Лорка-хлорка• Изменено 17 апреля в 11:26
І тут до мене прийшло розуміння...що сім´я мене обтяжує...
Мені 34 роки,є дитина. Заміж я вийшла в 20 років по великому( як тоді здавалося) коханню. Чоловік працює,не п´є,не гуляє. Але аб´юзер скритий. ’Ти товста, ти худа, ти горбишся, ти забагато дивишся телевізор, ти мало читаєш книг - я хочу аби ти ставала краще, я тебе направляю до кращого’. В спортзал не пускає - ’в сусіда жінка знайшла собі там коханця і кинула, ти теж так зробиш.’ Я в сауну, а ти сиди вдома, суші собі замов.
І ще в своїй сім´ї я в статусі ’ принеси-подай-прибери’. Повна втрата себе як особистості і жінки. І тут в 34 роки я зрозуміла, в якій я дупі і яку помилку зробила. Всередині порожнеча і не знаю, як тепер змінити життя.
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:28
Выход там же, где и вход
Съезжайте на съем или его выгоняйте на съем (смотря чья квартира)
Подавайте на развод
Делите имущество
Живите без абьюзера
Подавайте на развод
Делите имущество
Живите без абьюзера
Укол Разума• 17 апреля в 11:29
молодая вы и еще глупенькая..
перестаньте себя жалеть и выискивать проблемы . применяя новомодные словечки ’ абьюз’ и т д. Жизнь в ваших руках, как ее построите, то и поимеете. А винить кого-то глупо!
Коник-стрибунець• 17 апреля в 11:31
Приходить в себя, перестать быть обслугой, начинать жить так как хотите вы, мужа либо ставить на место , либо расставаться. Это ведь вы согласились вести такую жизнь , терпеть такое к себе отношение. Так причём здесь , ’семья обтяжуе’ ?
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:32
Ответ дляБойова
Встати з дивана і ножками піти в спортзал
Для початку
Це моя мрія. Поки займаюся вдома, купила інвертар
Я не тону• 17 апреля в 11:33
Все, что написано до слова НО - не имеет значения.
Вы тут просто жалуетесь на мужа.
И все вы знаете. Поговорите с ним. Если не поможет - встала и ушла.
Вы тут просто жалуетесь на мужа.
Даю справку• 17 апреля в 11:33
Не пускає в спортзал????
Шт я тільки що прочитала?!
Тобто як це? Хіба можна що ь заборонити дорослій людині?!
Так! Ви доросла людина! Не маленька дівчинка. І в праві робити те, що вам хочеться. І ніхто вам не може цього заборонити.
Підбирайте шмарклі, беріть себе в руки і вперед!
Шт я тільки що прочитала?!
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:37
Ответ длячерная мамба
а шо заважає почати життя без абьюзера?
Фінанси
из_под_тишка• 17 апреля в 11:37
Банально, але усвідомлення - перший крок до вирішення проблеми, з чим вас і вітаю.
Ви не описали, чого саме вам зараз бракує щоб піти, тож по темі написати нічого окрім знову ж таки, банальної поради зосередити свої зусилля на тому, щоб це вирішити.
Простоваля• 17 апреля в 11:38
В смысле не пускает? Если жена соседа нашла там любовника и ушла, так дело не в жене, а в соседе, от которого она сбежала роняя тапки.
Жутко неуверенный в себе козлина, вот кто ваш муж
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:39
Ответ дляиз_под_тишка
Бракує фінансів, житло спільне(будинок), не впевнена, що зможу забезпечити дитину цим рівнем життя
черная мамба• 17 апреля в 11:40
Ответ дляЛорка-хлорка
Фінанси
то може чоловік вас правильно наставляє шо треба розвиватися?
вам самій ок бути залежною від чоловіка, в якому все не влаштовує, який вас тикає носом як кошеня в калюжу, і забороняє базові бажання?
Банка з медом• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Ні, встаєте і йдете. Бо я так вирішила. Все крапка. Чи до вас ще не дійшло?)) Ну тоді сидіть
Вся така шо куди там• 17 апреля в 11:42
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо ви підете в зал, що він з вами зробить?
Прилипало• 17 апреля в 11:45
Ситуація така сама, але чоловік словом ніколи не дорікне, піду його обійму, він золотий виявляється.
Неправдиша• 17 апреля в 11:46
Так муж Ваш прав, получается 😏
Саморазвития Вам не хватает. Если не знаете что делать, ищите ответы в умных книгах, а не на форумах.
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:46
Ответ дляБанка з медом
Не працювали ніколи?)
Працювала до народження дитини
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:46
Ответ дляВся така шо куди там
З´їсть морально
Сплюшка• 17 апреля в 11:47
Може спочатку треба собою зайнятись і не бути залежною? Піти на роботу? А то ви хочете за рахунок чоловіка жити як дитинка. Заробіть собі і йдіть в спорт зал, і ніхто принижувати не буде.
ХуАнита• 17 апреля в 11:47
Ответ дляЛорка-хлорка
З´їсть морально
ну тоді що робити? доживати це життя вже так, може наступне буде краще?
Лорка-хлорка
• 17 апреля в 11:47
Ответ дляПрилипало
Мій вважає що він золотий. Так мені на днях і сказав, що спробуй ще такого як я знайти
Сплюшка• 17 апреля в 11:49
Ответ дляЛорка-хлорка
Ви самі себе заганяєте, бо не хочете брати відповідальність за своє життя.
Вся така шо куди там• 17 апреля в 11:49
Ответ дляЛорка-хлорка
З´їсть морально
Ось почитайте, якщо осилите)
Ширли-Мырли• 17 апреля в 11:49
Тю,зробіть себе сама.Знайдіть улюблене заняття,підключіть спорт,спілкування.Схуднете,зміните зачіску тільки як самі захочете,все для себе коханої,а то ви себе не любите.Потрібно навпаки,шукайте радість і приємні емоції,якщо після початку трансформації (зовнішньої і внутрішньої)чоловік не зміниться,можна й розлучитись,чи не проблема.
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:54
Ответ дляЛорка-хлорка
Фінанси
То есть вы сидите у подлого абьзера на шее?
так может он прав, что пора развиваться и расти? А вам просто лень, проще быть подай-принеси
Умничка-помощничка• 17 апреля в 11:55
Ответ дляЛорка-хлорка
И он прав
Объективно прав
Кто будет содержать вас?
Объективно прав
Кто будет содержать вас?
Неробименінерви• 17 апреля в 11:56
Вам треба виборювати свої права. Якщо ви хочете, звісно. Це будуть сварки, але ціль досягнете. Якщо готові, сваріться і беріть своє. Ви ж не в рабстві