17 апреля в 09:09
Ответ дляДомашня Зюзя
Які вещі?)) Ми про вишиванки
Вышиванки в том числе. Куда это носить? Раз в год на праздник?
Сумка з негодою• 17 апреля в 09:09
Ответ дляДама-мадама
Вам вишиванки ручної роботи мама з бабусею передали?чи просто спідниці з кофтами?)
Элька-Карамелька• 17 апреля в 09:09
Ответ дляДомашня Зюзя
Які вещі?)) Ми про вишиванки
Вышиванка это не вещь?
Бутербродница• 17 апреля в 09:10
Дивлячись яка тканина, з мого досвіду жовтіє все і втрачає форму, щільність. Тобто ви можете зберегти,але це більше буде як сувенір
Домашня Зюзя• 17 апреля в 09:10
Ответ дляДама-мадама
Продайте. Хоч заробите це ціниться
Меряю от 0• 17 апреля в 09:10
Ось
Домашня Зюзя• 17 апреля в 09:11
Ответ дляЭлька-Карамелька
Вышиванка это не вещь?
Річь. Але красива і не втрачає актуальності.
Прилипало• 17 апреля в 09:11
Ответ дляДама-мадама
Так це ви, а я наприклад ношу з задоволенням
Элька-Карамелька• 17 апреля в 09:11
Ответ дляМеряю от 0
Ось
Вы думаете она столетиями храниться будет?
Меряю от 0• 17 апреля в 09:11
Не можу зрозуміти, що смішного з історичної вишиванки?
Дама-мадама• 17 апреля в 09:11
Ответ дляПрилипало
Но это не значит что внучки будут носить. 🤷🏼‍♀️
Меряю от 0• 17 апреля в 09:12
Ответ дляЭлька-Карамелька
А ви думаєте їй скільки років?
Глаголиця• 17 апреля в 09:12
Ответ дляДама-мадама
А вы - запроданка?
У меня есть полотенце домотканое, которое вышили еще бабушки-прабабушки, не знаю в каком веке. Для меня это очень ценная вещь, которая передавалась поколениями
Люблю_смаколики• 17 апреля в 09:12
Я би не пхала у вакуум, там тканина може «задихнутися», навпаки, забезпечила б хорошу циркуляцію повітря і хоча б пару разів на рік провітрювала і виставляла трохи ультрафіолету від сонця отримати й просушити, щоб цвіль не бралась, а зберігати в цупких льняних мішечках. Поїдьте в музей Пирогово, або в музей решетилівської вишивки, там всі сорочки на повітрі
Элька-Карамелька• 17 апреля в 09:12
Ответ дляМеряю от 0
А ви думаєте їй скільки років?
Уж точно не 100)
Меряю от 0• 17 апреля в 09:13
Ответ дляЭлька-Карамелька
Уж точно не 100)
Це вишиванка моєї прабабусі,яку їй вишила мама на 12ти річчя. Я худенька, вона мені підходить по розміру
Прилипало• 17 апреля в 09:13
Ответ дляДама-мадама
А чого не мають носити? В мене в колекції 18 вишитих сорочок.
Країна мрій• 17 апреля в 09:13
Ответ дляДама-мадама
Да куди уж нам у вишиванках до ваших кокошніків
Прилипало• 17 апреля в 09:13
Ответ дляДама-мадама
А ви хто?
Дама-мадама• 17 апреля в 09:14
Ответ дляПрилипало
Рада за вас. Я предпочитаю оставлять только то, что ношу.
ничевока• 17 апреля в 09:14
Ответ дляМеряю от 0
Ось
Дуже гарна ❤️