Дама_с_коготками• 17 апреля 2025

Кто живёт за границей не в связи с войной

Вам нравится страна, в которой вы живёте? И что это за страна?
Добродійка• 17 апреля 2025
Ответ дляШальная коклетка
Я вижу каждый день,даже знаю когда у них рабочие часы)) Ну и часто то велосипеды украдут на закрытой парковке,как вчера,то стекло в машине побьют, то из почтовых ящиков украдут.
Какой район, если не секрет?
Шальная коклетка• 17 апреля 2025
Ответ дляДобродійка
Какой район, если не секрет?
Канада вотер
Котогосподиня• 17 апреля 2025
Польща . Подобається
Свисток ля-минор• 17 апреля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Никто Вам правду не скажет
Почему вы так решили? Большая вероятность того что не поверят написанному/сказанному
автор Дама_с_коготками • 17 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
я не багатію,я дивлюсь на відношення до нас .і не тільки їх. ми як приїхали 2 травня,то до нас зійшлося півмістечка. я дуже всім цим людям вдячна. і досі ніхто не цурається. допомагають,можуть просто стати поговорити,запрошують на родинні свята. Я стільки уваги і добра від чужих людей не бачила ніде. В дочки тут з*явились справжні друзі. хто-хто а вона точно не повернеться,буде вчитися і лишиться. а я - побачимо)))до речі, лише тут я познайомилась з гарним британцем.поки зустрічаємося. пропонував жити,але я не хочу поки. хочу окремо. моя давня знайома вже вийшла заміж за британця
Такое впечатление, что вы карту желаний заполняете
tereska• 17 апреля 2025
Вже 7-й рік в ОАЕ, набридла жара, недостатньо зелені, природи. Все несмачне, треба ще добре пошукати звичні нам смачні продукти. Так само, як і усюди, інфляція, все здорожчало.
Хотіла би в Канаду, як мої колеги поїхали у Ванкувек і раді.
Сину ще більше набридло, якась депресуха, але цього року нарешті вирветься звідси та буде вчитися в Європі.
Сумую та часто ностальгую...
Знаю бакси• 17 апреля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Это он себе типа домашних питомцев завел, кто то животных, а он целых людей себе может позволить
Так ми з ним не живемо))) заспокойтесь. В нас окреме житло. І я на нього не првцюю
Знаю бакси• 17 апреля 2025
Ответ дляДама_с_коготками
Карту желаний я давно заполнила и все сбылось.
Червона рута• 17 апреля 2025
Ответ дляЗнаю бакси
а навіщо мені це? спонсор сказав-живіть скільки хочете. ми їм дуже сподобалися. дитина вчиться в коледжі. сказав- допоможе фінансово з університетом. в нього 3 дочки вчиться - 2 в Гарварді.
спонсор дав житло ОКРЕМЕ. але поруч з ним. він має чимало нерухомост по всій Англії.
Знаете, я слышала уже не раз истории, в том числе и столкнулась лично: сначала ’живите сколько хотите’, а потом выживают, как могут. Поэтому хорошо, что сегодня вам позволяют это, но завтра может все измениться. Так что снимайте розовые очки и имейте в запасе план Б.