Лорка-хлорка• Изменено 17 апреля в 11:26

І тут до мене прийшло розуміння...що сім´я мене обтяжує...

Мені 34 роки,є дитина. Заміж я вийшла в 20 років по великому( як тоді здавалося) коханню. Чоловік працює,не п´є,не гуляє. Але аб´юзер скритий. ’Ти товста, ти худа, ти горбишся, ти забагато дивишся телевізор, ти мало читаєш книг - я хочу аби ти ставала краще, я тебе направляю до кращого’. В спортзал не пускає - ’в сусіда жінка знайшла собі там коханця і кинула, ти теж так зробиш.’ Я в сауну, а ти сиди вдома, суші собі замов.
І ще в своїй сім´ї я в статусі ’ принеси-подай-прибери’. Повна втрата себе як особистості і жінки. І тут в 34 роки я зрозуміла, в якій я дупі і яку помилку зробила. Всередині порожнеча і не знаю, як тепер змінити життя.
Лялька в колисці• 17 апреля в 11:27
Оце так біда так біда !
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:28
Выход там же, где и вход
Съезжайте на съем или его выгоняйте на съем (смотря чья квартира)
Подавайте на развод
Делите имущество
Живите без абьюзера
Укол Разума• 17 апреля в 11:29
молодая вы и еще глупенькая..
перестаньте себя жалеть и выискивать проблемы . применяя новомодные словечки ’ абьюз’ и т д. Жизнь в ваших руках, как ее построите, то и поимеете. А винить кого-то глупо!
Бойова• 17 апреля в 11:31
Встати з дивана і ножками піти в спортзал
Для початку
Коник-стрибунець• 17 апреля в 11:31
Приходить в себя, перестать быть обслугой, начинать жить так как хотите вы, мужа либо ставить на место , либо расставаться. Это ведь вы согласились вести такую жизнь , терпеть такое к себе отношение. Так причём здесь , ’семья обтяжуе’ ?
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:32
Ответ дляБойова
Для початку
Це моя мрія. Поки займаюся вдома, купила інвертар
Я не тону• 17 апреля в 11:33
Все, что написано до слова НО - не имеет значения.
Вы тут просто жалуетесь на мужа.
И все вы знаете. Поговорите с ним. Если не поможет - встала и ушла.
Даю справку• 17 апреля в 11:33
Не пускає в спортзал????
Шт я тільки що прочитала?!
Тобто як це? Хіба можна що ь заборонити дорослій людині?!
Так! Ви доросла людина! Не маленька дівчинка. І в праві робити те, що вам хочеться. І ніхто вам не може цього заборонити.
Підбирайте шмарклі, беріть себе в руки і вперед!
черная мамба• 17 апреля в 11:35
а шо заважає почати життя без абьюзера?
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:37
Ответ длячерная мамба
а шо заважає почати життя без абьюзера?
Фінанси
из_под_тишка• 17 апреля в 11:37
Банально, але усвідомлення - перший крок до вирішення проблеми, з чим вас і вітаю.
Ви не описали, чого саме вам зараз бракує щоб піти, тож по темі написати нічого окрім знову ж таки, банальної поради зосередити свої зусилля на тому, щоб це вирішити.
Простоваля• 17 апреля в 11:38
В смысле не пускает? Если жена соседа нашла там любовника и ушла, так дело не в жене, а в соседе, от которого она сбежала роняя тапки.
Жутко неуверенный в себе козлина, вот кто ваш муж
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:39
Ответ дляиз_под_тишка
Бракує фінансів, житло спільне(будинок), не впевнена, що зможу забезпечити дитину цим рівнем життя
черная мамба• 17 апреля в 11:40
Ответ дляЛорка-хлорка
Фінанси
то може чоловік вас правильно наставляє шо треба розвиватися?
вам самій ок бути залежною від чоловіка, в якому все не влаштовує, який вас тикає носом як кошеня в калюжу, і забороняє базові бажання?
Банка з медом• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Ні, встаєте і йдете. Бо я так вирішила. Все крапка. Чи до вас ще не дійшло?)) Ну тоді сидіть
Банка з медом• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Фінанси
Не працювали ніколи?)
Вся така шо куди там• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо ви підете в зал, що він з вами зробить?
Прилипало• 17 апреля в 11:45
Ситуація така сама, але чоловік словом ніколи не дорікне, піду його обійму, він золотий виявляється.
Неправдиша• 17 апреля в 11:46
Так муж Ваш прав, получается 😏
Саморазвития Вам не хватает. Если не знаете что делать, ищите ответы в умных книгах, а не на форумах.
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:46
Ответ дляБанка з медом
Не працювали ніколи?)
Працювала до народження дитини
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:46
Ответ дляВся така шо куди там
З´їсть морально
Сплюшка• 17 апреля в 11:47
Може спочатку треба собою зайнятись і не бути залежною? Піти на роботу? А то ви хочете за рахунок чоловіка жити як дитинка. Заробіть собі і йдіть в спорт зал, і ніхто принижувати не буде.
ХуАнита• 17 апреля в 11:47
Ответ дляЛорка-хлорка
З´їсть морально
ну тоді що робити? доживати це життя вже так, може наступне буде краще?
автор Лорка-хлорка • 17 апреля в 11:47
Ответ дляПрилипало
Мій вважає що він золотий. Так мені на днях і сказав, що спробуй ще такого як я знайти
Сплюшка• 17 апреля в 11:49
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви самі себе заганяєте, бо не хочете брати відповідальність за своє життя.
Вся така шо куди там• 17 апреля в 11:49
Ответ дляЛорка-хлорка
З´їсть морально
Ось почитайте, якщо осилите)
http://christian-psychology.org.ua/psysoc/psymanip...
Ширли-Мырли• 17 апреля в 11:49
Тю,зробіть себе сама.Знайдіть улюблене заняття,підключіть спорт,спілкування.Схуднете,зміните зачіску тільки як самі захочете,все для себе коханої,а то ви себе не любите.Потрібно навпаки,шукайте радість і приємні емоції,якщо після початку трансформації (зовнішньої і внутрішньої)чоловік не зміниться,можна й розлучитись,чи не проблема.
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:54
Ответ дляЛорка-хлорка
Фінанси
То есть вы сидите у подлого абьзера на шее?

так может он прав, что пора развиваться и расти? А вам просто лень, проще быть подай-принеси
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:55
Ответ дляЛорка-хлорка
И он прав
Объективно прав
Кто будет содержать вас?
Неробименінерви• 17 апреля в 11:56
Вам треба виборювати свої права. Якщо ви хочете, звісно. Це будуть сварки, але ціль досягнете. Якщо готові, сваріться і беріть своє. Ви ж не в рабстві